Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar. Siz değerli motosiklet büyüklerime bir sorum olacak. Motosiklet sevdasıyla yanıp tutuşuyorum ve almak istediğim model Honda CBF 250. Bu motoru bilen gören kullanan var mıdır? Yol tutuşu yakıt tüketimi nasıldır? motosiklete Maxi scooter ile başladım fakat 7-8 sene ara vermek zorunda kaldım. bu motor beni kullanış-sürüş bakımından zorlar mı? Konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese keyifli kazasız belasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kardeşim o model bildiğim kadarıyla Türkiye'de satılmıyor.

Bunun nedeni de CBF150'nin çok popüler olması ve herkesin tutkunu olması.

Honda 2016 yılında yepyeni modeller getirdi, onlara bir bak istersen. Aralarında nbenim de çok merak ettiği CB500F var ki duruşu dillere destan.

Baksana şunun duruşuna:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2006 Honda CBF 250 - 2006 Honda İnnova
    Kardeşim vitesli motora ilk geçişinde CBF 150 ile başlamanı tavsiye ederim.. CBF 250 de güzel motordur ancak 150 cc den başlaman senin açından daha sağlıklı bir seçim olacaktır

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı Motobil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim vitesli motora ilk geçişinde CBF 150 ile başlamanı tavsiye ederim.. CBF 250 de güzel motordur ancak 150 cc den başlaman senin açından daha sağlıklı bir seçim olacaktır
    bende dusunuyorum bu aralar cbf250 hakkında dusunceleriniz nelerdir artı eksı yonu nedir

andacicbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF250B
    Bende cbf 250 bakıyorum ortalama 4lt yaktığını biliyorum, Beycivan abide yazar görürse benim içimi o rahatlatmıştı eğer fırsatı kaçırmasaydım benimde şimdi bi cbf250'im vardı, atarı kokarı yok dediler internette zaten yedek parça fiyatları yazıyo alabileceğin sitelerde var, bende takip ediyorum konuyu inşallah bilen abiler yazarlar bizde bilgileniriz

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Eski kasa 2006 cbf250 ler nasildir 20.000 30.000 40.000 km civari honda malum saglam makine ama nasıldır bu makineler

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    bende cbf 250 vardı kronik eksantirikten ses geliyodu eksantirikten ses gelmesine kronik diyolar onun dışında on numara makina az yakar

cbx 250 twister,da vardı onun da debriyaj tasınada ses vardı kronik olduğunu söylüyolar cbx 250 twister cbf 250 den biraz daha torkludur
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cbf 250 vardı kronik eksantirikten ses geliyodu eksantirikten ses gelmesine kronik diyolar onun dışında on numara makina az yakar

cbx 250 twister,da vardı onun da debriyaj tasınada ses vardı kronik olduğunu söylüyolar cbx 250 twister cbf 250 den biraz daha torkludur
    Eski kasalarinin hastasiyim 2015 yeni bi makine almak yerine onlardan almayi tercih ederim dediginiz gibiyse kararim kesin olur

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Alıntı Emreaygn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski kasalarinin hastasiyim 2015 yeni bi makine almak yerine onlardan almayi tercih ederim dediginiz gibiyse kararim kesin olur
    temizini bulman lazım temizi buldunmu evladiyelik ama hız ve güç bakımından cbx 250 twister daha iyidir
    zaten ilk cbx 250 twister,ları ürettiler sonra motar çok satılınca cbf 250 leri ürettiler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)