https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-ekstrasi-bol-25bin-km-fiddle-nmax-yalan-bakimlari-tam-910267827/detay/

Hediyeler ve Ekstralar:
-Sıfır lastik, ANLAS MB34, araştırın iyi lastiktir.
-Sıfır paketinde ön fren balatası
-Uzaktan kumandalı alarm
-Asla rüzgara maruz kalmayacağınız elcik korumalı siperlik
-Arka çanta

Merhaba,

Başlangıç için harika olan motorumu acil ihtiyaçtan dolayı 18bin km de aldım, 26bin km de satıyorum. Bundan önce 2012 model olanına sahiptim, o da bunun gibi konforlu ve şık bir motor. Jantlar 16", yolda çukur hissetmezsiniz.

Satma sebebim maxi scooter almak.

Muayenesi 7/2022 ye kadar var. Kazası trameri yok. Bende olduğu sürece gerekli bakımları kendi ustam ve ya ben yaptım. Yaklaşık 5bin km önce fren balataları, yağ filtresi, hava filtresi ve lastikleri değiştirdim. Frenler 5bin km daha gider, üzerindeki lastiklerin bıyıkları bile hala duruyor.

Debriyajı geçen ay değiştirdim ve neredeyse sıfır gibi. Fotoğraflarda kanıtı var görebilirsiniz. Yağını aksatmadan değiştiririm ve bu motor ufak estetik kusurlar dışında göz kırpmadan alınacak durumdadır. Benden önceki sahibi sağolsun motorun sağ tarafını hırpalamış. Ama mekanik olarak sorunsuz ve performansını görmeye gelirseniz kondisyonundan anlarsınız.

Yoğun olarak çalışıyorum ve telefonlarınıza bakamayabilirim. Vatsaptan yazabilir ve ya siteden mesaj atabilirsiniz.
Haftaiçi 9-19 arası görmeye müsait. Motor maltepede e-5'e yakın bi yerde garajda temiz halde bekliyor. Kullanmıyorum.