Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter öneri -Başlangıç-

Motovento
    REKLAM ALANI

aranızda yeniyim arkadaşlar. ilk motorum olucak allah nasip ederse asya 125 nostalji siyah renklisi çok hoşuma gidiyo hayalim harley ama bi yerden başlamak lazım sizden öneri almak istediğim konuda şu asya 125 n. tarzında daha kalitelisi varmı? yoksa çinliler arasında en iyisi asyamı? ve son olarak benim için uygunmudur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DERBI ETX
    Asya ve Arora aynı,Mondial servis yedek parca anlamında biraz daha iyi ama ben SYM fiddle aldım.Fiyat olarak onlarla arasında fark var tabi ki.Ama fiddle dan sonra sunu söyleyebilirim sıfır asya olacağina 2. el fiddle daha mantıklı seçim olur
    cece89 bunu beğendi.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Asya alırsan bilki sen son sahibisin:D

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    grubumuza göz atıp motor hakkında bilgi edinebilirsiniz

https://www.facebook.com/groups/symfiddle
    hakanuygun bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    asya masya hepsi aynı..hepsi çin malı. SYM KYMCO scooterlarını tavsiye ederim. yolda bırakmaz rahat rahat yol alırsın

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    asya nostalji, mondial 125 znu

aldıktan sonra 500km ye gelmeden motorun tuhaf ve anlayamadığın yerlerinden ses gelecek.

arkadaşlar o zaman bu model tarzda başka scooter önerisi yapıcak olan varmı

driverx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joyride Evo 200i
    Başlangıç için sym fiddle çok isabetlidir bence. Benim de ilk gözağrımdı kendisi.bu baharda sattım (ilan verdikten 15 dakika içinde) asla şişme yapmaz saatlerce yol gidebilirsin eğer yorulmazsan.Kesinlikle çin tavsiye etmem, motor 1 sene içinde dökülmeye başlar.5000 km ye kadar bir fiddle 125s işini fazlasıyla görür.parçası bol ve ucuzdur.yakıtı 3,5 litre civarı 100 km de.60 km ye kadar hızlanması iyidir 85 km ye de tatminkar bir sürede çkar.yalnız kesinlile michelin city grip ile kullanmalısın duro ile çok kayar.
    Kazasız sürüşler dilerim.
    hakanuygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    pcx tavsiye ederim.

Soyle insanlarin bilmeden bi yerlerinden element uydurmalari yok mu gercekten komik oluyor. Ben 2000 km dir kullanıyorum ne ses yapti ne yolda bıraktı. Birader asya disardan sym den de tatli durur kymco agi den de. Yan yana durdugu zaman digerlerinden daha kalipli durur, puskul deri canta ile de ayri bi havasi olur nostaljinin. Benim sevmedigim noktasi direksiyonu alcak yapmislar o biraz sikinti, yakit olarak 100 km de 18, 20 kurus yakiyor, yagini benzinini eksik etmeden kullanirsan sikinti cikarmaz. Fiyat olarakta sym ve kymco dan ucuzdur. Daha merak ettigin olursa ozelden mesaj salla.

asyayı kötüleyende var sıkıntı yaratmaz diyende en iyisi kullanıp görmek ben asya taraftarıyım kullanıcam inşallah

tt768 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Project 4 coming soon...
    Ben PS150 ile başladım. Son derece de memnunum, ancak fiyatı biraz yüksek çinli modellere göre. Daha uygun ve başını ağrıtmayacak motor PCX' dir diye düşünüyorum.

Çok temizini bulman koşuluyla Honda Beat düşünebilirsin.. Canavar gibi motordur

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Çok yakın bir arkadaşıma Nostalji almıştık. 2 seneyi geçti, 5000km'ye geldi. Arkadaşımın ilk motoru, daha önce motor üzerine oturmuşluğu yok.
    Sadece ilk aldığında ufak tefek sorunlarla karşılaştı. Muhtemelen kurulum ile ilgiliydi. Yetkili servis ücretsiz olarak çözdü.
    Onun dışında sorun çıkartmadı sürücü acemi olmasına rağmen.

Motosikleti
    Honda PCX
    Honda PCX en doğru seçimdir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)