Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya 125T benzin göstergesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    ARKADAŞLAR MOTORUMUN BENZİN GÖSTERGESİ ÇALIŞMIYOR DEPO FULL FAKAT İBREDE HAREKET YOK BİDE BU MOTORU YENİ ALDIM NE KADAR YAKIT YAKAR 100KM DE BİLGİSİ OLAN VARMI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    ÇOK SAĞOLUN ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR MOTORUMUN BENZİN GÖSTERGESİ ÇALIŞMIYOR DEPO FULL FAKAT İBREDE HAREKET YOK BİDE BU MOTORU YENİ ALDIM NE KADAR YAKIT YAKAR 100KM DE BİLGİSİ OLAN VARMI
    hocam bendede znu 125 var.temmuzda aldım.yakıtı biraz fazla geldi ama düşüyor kullandıkça alışıyorum.ilk scooter deneyimim olduğundan sanırım.
    benimde depo yarıya gelirdi ondan sonra aşşaya inmezdi.geçenlerde ayaklarının koyulduğu yerde sağ tarafı sökmeye çalıştım şamandıra orda.
    gevşetip sağ sol yaptım,takılı kalmıştı kurtuldu.sanırım sendekide böyle bişey.eğer kendisi bozulmadıysa ki sanmıyorumübenim gibi yap.
    söktüğümde bi yöne çevirdiğimde full gösteriyodu ama benzin azdı,bi yöne çevirdiğimde yarım gösteriyordu (sorunumun olduğu şekildi) ortaladım şuan sıkıntısız ;)
    hsk bunu beğendi.

Motosikleti
    teşekkürler arkadaşım bugün bi deneyim neticeyi burdan yazarım şamandıra dan olabilir diyen arkadaşlar vardı.Ama dediğim gibi ilk motorum bu benim şamandıra nerede ne bileyim ben senin dediğin yere bi bakıcam aynı yerdedir umarım ;)

Motosikleti
    tiger 250
    hocam aynı yerde değilse bile benzin deposunun üzerinde sonuçta. benzin deposunu açıp üzerinde görebilirsiniz.şamandırayı gevşetin kontak açıkken sağa sola oynatın şamandırayı,seviye deponuzdaki benzin miktarıyla alakalı düzeye geldiğinde sabitlersiniz.büyük ihtimal takılı kalmıştır.bozulduysa bile 10 lira civarı fiyatı var değiştirirsiniz.

şamandıranın olduğu yer

ok yönlerinde ileri veya geri düz tornavidayla çakarak gevşetip söküp takabilirsiniz.

ESGEL ve hsk bunu beğendiler.

Motosikleti
    çok sağol yorum için buldum bende geçen biraz dagıttım motoru biraz oynadım fakat bi hareket yok sanırım şamandıra ölmüş artık yenisi ve değişimi için 20tl istiyor burada ustalar nette baktım 10tl fiyatı var şamandıra'nın ben değiştirebilir miyim sizce ?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    neden değiştiremiyeceksinizki bir yerine oturtacaksınız birde oketini takıcaksınız
    hsk bunu beğendi.

Motosikleti
    Zaten saglammış söküp kontrol ettim baya gevşek bıraktım üstteki sarı geniş vidayı biraz sıkınca gösterge düşüyor sıkıntı olur mu ?

Motosikleti
    Alıntı digicem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bendede znu 125 var.temmuzda aldım.yakıtı biraz fazla geldi ama düşüyor kullandıkça alışıyorum.ilk scooter deneyimim olduğundan sanırım.
    benimde depo yarıya gelirdi ondan sonra aşşaya inmezdi.geçenlerde ayaklarının koyulduğu yerde sağ tarafı sökmeye çalıştım şamandıra orda.
    gevşetip sağ sol yaptım,takılı kalmıştı kurtuldu.sanırım sendekide böyle bişey.eğer kendisi bozulmadıysa ki sanmıyorumübenim gibi yap.
    söktüğümde bi yöne çevirdiğimde full gösteriyodu ama benzin azdı,bi yöne çevirdiğimde yarım gösteriyordu (sorunumun olduğu şekildi) ortaladım şuan sıkıntısız ;)
    aynen dediğin gibi yaptım arada yine gidiyor çok sıkmadım çünkü sıkınca geri düşüyor gösterge
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler