Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pulsar kullanıcıları yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj pulsar 200ns
    merhabalar
    Öncelıkle ılk motorum olmadıgını belırtmek ısterım.
    Bır kac ay once sıfır km bır bajaj pulsar 200ns sahıbı oldum.2015 12. ayda aldıgım motorumda once stop etme sonra debrıyajdan kalkarken gelen bırbırıne surten metal sesı ıkıncı vıtese gecmeme ve heryerden gelen ugultular ızledı ve bunun ustune gecen gun jantın boyasının dokuldugunu gordum.
    Motorum yagmurda 3 bılemedınız 4 kez kullanıldı zaten daha 1500 lu kmlerde.
    Sadece merak edıyorum bu sorunları yasayan baska pulsar 200ns kullanıcısı arkadasımız abımız kardesımız varmı sızce ne yapmalıyım ?
    sımdıden tesekkurler Allaha emanet olun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Bi yetkili servise gitmeyi dene istersen
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı mrkocaali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    Öncelıkle ılk motorum olmadıgını belırtmek ısterım.
    Bır kac ay once sıfır km bır bajaj pulsar 200ns sahıbı oldum.2015 12. ayda aldıgım motorumda once stop etme sonra debrıyajdan kalkarken gelen bırbırıne surten metal sesı ıkıncı vıtese gecmeme ve heryerden gelen ugultular ızledı ve bunun ustune gecen gun jantın boyasının dokuldugunu gordum.
    Motorum yagmurda 3 bılemedınız 4 kez kullanıldı zaten daha 1500 lu kmlerde.
    Sadece merak edıyorum bu sorunları yasayan baska pulsar 200ns kullanıcısı arkadasımız abımız kardesımız varmı sızce ne yapmalıyım ?
    sımdıden tesekkurler Allaha emanet olun.
    bence konuyu sayfasında sormalısın
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    bajaj pulsar 200ns
    kusura bakmayın forumda yenı oldugumdan konuyu buraya actım ayrıca servıse gıtmeme ragmen sorunlarım gıderılemedı

Umarım sorunlarınız hallolur. Jantı çok merak ettim, fotoğrafı mevcutsa paylaşabilir misin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:56 ----------

Yoksa da problem değil. Ben cevabımı aldım.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Servise bir daha gotureceksin. Yine cozemezlerse merkeze mail doseyeceksin, bir daha servise gotureceksin. Tabi butun bunlari belgeleyeceksin. Sonuncuda da cozemezlerse garanti kapsamindaki cihazin ayni sorunu 3 kere yasamasi durumundaki kanuni hakkindan faydalanip baska bir sifir motorla degistirmelerini isteyeceksin.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200ns
    Alıntı Oldskool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım sorunlarınız hallolur. Jantı çok merak ettim, fotoğrafı mevcutsa paylaşabilir misin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:56 ----------

Yoksa da problem değil. Ben cevabımı aldım.
    kusura bakma yogunluktan dolayı gıremedım jantın fotosunu cekmedım ancak sprey boya ıle kapattım yınede fotosunu cekıp kotum yarın bıldıgın soyuldu servıs rutus yapabılırız dedı tmm dedım ne dıyeyım

iyi aksamlar. Bende pulsar 200ns almayı düşünüyorum şuanda nasipse önumüzdeki ay içerisinde alıcam. Kullanıcılardan fikir almak isterim genel olarak beklenileni verdi mı? Acaba birde 2016 modellerde o tekerlek sorununu ve bazı sorunları ortadan kaldırmışlar diyolar doğru mu ? NET fiyatı ne kadar ve masrafalrla ne kadar maal oluyo bunlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)