Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Tuğper UZEL (tuğper)

Motovento
    REKLAM ALANI
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    gencecik bi yürek yaa... .. bumudur abi suçumuz . bumudur .. günahımız . iki tekerleğe gönül vermek mi .. lanat olsun ki . milet olarak adam degiliz yaa. adam degiliz işte .. o arkası saglam dedikleri şerefsizi yukarıda neler bekliyo .. bunun farkında .. aldıgı hernefesta farkında olacak .. ve karşısına hergün çıkacak motorcular .. ona yaptıgı hatayı hergün .. her an her saniye hatırlatıcak .. her egzost sesinde .. acaba benim için mi geldiler diye oturan yerleri 3.5 atacak ... ... ve azrail bir gün onada ugrayacak.. işte o gün .. tugperim . o şerefsiziensesinden tutacak................................

sevgili dostum canım arkadaşım .. seni kaybetmemin acısını içimde yaşıyorum . tutamıyorum gözyaşlarımı ... yattıgın yerde rahat uyu dostum ... senin gibi efendi biriyle tanıştıgım .. konuştugum .. ve sürdügüm için mutluyum . ama bası şeylerin sonu boyle olmamalıydı ..

bu işlerin sonunu bırakmamak bizim boynumuzun borcu olsun sevgili kardeşim.. umarım yukardan biyerlerden gene aramızda olursun .. sevdigin aradaşlarının yanıonda onlara melek olursun .. yazdıklarımı .. ve dualarımı duydugunu biliyorum ..

seni unutmayacagım tugperim ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City-Siyah
    Allah rahmet eylesin.Mekanı Cennet olsun...

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Konularda yorumlarını sık okuduğum bir abiydi.Gerçekten çok üzgün durumdayım.Allah mekanını cennet eylesin.Allah sevdiklerine sabır versin.Tuğper abimin ölümüne sebep olan o herifin de Allah belasını versin.Allah hepimizi kazalardan korusun.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

tanımıyorum ama okuduqum anda qözlerim doldu ağlamaya ßaşladım ßaskalarının canına kast eden ßizim qißilerin canını yakan ßu kendini ßilmes ne olduqu ßelirsiz insanlıktan uzak ola yaratıklar daha kimßilir kaç kişinin canını yakıcak tıpkı ßizim yaktıkları qißi ailesine saßır diliyorum mekanı cennet olsun ßaşımız saqolsun arkadaslar...
    [B][I][COLOR="Magenta"]I've become so numb , i cant feeL you theree.. [/COLOR][/I][/B]::xblink::::comico::

Motosikleti
    cbr125R DUDE
    başımız sağolsun allah rahmet eylesin

Motosikleti
    chopper
    allah rahmet eylesin cok ozuldum
    [B]joker[/B]
    [B]live to ride-ride to die[/B]

Motosikleti
    honda vtx600
    allah rahmet eylesin allah ailesine ve sevenlerine sabır versin gerçekten çok zor daha hayatının en güzel yaşlarında böyle vefat etmesi çarpanında hatalıysa allah be... artık diyecek söz bulamıyorum motosiklete kesinlikle saygı dşye bişey yok ama kendi çokcuklarınında birgün motosiklet üzerinde olabileceğini düşünmüyo bu insanlar neyse yine sinirlerim ayağa kalktı allah tekrar rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Ruhunun güzelliği ve temizliği yüzüne aksetmiş, pırıl pırıl, gencecik bir arkadaşımızmış.

Allah rahmet etsin, yakınlarına sabır versin.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    okuldan yeni geldim.yemek iyip pc'nin başına oturdum.bakalım bugün neler olmuş bizim sitede diye açtığımda ilk topic'de acı bir durumla karşılaştım.bütün moralim alt üstü oldu.yüz yüze görüşmesemde sitemizden çok iyi tanıyordum.herkes gibi bende çok üzüldüm..şu saatten sonra onun için yapacağımız tek şey dua'larımız..mekanın cennet olsun kardeşim...!
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    tum motor severler sizden talep edilmesi durumunda olası gosteri ve eylemlere var mısınız?
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.Yakınlarının başı sağolsun.Çok üzücü bi durum

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Siteye tam 1 aydır girmiyorum.
    Bi açtım ve bu haberi gördüm..
    Kendisiyle hiç konuşmak nasip olmadı fakat yazılarını takip ederdim.
    Çok efendi bir kardeşimizdi..
    Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum..

Mekanın cennet olsun Tuğper!
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    ybr 125
    Rabbim rahmetiyle muamele eylesin.Geride kalanlara sabır versin.
    Peugeot 103-Honda kinetic-Asya 150 T1-Vespa ET 150-Şu an ybr 125...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı LADYSITTER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tum motor severler sizden talep edilmesi durumunda olası gosteri ve eylemlere var mısınız?
    ben varım ..
    hiç degilse tugper için kaza yerinde toplanalım .. biz daha ölmedik çünkü !!!!!!!!!!!!!!
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    jinlun 150

tabıkı varım daha oncede vardım sımdıde varım.umarım sarp eremın davasına benzemez de suclular cezasını ceker

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    elbette ordayız
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    ALLAH (CC) arkadaşımızın günahlarını affetsin.Ailwsinw sabır versin..

Şu yazıları ve tatsız durumları her okuduğumda acaba motor kullanmakla bu ülkede yanlış mı yapıyorum diye kendime soruyorum...

ARKADAŞLAR LÜTFEN DAHA YAVAŞ GİTMEYE ÇALIŞALIM ;NASIL OLSA HER TÜRLÜ TRAFİKTEN DAHA HIZLI İLERLİYORUZ...
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    daha dun yazıyodu bu arkadas ya...basımız sagolsun..
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Honda vfr800
    kesinlikle ewt ve bunun için cok gec kaldık bile ya inanılır gıbı deıl gecen gun bırıyle sohbet esnasında tabi benm motorcu oldugumdan haberı yoq adam demesınmı ozellıkle motor gordummu hıc yol wermıyorum hatta ustlerıne suruyorum boyle bı mantık warmı adamlar nerdeyse bunu bılınclı yapıyor yada hayatlarında hıc temızmı temız bir sopa yememişler motorcu elinden ewt sonrada motorcular oluo serseri be serseri senin gibi adama deil serseri senin azrailin olmak lazm da neyse yine snrlendım ewt hemen bu konu ile ılgılı bı topıc acalım ve her il kendı içinde mt gruplarınca organıze olsun derim....

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gelmem imkansız ama kalbimiz sizlerle
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)