Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ktm duke 200 arazi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Ktm duke 200 ile köyde falan dağ taşa çıkılabilir mi çok abartılı olmicak şekilde en azından bozuk yollarda falan kullanılabilir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BulletProof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm duke 200
    Merhaba, duke 200 aldıktan sonra özellikle köy yollarına girdim performansını merak ettiğim için. Motor açısından bir sıkıntı yok. Toprak ve çakıllı inişli çıkışlı yolda amortisörler gayet güzel götürüyor. Tabi bu bahsettiğim arazi değil arabaların da kullandığı yol şartları. Ancak fabrika çıkışi gelen MRF lastikler çok kayıyor. Arkayı toparlamaya ugraşmaktan önüne konsantre olamıyorsun. Benim deneyimim bu şekilde oldu. Eğer toprak yol ağırlıklı kullanacaksan lastikleri değiştirmeni öneririm

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı BulletProof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, duke 200 aldıktan sonra özellikle köy yollarına girdim performansını merak ettiğim için. Motor açısından bir sıkıntı yok. Toprak ve çakıllı inişli çıkışlı yolda amortisörler gayet güzel götürüyor. Tabi bu bahsettiğim arazi değil arabaların da kullandığı yol şartları. Ancak fabrika çıkışi gelen MRF lastikler çok kayıyor. Arkayı toparlamaya ugraşmaktan önüne konsantre olamıyorsun. Benim deneyimim bu şekilde oldu. Eğer toprak yol ağırlıklı kullanacaksan lastikleri değiştirmeni öneririm
    Toprak yolda kaliteli lastik hiç fark etmiyor bizzat test ettim. Commuter tipi ince lastikler hariç kumda çakılda Naked/Racing lastiklerinin hepsi kayıyor.

Motosikleti
    Forza 250
    Sadece lastik sorun değil bence, ön amortisör keçeleri de pek toza taşa dayanıklı değil, keçeleri patlatabilirsiniz. Ktm her ne kadar araziden gelme bir makina olmasına rağmen duke serisi asfalt için yapılmış bence. Zaten amortisörler ve sele de arazi için çok sert.

Araziye çıkmadan önce bir çift amortisör keçesi sipariş ederseniz sizin için daha rahat olur. Döndüğünüzde hemen takarsınız
    MimTolga bunu beğendi.

hahahahha memleketlim yazmış olayı :D bir enduro kadar olmasada giremez miyim yani keçelerin patlama ihtimali bu kadar yüksek mi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)