Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ekipman ve motosiklet Adana

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar birkaç ay önce üye oldum adım Hasan yaş 29 Adanadan. Yabancı bayrak gemilerde çalışıyorum kontratım bitti memlekete döndüm ve naked motosiklet alma niyetim var çok sevdiğim cb250r zincir sesi sorunu giderilemediği ve Honda nın kayıtsız kalması midemi bulandırdığı için ondan üzülerek vazgeçtim yamaha mt25 alacam sanırım
    sıfır abs li bunun için koruyucu ekipman öneriniz nelerdir ?
    deneyim 10 sene iş amaçlı (oto yedek parça) ve gezi amaçlı karışık olmak üzere ramzey qm 200 ramzey xgj 150 honda spacy alpha kanuni rs 125 honda cbf 150 kullandım
    motosiklet ve ekipmanlarını almak için dolar bozduracam biraz beklesemmi bilemedim bayi dolar artışını direk fiyata yansıtıyormu eğer yansıtmıyorsaiyi benim için şuan motosiklet 4600 dolar fiyatı var ve nakit indirimi yaparlar mı ötv indirimi var diye nakit indirimini kaldırmışlar galiba tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Size de merhaba. Hoş geldiniz.
    Hasan8989 bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adana’nın efsanevi derecede berbat yollarından dolayı motor ne olursa olsun lastiği değiştirmeyi geciktirmemek gerek. Beklemekle ilgili de dolar yükselse bile ÖTV indiriminin süresi dolduğunda çok fark etmeyebilir.

evet hocam lastik değişecek bizim havaalanı yolunu yapmışlar doğum evi tarafı büyük bir gelişme vallahi kaymak gibi olmuş berbat idi en son ağustosta

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hoş geldin hasan kardeş.
    Ekipman çeşidi çok. Öncelikle bütçeyi bilmek lazım

themeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 RALLY KTM EXC300
    adananın bozuk yolları içim crf 250 rally iyi gider

2 bin hocam yetermi ? sportik görünümlü istiyorum ama çöplük gibi siteler milyon çeşit var ne alsam ne alsam :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Alacaktım valla selesi rahat değil diye vazgeçtim ondan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)