Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motorunu Caldirmak Istemiyorsan!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    ya arkadaşlar aslında kasko bu işin kesin çözümü gibi duruyo. ben 150hs düşünüyorum. ona kasko yaptırsam ne kadar tutar. bide kaskoyu yıllık mı yoksa aylık mı ödüyoruz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    arkadasım en iyisi oturdugun yerde kendine dost edin düşmanın olmaın !!!
    0546465246900

dalton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    alarmlı disk kildini... kızıl toprak honda da bulambilrsin ben ordan aldım 120 milyona.. çok memnunum.. ilk takarken narin takmazsan 2 saniye sonra ötüyo onun dışında dez avantajı yok.. kutunun içinden yedek pilleri ve sökmek içiç alyan çıkıyoo... bilginize

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    kasko yaptırmak daha kârlı. sadece çalınma durumu olarak da düşünmemek lazım allah göstermesin kaza durumunda da kasko yardımcı oluyo. özellikle yeni başlayanlar için. bi arkadaş aracın bedelinin %12 si demişti kasko için ve yıllık ödeniyomuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Motorun çalınmaması için imkanın varsa kapalı garajda tutacaksın...İmkanın yoksa disk kilidi ve halatlı kilitle sağlam bir yere bağlayacaksın

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    ben kasko yaptıracak bir sigorta şirketi bulamadım kaskoyu kime yaptırdınız, lütfen telefon,adres verebilirmisiniz.
    .

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    verdıgınız bılgıler ıcın tesekkur ederım faydalı bılgıler
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650

sigorta ve alarmlı disk kilidi

Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    ben kasko yaptıracak bir sigorta şirketi bulamadım kaskoyu kime yaptırdınız, lütfen telefon,adres verebilirmisiniz.
    .
    koç alianz yapıyormuş diye duydum.hem kaza hem çalınmaya karşı.300 ytl civarı bişi dedil bana arkadaşım.ara sor!
    ------------------
    xena marka alarmlı disk kilidi kullanıyorum ben 1 aydır.(65 euro)
    altlara takınca bazen kendini kurmuyor.onun dışında pek bi problem yok.
    yalnız bir kere gece saat 12 buçuk civarı bağdat caddesindeyken çantamda öttü rezil oldum.hem de kilit açık vaziyetteyken.arada kafayı sıyırabiliyorlar demek ki çantadaki anahtarı falan mı algıladı ne yaptı bilmiyorum allan manyağı
    galeri sayan'da var.http://www.galerisayan.com/aksesuar.htm
    metalik renk-sarı renk ve siyah renkleri mevcut.benimki metalik
    .gayet de hoş duruyor
    PEMBİŞİM SATILDI

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Güzel bilgiler kardeş çok sağol.
    En azından bir alarm olmalı.Gecede güvenlik elemanlarının olduğu bi yerde yada taksicilerin yanına koymak en mantıklısı

pirizcinuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende haftaya alıyorum motorumu ve 20 gündür motoru nerde bırakayım geceleri diye apartmanın etrafında gezinip duruyorum yaf paranoyak olacam arkadaşlar neler yapsam nasıl önüne geçsem bu endişenin bilmemki şimdilik zincirle bağlamayı düşünüyorum bakalım
    ve 1917 ile başladı umut...

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    Alıntı pirizcinuri adlı üyeden alıntı
    bende haftaya alıyorum motorumu ve 20 gündür motoru nerde bırakayım geceleri diye apartmanın etrafında gezinip duruyorum yaf paranoyak olacam arkadaşlar neler yapsam nasıl önüne geçsem bu endişenin bilmemki şimdilik zincirle bağlamayı düşünüyorum bakalım
    zinciri şarjlı canavarla,demir makası ile,ve küçük oksijen tüpleri ile keserler yani SADECE ZİNCİR GÜVENLİ DEİL
    0546465246900

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    ciyak ciyak bağıran bir alarmın üzerine tedbir tanımıyorum
    tekintekin bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    naparsan yap elin adamı götürüyo. benimde kinetix gitti hala yok. alarm taktırdım diğer motora ama uzun süre binmessen akü yü bitiriyo. en iyisi şansına güvenmek bence.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    supersın abı cok guzel bılgıler
    Yeni yine yeniden

cycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kasko + alarmlı disk kilidi + en kalınından zincir (hımmmm, onun da kilidi önemli aslında... , neyse) evet evet bunların hepsini yapmak lazım. Yemin ederim motor almamda önümdeki tek engel şu hırgıs olayı!.. insanın düşününce bile nevri dönüyo, nabzı artıyor, düşünsenize sen emek emek çalış al makinanı sonra ..... teki gelsin götürsün. töbe töbe... apartmanın yöneticisi piskopat olmasa kümes! fikri değerlendirilable gibi amaaa. baştan yaktık abi biz köprüleri yöneticiyle... şimdi ben hanımı uyandırayım da, bi dolma yapsın yarın da gidip yöneticinin gönlünü alayım.... eurekaaa.. ;)

AKREPAHMET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım bilgiler için çok sağol.kimsenin başına böle bir olay gelmez inşallah.
    Ahmet KÖSE
    05544016341

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Arkadaşlar yaklaşık 3 aydan beri motorumu bu kilitlere teslim ediyorum. İlk harekette arka arkaya 2 sinyal verip bağırıyor; 110 desibel gücü var. 10-15 saniye sonra kesiyor. Tekrarlama durumunda yeniden bağırıyor. Kedi ve benzeri mahlukata karşı diskten takılı olursa ses etmiyor. Çünkü gidonu oynatma durumunda çalıyor. Kedinin o kadar gücü olamıyor zaten... 3 tane de anahtarı var, bilyeli sistem...

Bir de çelik halat apartlı bağlama sistemi var, burada da aynı kilit; uçları farklı imal edilmiş bu halatla bağlanabiliyor. Daha hassas bir hal alıyor. Kedi veya çoluk çocuk dokunduğunda başlıyor bağırmaya. Ben çok memnunum, bu arada kilidi şimdi saniye testine tabi tutarken, diskin kenarının ne kadar keskin olduğunu anladım ve parmağımı kestim, dikkatli olun arkadaşlar.

Fiyatı 65 euro, çelik halat ise 1.5 m olanı 30, 2 m olanı 35 euro... Minik bir de çantası var bu disk kilidin ister motosikletin bir yerine as, ister freebag tarzı beline... Yedek pilleri ve alyan aparatı da çantasında bulunuyor. Galeri Sayan'dan aldım... Güvenli sürüşler ve parketmeler...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    valla ben skull un motora bağlıyorum biryere gittiğimizde..
    artık çalınırsa da beraber çalınsın

kih kih kih....
    Ducatista

bende zealsun var.Koltuğun altında uzaktankumandalı bir alarm var.Geçenlerde üzerine 5.kattan bir bez düştü.Bütün mahalleyi ayağa kaldırdı velet.Eğer bulabilirseniz uzaktan kumandalısını tavsiye ederim.Bu arada benimkisi üzeirnde orjinal geldi.Uzaktan kumandadan alarm,otomatik marş.

phorever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla arkadaşlar tedbirler çok güzel. Benimde aklıma bir şey geldi ama herkese uymayabilir. Hergün aynı satte çıkıp ve yaklaşık ayni saatlerde döndüğümüz üzeri brandalı bir pick-up var. Yaşlı bir amca kullanıyor aracında yükleme sistemide var. Diyorum ki amcayla anlaşıp motoru geceleri bu aracın kasasına koyayım!!! yok ya sakat olabilir, adamlar pick up la bile çalarlar valla. Bir taşla 2 kuş. Yaşın yannda kuru vaziyeti amcanın pickup ta karambolde gidebilir. Her halde alarm en iyisi...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler