Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motorunu Caldirmak Istemiyorsan!

Motovento
    REKLAM ALANI
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Motosiklet alarmı 35YTL!
    Elektrik sisteminizle hiçbir bağlantısı yok. Hemde kendiniz takacaksınız montaj ücreti yok.
    Piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz aco, cyclone vs motosiklet alarmlarından herhangi birini alın. Montaj yaptırmazsanız 35YTL'ye alınabiliyor. Ben İzmir Bornova Yükseliş Honda'dan bu fiyata aldım.
    Pek çok bağlantı kablosu olduğunu göreceksiniz AMA SİZ HİÇBİRİNİ BAĞLAMAYIN. Sadece Aküden ARTI ve EKSİ vermeniz yeterli bu sayede ne sıfır motosikletinizin garantisi bozulacak nede elektrik sistemine potansiyel bir zarar gelebilecek. Kontağa, sinyallere, marş motoruna vs problemli kompleks bağlantılar yapmanız gerekli değil.
    Yani alarm devreye girerken sinyalleri yanmasa ne olur, yada kontağı kapattığınızda sizi alarmı devreye sok diye uyarmasa ne olur. Sadece akü bağlantısı yapıncada çalışıyo. Bir yıldız tornavida yeterli.
    Tek dezavantajı devreden çıkarma tuşuna iki kere basmanız gerekli yada devreden çıkardıktan sonra 30 saniye içinde motoru sarsmalısınız. Bunun dışında bi olay yok. İlk sarsıntıda kısa süreli uyarı sesi yapıyor böylece kedi, meraklı insan vs kaçıyor.
    Çok ucuz ve çok etkili, yani bu fiyata almayanı döverler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hgunarbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    ahmet abi senin motosikleti hakkaten çalamazlar ama bu alarmlı disk kilitlerini araştırcam

Alıntı ahmet_ulusoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalar ben alınca şöyle yapcam bizim apartmanın arkasında bahçe var neyse gidecem marangoza alcam keresteleri motor sığcak kadar bi kümes yapcam sonra bu kümesin kapısına iki tane baba kilit içine kümese montelenmiş demir bide büyük motor kilitleri var onuda zaten motor alınca veriyolar onunla kitliycem daha bitmedi sonra motora alarm taktırcam dahada bitmedi şu 1 milyonluk alarmlar varya bilrisiniz onlardan beştane alcam kümesin kapısına yanlarına arkasına tavanına yerleştircem bide motora kasko yaptırcam çalsında göriyim şerefsizler kümes yere bağlı olcak nasıl çözüm ii mi enfazla maliyet 100 ytl bence çok iii sizce????
    Yuru be kardes kım tutar senı

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Abi öyle de çalan adam çalar bana göre yaa

___ İskenderunlu _ KILIÇ ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Abi Allah korusun ne hırsızı, ne çalması, ne kilidi.Aman a yazmayın böyle kötü şeyler.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    bilgilendirdiğin için teşekkürler

bilgi için teşekkürler

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben yurtdisindan bi ürün buldum 200 YTL civarina geliyor, hareket alarmi ve motor cevresinde hareket olursa onu hissedip(hassasiyet derecesi ayarlanabiliyor) alarm veriyor, buraya kadar iyi güzel ama sonrasi da şu, sizde bir alici oluyor ve alarm öttügü anda sizdeki parça da çalıp titreşmeye başlıyor.

ben sanirim alicam bakicam, eger vadettiklerini gerçekleştiriyorsa detayli konu açıp sizinle paylaşırım.

blackhawk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F650
    Arkadaşlar alarmlı kilit gittigidiyor.com da var fiyat 70 ytl duyurulur...

fortuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkürler
    Hayat bisiklet gibidir,durursan düşersin::wish::

Motosikleti
    Bombardier ds 650 baja ve Ramzey Scooter
    arkadaşlar xena kilidi izmirde nerde bulabiliriz

delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    eşşeğini sağlam kazığa bağlamak demek bu demektir bence hehheheee ama kereste allah korusun tutuşur bişey olur,tehlikeli geldi bana,ama birbirine geçmeli demir cubuklardan yapsan ya da çelik levhaları kaynatıp birbirine yapsan daha iyi olur bence.maliteyi arttırır ama kümes olur sana KaFeS...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Mutlaka görebiliceğin yere park edin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Motorun şasesine şöle 12-20 v elektirik verecek bir sistem tasarlasak. Hani büyükbaş hayvan çiftliklerinde çitlere verilen elektrik hesabı. yada 20000v alternatif akım ? Hımmm ben bunu bir düşüneyim motoru almadan sistem kuralım evet evet
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    Honda aha kazık burda
    selam ben de hırsızlara karşı daha önceden tüfek almıştım 7+1 yarı otomatik..
    sesi duydum mu onun hayatı kaydı )
    affeden affeder ben affetmem

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı zaferyeniboyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ben de hırsızlara karşı daha önceden tüfek almıştım 7+1 yarı otomatik..
    sesi duydum mu onun hayatı kaydı )
    affeden affeder ben affetmem

Oh oh ne güzel...Bende mayın döşedim motorun yanına...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Aslında ceza olmayacak motorunu çalarken birini yakaladınmı gırtlağını keseceksin içinede iş.......ceksin...En temizi bu olur

ben alarmlı kilitten aldım çok güzel fakat sesi hani şu dandik ev kilitleri varya mıknatıslı ondan aynısı.iyi bi aletmi dersen iyi ama genede tartışılır.hiç yoktan iyidir.almakta fayda var.kızıltoprakta satılıyo firma ismi veriliomu burdan bilmiorum.110 ytl civarı

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Uğraşmayın

Arkadaşlar.
    Alarm boşuna bir uğraş.
    Boşuna para verirsiniz.
    Hırsızlar bütün alarmların nasıl kapatılacağını da biliyor.
    Yani önce alarmı kapatıp sonra çalıyorlar.
    Motorunuzu mutlaka kapalı ya da korunmalı yerlerde tutun ve mümkünse gözünüzün önünden ayırmayın.

Bunların dışında disk kilidi, zincir diğer kilitler gibi hırsızı uğraştıracak tüm aparatları bulundurmanızda fayda var.
    En zor kırılabilen disk kilitlerini bile kırabiliyorlar.
    Belki onların korumaları aşamak için harcadıkları zaman içerisinde motorunuzun yanına dönebilirsiniz.
    bu nedenle hırsızı uğraştıracak her türlü malzemeyi kullanın ama alarm değil.
    Alarm hikaye.
    Tek bir tuşla kapatılabiliyor.
    Boşuna para harcamayın....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cre8tive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) Oncelikle, motorunuz ne olursa olsun mutlaka kasko yaptirmaya bakin. Bu size pahali gibi gelebilir ama motorunuza birsey oldugunda bunun degerini anlayacaksiniz. Kazadan kaynaklanan hasarlarda buna dahil.

7) Son olarak tabiki alarm. Bu konuda soyleyecek cok sey var ama temel olarak ise yaradigi kesin. Benim gibi biraz titiz ve alarm icin motorunuzun elektrik tesisatini kesip bicmek istemiyorsaniz, alarmli disk kilitleri(Xena) var. Ben de birtane aldim, cok guzel bir urun. Motoru hareket ettirince alarm calmaya basliyor, hemde 110dB! Motoru kaldirmadan yurutmek oldukca zorlasiyor. Tavsiye ederim.

Cre8tive
    teşekkürler çok yararlı bir bilgi edindim.Dün satın aldığım motosikletime disk kilidi takmıştım ama hafta sonu olduğu için henüz kasko yaptıramadım.Hafta içi de gidip bir alarmlı disk kilidi alacağım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler