Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Tuğper UZEL (tuğper)

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrenergiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Valla ister sıkıştırmış olsun ister başka birşey, istanbulda arabaların motosikletleri nasıl gormezden geldiğini hepimiz biliyoruz, en kotu ihtimal, bir anda sinyal verip arkadaşımızın olduğu şeride, üstüne kırmasıdır,(motorsun duruver, veya aradan gec mantığı ile yaşamlarını sürdüren bana göre evrimin en alt basamaklarında kalmış , bencil, kişiliksiz , magandalar.), sonuçta olan olmuştur, gencecik bir fidan aramızdan ayrılmıştır, Sorumluları allaha havale etmekten ve dişlerimi sıkmaktan başka ne gelir elden.
    Motosiklet tehlikeli, işte gördü sonunu diyen herkesi kınıyorum, burada hepimiz herseyin farkındayız, ne nasıldır biliyoruz, ve bu gibi kaza! larda birbirimizin yanında olmalı destek olmalı ve butunluğumuzu kaybetmemeliyiz,

Tuğper e allahtan rahmet , tüm sevenlerine sabır ve metanet diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    diğer site yöneticileriyle irtibata geçildi mi ne durumdayız?
    onurcan - AB+

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    haklı mucadelemizde sonuna kadar var olmaya devam edecegiz fakat hukuki bazı islemler zaman almakta buda hali hazırda planlamıs oldugumuz bazı gosterileri ertelemekte.Cok sevdigimiz bir insanı askere yolladık bunun bizde yarattıgı psikolojiden oturu bu olaya sebebiyet verdigini dusundugumuz kisi ve kisiler icin iyi niyetli davranamıyoruz.Davanın seyrini etkilememek ve kisi haklarına saygı duymak adına eldeki tum deliller, olaya kisi ve kisilerin sebep oldugunu gostersede yargı karar verene kadar olumsuz yorumlarda bulunmamaya calısmak en dogrusu.
    icimizdeki bu enerjiyi, uzuntuyu oganize edilecek eylemlerle sesimizi duyurarak, olayın ortbas edilmesini engelleyerek gosterebiliriz.

Simdiden bu davada bizleri yanlız bırakmayan ve bırakmayacak olan tum dostlara tesekkur ederim.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    inşallah Allahtan hidayet ,selamet ,rahmet dilerim.Hayırlısı mukakkaki Allah tan herkes rızkını kovalardı çabalardı ,,, ama bu kadar feci olmamalıydı .Ey Sevgili Allah'ım beni ve bizi tüm insanları böle zalimlerden koru amin.inşallah

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Olamaz ya valla Şimdi Haberim oldu yeni görüyorum..Kişisel olarak tanımıyorum ama resımlerını gorunce cok kotu oldum..Gencecık bı hayat daha kendını bılmez bı Hayvan taafından sonlandırıldı..Ne kadar acı bır durum ya :( Daha 21 Yaşında Ailesi için ne kadar zor bir durum.. Soyleyecek bısı bulamıyorum.. Cok uzuldum cok uzgunum...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

gözümle gördüğüm kazanın akıbetini merak ettiğim için ufak bi araştırmadan sonra adresinizi buldum ve yorumları okudum.. herkes acısıyla, arkadan arkaya duyduklarıyla yorum yapmış.. kimseye dicek bişi bulamıyorum acınızı paylaşıyorum..alper44 hariç.. olay yerindeymiş ve tuğperin ilk yardımıyla meşgulmüş.. tuğper zaten olay anında ölmüştü,nabzı yoktu..5 dak içinde ambulans geldi. talihsizliği kaldırıma vurduktan sonra direğin olmasıydı,sanırım direğe vurunca boynunu kırdı.. direk olmasaydı çimenliklere sürüklenebilir ve şuan o genç yaşıyo olabilirdi..eminim o zaman tuğper hatasını kabul edecekti. dediğim gibi direğin orda olması çok büyük bi talihsizlikti..ayrıca tuğperle ilgilenmekten, yakınen kazayı görenlerin numaralarını alıp şahit olarak polise bildiremedim demiş..sana gerek kalmadan 2 tane şahit zaten bulundu..1. deniz tarafında yürüyen sadece egzos sesine göre tahminde bulunup beyaz arabanın motora çarptığını iddia eden bir tanık 2. beyaz arabanın tam arkasında bulunan birebir kazayı gören bir tanık..şanslı günümdeydimki o beyaz arabanın yerinde bende olabilirdim ve en sağ şeritten sol şeride geçen ve beyaz arabayla kaldırım arasında motorunu sürmek isteyen ama ne acıdırki dengesini kaybedip kaldırıma çıkan tuğperin yanındaki araba bende olabilirdim..kasıt yok,temas yok.. dalgınlık,dikkatsizlik,şanssızlık ve vicdan var !! keşke kaçmasaydı, o zaman bu kadar üstüne gidileceğine inanmıyorum...

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    sanırım siz olayı gorebildiniz bizleri aydınlatmak adına tugperin nasıl ve neden kaldırıma vurdugunu anlatabilirmisiniz zira buradaki pek cok kisi motosiklet kullanmakta ve hemen hemen hepsi olay yerini virajı viraj acısını yol genisligi..vb bilmekte

hafızam yanıltmıyorsa adam oldurmeye kasıt ve adam oldurmeye sebebiyet vermek gibi iki farlı ifade var

yazınızdan son derece iyi niyetli biri oldugunuz asikar ve yine yazı seklinizden olayı gormus olmanız lazım lutfen kendinizi tanıtarak olayı nerden nasıl gordugunuzu ve olayın nasıl oldugunu anlatınız
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    allah rahmet eylesin...
    Hissettiğin gibi yaşa...

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı vicdan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözümle gördüğüm kazanın akıbetini merak ettiğim için ufak bi araştırmadan sonra adresinizi buldum ve yorumları okudum.. herkes acısıyla, arkadan arkaya duyduklarıyla yorum yapmış.. kimseye dicek bişi bulamıyorum acınızı paylaşıyorum..alper44 hariç.. olay yerindeymiş ve tuğperin ilk yardımıyla meşgulmüş.. tuğper zaten olay anında ölmüştü,nabzı yoktu..5 dak içinde ambulans geldi. talihsizliği kaldırıma vurduktan sonra direğin olmasıydı,sanırım direğe vurunca boynunu kırdı.. direk olmasaydı çimenliklere sürüklenebilir ve şuan o genç yaşıyo olabilirdi..eminim o zaman tuğper hatasını kabul edecekti. dediğim gibi direğin orda olması çok büyük bi talihsizlikti..ayrıca tuğperle ilgilenmekten, yakınen kazayı görenlerin numaralarını alıp şahit olarak polise bildiremedim demiş..sana gerek kalmadan 2 tane şahit zaten bulundu..1. deniz tarafında yürüyen sadece egzos sesine göre tahminde bulunup beyaz arabanın motora çarptığını iddia eden bir tanık 2. beyaz arabanın tam arkasında bulunan birebir kazayı gören bir tanık..şanslı günümdeydimki o beyaz arabanın yerinde bende olabilirdim ve en sağ şeritten sol şeride geçen ve beyaz arabayla kaldırım arasında motorunu sürmek isteyen ama ne acıdırki dengesini kaybedip kaldırıma çıkan tuğperin yanındaki araba bende olabilirdim..kasıt yok,temas yok.. dalgınlık,dikkatsizlik,şanssızlık ve vicdan var !! keşke kaçmasaydı, o zaman bu kadar üstüne gidileceğine inanmıyorum...
    Tuğper'in dengesini kaybetmesine sebep olması da bir vicdan meselesidir sanırım ...En sağdan en sola geçerken!!

Babasının kuzusu, annesinin nuru,
    Kardeşinin biricik koçu, seni çok seviyoruz rahat uyu.

İstanbul yedin yavrumu, karnın doydu mu?
    Toprağına getirdim oğlumu,
    Asker ettim yavrumu herkes duydu mu?

Zevk için yarış yapan iki araba,
    Sıkıştırıp, çarpıp kaçtılar yavruma.
    Gözü gibi baktığı motoru uğruna
    Canından oldu yavrum Caddebostan sahil yolunda.

Çıktım Sivas'ın yollarına
    Çıkardım oğlumu dağlarına
    Haktan geldi Hak'ka gitti
    Rahat uyu yavrum toprağında..

Sivas'ta doğdun , Erzincan'da büyüdün.
    Habur'da okula başladın, Çorum'da sünnet oldun .
    İstanbul'da kendini buldun,
    21 yaşında gençliğinden oldun..

Tuğper'in annesi yazmış bu şiirleri benden rica etti herkes okusun dedi..
    Vicdan hadi gel sen de oku ...

Tuğper uyan yavrum baban kahvaltıyı hazırladı.
    İnanç mahsun..
    Baban da ben de yiyemiyoruz.

Daha motorunu temizleyeceksin,
    Babanla İnanç'la şakalaşıp takışacaksın
    Biz yürüyüşe, İnanç antremana
    Sen de gezmeye gideceksin.

Ezan okunuyor yavrum şu anda
    Ruhuna okuyorum doya doya
    Sen cennetlik oldun İnşallah
    Hissediyorum..
    Günahsız, sessiz, mahsun biliyorum..

Balkonda yazıyorum şu anda
    El sallayıp gidiyorsun yine
    Seni yolcu ediyorum her zaman buradan
    Dönüşünü bekliyorum geleceksin diye

Yavrum çıkıp gelsen şaka yaptım diye
    Yüreğimiz kavruuyor dayanamıyoruz
    Perişan olduk
    Senin haberin yok niye
    Yoksa küstün mü bize..

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimsin nesin necisin nerden geldin nereye gidiyorsun bunları yazmadan senin yazdıklarını irdelemeğeceğim tarafını bilemeğeceğim üzgünüm bu sitede yazan herkezin kim olduğu belli ama senin ne kim olduğun nede neye taraf olduğun belli önce kendini tanıtta sonra anlattıklarına bakalım yoksa sen benim için ya beyaz arabanın içindekilerden birisin yada onlarla beraber o yolda makas atanlardan birisin

Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsin nesin necisin nerden geldin nereye gidiyorsun bunları yazmadan senin yazdıklarını irdelemeğeceğim tarafını bilemeğeceğim üzgünüm bu sitede yazan herkezin kim olduğu belli ama senin ne kim olduğun nede neye taraf olduğun belli önce kendini tanıtta sonra anlattıklarına bakalım yoksa sen benim için ya beyaz arabanın içindekilerden birisin yada onlarla beraber o yolda makas atanlardan birisin
    ben olay günü sağ şeritten giden ve olay sırasında duranlardan biriyim..beyaz araba yanımda tuğperde arkamdaydı..ben hiç kimsenin tarafında değilim.. sadece bi nebze olaya açıklık getirmeye çalışıyorum bir dahada yazmam!!tuğperin başında ağlayanlardan biriyim..şahit olmak istedim fakat sadece 2 kişiyi şahit yapacaklarını söylediler ve onlarda belliydi..benim beyaz arabanın içinde olma gibi bi ihtimalim varmı sizce ? beyaz araba kaçtı..makas atmıyorum çünkü bi bayan olarak o konularda erkeklerin eline su dökemem..ben sağ şeritten sol şeride geçti derken beyaz arabadan değil tuğperden bahsetmiştim..aynı anda beyaz arabada sol şeride geçmek için hamle yaptı ama aynı anda hareket ettikleri için tuğperle araba yanyana geldi.. beyaz araba sağ tarafa hamle yaptı motoru kurtarmak için ama sağ tarafında siyah mercedes marka bir jeep olduğu için kaçamadı ve tuğper o arada dengesini kaybetti..sizde iyi bilirsinizki sol şerit müsaitse sola geçmek kuralların dahilinde bu herkesin hakkı, bunu beyaz arabada yaptı,sizde yapabilirdiniz.anneniz babanız kardeşinizde sol şeride geçmek isteyebilirdi.. tekrar söylüyorum.. tuğper çok şanssızdı, direğin orda olması ve beyaz arabayla aynı anda hareket edip sol şeride geçmeleri..temas yok, eğer beyaz araba kaçmamış olsaydı onu şahit olarak dahi dinleyebilirdiniz..başınız sağolsun..

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuğper'in dengesini kaybetmesine sebep olması da bir vicdan meselesidir sanırım ...En sağdan en sola geçerken!!

Babasının kuzusu, annesinin nuru,
    Kardeşinin biricik koçu, seni çok seviyoruz rahat uyu.

İstanbul yedin yavrumu, karnın doydu mu?
    Toprağına getirdim oğlumu,
    Asker ettim yavrumu herkes duydu mu?

Zevk için yarış yapan iki araba,
    Sıkıştırıp, çarpıp kaçtılar yavruma.
    Gözü gibi baktığı motoru uğruna
    Canından oldu yavrum Caddebostan sahil yolunda.

Çıktım Sivas'ın yollarına
    Çıkardım oğlumu dağlarına
    Haktan geldi Hak'ka gitti
    Rahat uyu yavrum toprağında..

Sivas'ta doğdun , Erzincan'da büyüdün.
    Habur'da okula başladın, Çorum'da sünnet oldun .
    İstanbul'da kendini buldun,
    21 yaşında gençliğinden oldun..

Tuğper'in annesi yazmış bu şiirleri benden rica etti herkes okusun dedi..
    Vicdan hadi gel sen de oku ...

Tuğper uyan yavrum baban kahvaltıyı hazırladı.
    İnanç mahsun..
    Baban da ben de yiyemiyoruz.

Daha motorunu temizleyeceksin,
    Babanla İnanç'la şakalaşıp takışacaksın
    Biz yürüyüşe, İnanç antremana
    Sen de gezmeye gideceksin.

Ezan okunuyor yavrum şu anda
    Ruhuna okuyorum doya doya
    Sen cennetlik oldun İnşallah
    Hissediyorum..
    Günahsız, sessiz, mahsun biliyorum..

Balkonda yazıyorum şu anda
    El sallayıp gidiyorsun yine
    Seni yolcu ediyorum her zaman buradan
    Dönüşünü bekliyorum geleceksin diye

Yavrum çıkıp gelsen şaka yaptım diye
    Yüreğimiz kavruuyor dayanamıyoruz
    Perişan olduk
    Senin haberin yok niye
    Yoksa küstün mü bize..
    okudum anne ve babanın şiirini.. gerçekten çok üzgünüm o günden beri araba kullanamıyorum.. sanki bi taraf tutuyomuşum gibi algılandım sanırım, özür dilerim.. sadece bu olaya açıklık getirecek arkadaş yokmu, gören yokmu, yardımcı olun demişsiniz diğer yazılarınızda. dün gece hepsini okudum.. bende gördüklerimi yazdım.. ama beyaz araba suçluydu vurdu kaçtı o sebebiyet verdi deseydim sanırım kendinizi daha iyi hissedecektiniz.. ben gördüklerimi yazdım..şahit olarak kal deselerdi kalırdımda ve aynı ifadeyi verirdim..iki tarafta suçlu,iki tarafta suçsuz.. benden bu kadar.. hoşçakalın..

ben olay günü sağ şeritten giden ve olay sırasında duranlardan biriyim..beyaz araba yanımda tuğperde arkamdaydı..ben hiç kimsenin tarafında değilim.. sadece bi nebze olaya açıklık getirmeye çalışıyorum bir dahada yazmam!!tuğperin başında ağlayanlardan biriyim..şahit olmak istedim fakat sadece 2 kişiyi şahit yapacaklarını söylediler ve onlarda belliydi..benim beyaz arabanın içinde olma gibi bi ihtimalim varmı sizce ? beyaz araba kaçtı..makas atmıyorum çünkü bi bayan olarak o konularda erkeklerin eline su dökemem..ben sağ şeritten sol şeride geçti derken beyaz arabadan değil tuğperden bahsetmiştim..aynı anda beyaz arabada sol şeride geçmek için hamle yaptı ama aynı anda hareket ettikleri için tuğperle araba yanyana geldi.. beyaz araba sağ tarafa hamle yaptı motoru kurtarmak için ama sağ tarafında siyah mercedes marka bir jeep olduğu için kaçamadı ve tuğper o arada dengesini kaybetti..sizde iyi bilirsinizki sol şerit müsaitse sola geçmek kuralların dahilinde bu herkesin hakkı, bunu beyaz arabada yaptı,sizde yapabilirdiniz.anneniz babanız kardeşinizde sol şeride geçmek isteyebilirdi.. tekrar söylüyorum.. tuğper çok şanssızdı, direğin orda olması ve beyaz arabayla aynı anda hareket edip sol şeride geçmeleri..temas yok, eğer beyaz araba kaçmamış olsaydı onu şahit olarak dahi dinleyebilirdiniz..başınız sağolsun..

Söylediklerin bana inandırıcı gelmiyor kusura bakma hala kocaman bir soru işaretisin soruma cevap bulamadım kimsin diyoruz beyaz arabanın arkasındaki
    bayan bir kullanıcıyım ben sana cinsiyetini sormadım kim olduğunu sordum ?

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vicdan hn. isterseniz ilgili arkadaşlara ad-soyad-telefon no-mail adresi vb...

şeyler verebilirsiniz. sonuçta çok ciddi bir konu üzerinde konuşuyoruz.zaten o an şahit olmak istemişsiniz... bu durumda, tuğper'in ailesiyle tekrar görüşebilirsiniz,yardımcı olabilirsiniz.

bakın sizde etkilenmişsiniz...o günden beri araba kullanamıyormuşsunuz.

kim olduğunuzu net olarak açıklarsanız,her kesi mutlu etmiş olacağınıza inanıyorum...çünkü bizler bu konuda çoook hassas durumdayız...

umarım bizi anlıyorsunuzdur...

şimdiden teşekkürler

Söylediklerin bana inandırıcı gelmiyor kusura bakma hala kocaman bir soru işaretisin soruma cevap bulamadım kimsin diyoruz beyaz arabanın arkasındaki
    bayan bir kullanıcıyım ben sana cinsiyetini sormadım kim olduğunu sordum ?
    sanırım hata yaptım gördüklerimi yazmakla.. görmeyenler paylaşmış, ben gördüm paylaştım.. açık adres vermemi beklemeyin benden..2 tane şahit var onlarda mahkemede anlatacaktır zaten benim gördüğümü görmüşlerse..emin ol cinsiyetimi afişe etmezdim, makas atan birisin diye iftira attığın için belirttim. paran varsa kefil ol, işin yoksa şahit ol demişler.. halbuki benim işim gücümde var.. nasıl olsa tuğperin dostları olarak bana inanmayacaksınız,acınız büyük. saygı duyuyorum..bir katkım olur diye düşünmüştüm ama direk saldırıya geçen arkadaşlar var..sizinde canınız sağolsun..

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Paylaşımın ve başsağlığı dileklerin için teşekkürler. Dediğin gibi acımız çok büyük..

Ben de her ne kadar tarafsız olmaya çalışsam da, kazaya karışan aracın olay yerinden kaçması nedeniyle bende ağır basan düşünce, araç sahibinin suçlu olduğu yönünde.

Olayın bahsettiğin şekilde olduğunu da varsayarsak eğer, anlattıklarını önceki bulgularla birleştirdiğimizde, Tuğper' in motorunun sağ arka tekerleğindeki boya izleri ve beyaz aracın sol tarafındaki izleri de göz önüne alarak; muhtemelen aynı anda sol şeride hamle yaptıklarında ve Tuğper ile araç yan yana geldiğinde, Tuğper sol şeride araçtan önce geçip araçtan ileride seyrederken, aracın Tuğper' in hemen sonrasında aynı şeride girmek istemesiyle Tuğper' i farkedip motoru kurtarmak için hamle yapana kadar, anlık hafif bir temasla onun dengesini bozup kazaya sebebiyet verdiği ve akabinde de olay yerinden kaçtığı yönünde bir fikir yürütebilmemiz mümkün sanırım.
    Neyse, sonuçta bütün bu bulgular yargı sürecinde gerekli bilirkişiler tarafından incelenip açıklığa kavuşacak.

Kasıt yok, temas yok demişsin ancak, bulunduğun en sağ şeritten, hem de trafikte araç kullanırken, en sol şerit ile kaldırım arasındaki Tuğper' e, araç tarafından herhangi bir temas olup olmadığını görebilmen ne kadar mümkün acaba? Eğer gerekli olsaydı da şahit yazılsaydın, bulunduğun nokta itibariyle senin de bu şekilde tahmin yürütmenin ötesine geçemeyecek nitelikte yapacağın şahitliğinin ne derece geçerli olacağını düşünüyordunki, anlayamıyorum. Bu konuda da bizi aydınlatabilirsen sevinirim "Vicdan"..

sanırım hata yaptım gördüklerimi yazmakla.. görmeyenler paylaşmış, ben gördüm paylaştım.. açık adres vermemi beklemeyin benden..2 tane şahit var onlarda mahkemede anlatacaktır zaten benim gördüğümü görmüşlerse..emin ol cinsiyetimi afişe etmezdim, makas atan birisin diye iftira attığın için belirttim. paran varsa kefil ol, işin yoksa şahit ol demişler.. halbuki benim işim gücümde var.. nasıl olsa tuğperin dostları olarak bana inanmayacaksınız,acınız büyük. saygı duyuyorum..bir katkım olur diye düşünmüştüm ama direk saldırıya geçen arkadaşlar var..sizinde canınız sağolsun..

Eğer gerçekten bir katkın olacağını düşünüyorsan ve gördüklerinden eminsen, olay yerinde sıcağı sıcağına bulunan biri olarak, bizim ve Tuğper'in ailesinin de gözden kaçırdığı birşeyler olabilme ihtimaline karşı, her ne olursa olsun, orada olanların canlı bir şahidi olarak, seni Tuğper' in ailesiyle bire bir iletişime sokmak isterim. İlgilenirsen bana ya da eşim yeschim' e pm atabilirsin.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Eşime katılıyorum, eğer gerçekten herşeyi gördüm eminim şahitlik yapacak kadar eminim herşey gözümün önünde oldu diyosan lütfen bizimle irtibat kur bize mesaj at en azından gerçekliğini kanıtla .. Biz sonuçta bu forumda birbirimizi tanıyan insanlarız, bazılarımızla yüz yüze görüşmesek te az çok fikir sahibiyiz biliyoruz birbirimizi.. Kaldı ki sen böyle ciddi bir mevzuda damdan düşer gibi bazı şeyler anlatıyorsun ve sana hemen inanmamızı bekliyorsun..Saçma..

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten bu yazılanlar mahkemede delil olarak sayılmıyormu?

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun,ailesine sevenlerine ve yakınlarına allah dayanma gücü sabır versin.
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

kimse sana açık adresini vermeni istemedi sana saldıran felanda yok kendini bizim yerimize koyarsan olayı çözümlersin aslında ama nedense ben iyi niyetliyim ama siz beni yanlış anladınız havalarındasın....

sorularıma cevap arıyorum kusura bakma şüpheciyim bu suçsa evet ben suçluyum senin iyi niyetine burda herkez inanmak ister ama açıkçası bana saçma geliyor bir motorsikletli kaza yapacak motorla alakası olmayan biri gelip üye olduğu siteyi bulacak kaza yapan insanın topiğini peki en önemli soru şu nick neden vijdan vijdanını rahatlatmakmı amaç kusura bakma sende benim yerimde olsan sende şüphe ederdin onun için insanları suçlarken bir daha düşün benim kendime göre nedenlerim var özür dilerim yanlış düşünüyorsam

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mypcrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Somut kanıtlara gelince, Tuğper’in babası Tuğhan Bey’in de gözüyle şahit olduğu gibi, arabanın her hangi bir yerinde çarpmadan kaynaklanmış olabilecek herhangi bir çizik mevcut değildir.

Tuğhan Bey’in arabada gördüğü çizik arabanın sağ tarafında bulunmaktadır ki o çiziğe dair kaza raporunu şüpheli teslim etmiştir. Polisler de onun olayla bir ilgisi olmadığına karar vermiştir. Zaten herhangi bir çarpma olsaydı arabanın sağ değil, sol tarafı çizilmiş olurdu.
    Tuğhan abiyle biraz önce görüştüm, kendisi yukarıdaki bu satırları görmüş ve benden özellikle şunları yazmamı rica etti:

Tuğhan abi hiçbir zaman aracın sağ tarafıyla alakalı herhangi bir ithamda bulunmamıştır. Kendisinin arabada gördüğü çizikler, arabanın sağ değil, sol tarafındadır. Hatta aracın sol tarafındaki izler başta polis tutanağında bulunmayıp, Göztepe Karakolu' ndaki görevli polis memurlarının kendisine, "temas ya da herhangi bir iz yok" demesine karşın, Tuğhan abinin aracı görüp çizikleri kendisi tesbit etmesiyle tutanaklara geçirilmiş ve yine bizzat kendisi tarafından fotoğrafları çekilmiştir.

Aracın sağ tarafında bulunan çizikler davacı tarafı alakadar etmemekle beraber, zaten daha önceki bir kazada meydana geldiğine dair belgeleri de mevcuttur. Tuğhan abinin araçta kasdettiği izler de kesinlikle bunlar değildir.

Ayrıca kendisi, ifadesinin bu şekilde yalan yoluyla çarptırılarak öne sürülmesi konusunu da ŞİDDET VE ESEFLE KINIYOR
    .

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)