Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

naked almayı düşünüyorum ama

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.Uzun süredir naked motorları araştırıyorum açıkçası önceden cbr 250 r yada hyosung 250r düşünüyordum ama sonrasında nedense bir anda naked tarzı motorlar çok ilgimi çekmeye başladı.Bu benim ilk motorum olucak genelde okula gitmek için kullanıcam tabi arada sırada ufak seyahatlere çıkıcam max 150 km falan.Önere bileceğiniz markalar modeller nelerdir ve bunlarla ilgli yaşayacağım kronik sorunlar var mı bakımlarında,parça değişiminde harcamalarım ne kadar olur,yakıt tüketimi ne kadar olur gibi.Para olarak max 12.000 çıkabilirim.Birkaç markaya baktım açıkçası ve mt-03 ler hoşuma gitti diyebilirim.Sizin önerileriniz tavsiyeleriniz nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı MasterChef adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Uzun süredir naked motorları araştırıyorum açıkçası önceden cbr 250 r yada hyosung 250r düşünüyordum ama sonrasında nedense bir anda naked tarzı motorlar çok ilgimi çekmeye başladı.Bu benim ilk motorum olucak genelde okula gitmek için kullanıcam tabi arada sırada ufak seyahatlere çıkıcam max 150 km falan.Önere bileceğiniz markalar modeller nelerdir ve bunlarla ilgli yaşayacağım kronik sorunlar var mı bakımlarında,parça değişiminde harcamalarım ne kadar olur,yakıt tüketimi ne kadar olur gibi.Para olarak max 12.000 çıkabilirim.Birkaç markaya baktım açıkçası ve mt-03 ler hoşuma gitti diyebilirim.Sizin önerileriniz tavsiyeleriniz nelerdir?
    Yamaha mt 03 (660) başlangıç motoru olmaz;
    183 kg-48 hp-2'nci yada 3'ncü motorun olabilir(ilk iki viteste patinaj çeken-1'nci viteste gaz'la tekere gelen makine)
    The Power of The Dreams.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ben un helvası sevmiyorum, irmik yaptırın lütfen

Şakası bir yana daha tecrübem yok diyorsun ve mt3 araştırıyorsun. Akıl karı iş değil, arkanı dön ve kaç... Ayriyetten biraz sonra seni taşlıyacaklar

Yıllarda 600RR kullandım. Hala 1000RR'a bindiğimde dizlerim titrer. Cahillikmi, cesaretmi sizdeki anlamadım...
    cenkito ve xawa bunu beğendiler.

dediğim gibi aklımda tam bir marka yada motor yok (açıkçası bi ara ducati monster 620ie bile bakmıştım ama cesaret edemedim belki ileride inşallah :D) o yüzden sizin fikirleriniz almak istiyorum sonuçta çoğunuz belki hepinizin bir motor geçmişi var bana önerebileceğiniz başlangıç olarak ne olabilir ben bunu merak ediyorum

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    sana olcak motorlar
    ktm duke
    sym wolf
    suzuki inazuma
    bide bajaj gelcek onun pulsar modelide iyi görünüyor
    mt-03 ilk motor olmaz

peki megelli yada hyosung hakkında ne düşünüyosunuz

Motosikleti
    peki megelli yada hyosung hakkında ne düşünüyosunuz
    megelli yaramaz
    hyosung modelli temiz bulursan koy sepete ;)
    ama kış geldi uygun modelli sym wolf bulursun
    örnek: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41618551/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40411473/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40402335/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42678458/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1696912/detay/
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Sym wolf 250 senin işini en güzel görecek alettir.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    bajajı ben de bekliyorum uzun zamandır takipteyim özellikle pulsar 200 ns i.23 beygir,3 buji ateşleme ,4 subab,nitrox monoshock süsp. , youtube videolarından izlediğim kadar yok denecek kadar az titreşim,yakıt tasarrufu ve en önemlisi fiyat avantajı.bence bekle derim.her konuda komple bir alet ülkeye girmek üzere...

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Mt-03 ün başındaki mt şunun kısaltmasıdır. MAXİMUM TORK...
    Lütfen büyük ve agresif motorla başlamayınız. Bu konuda çok yorum yazıldı, çok laf söylendi, çok video çekildi.
    Ama vatandaş sıkıldı biraz. Artık eskisi gibi size öneri gelmeyecek.

Kimsenin birşey demesine lüzum yok. Senin ikna oman lazım. Arama mtoruna "altın elbiseli adam başlangıç motoru" yazıp, izlemeni tavsiye ederim kardeşim.

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    o bütçeye tabiki duke 200.

duke için yedek parçası sıkıntısından bahsediyorlar ve parçalarının pahalı olduğundan o yüzden açıkçası duke pek sıcak bakmıyorum bajajı bende baktım güzel bi motora benziyor ama haberlerini pek takip etmedim açıkçası ne zaman türkiyeye gelceğini bilmiyorum ve fiyatı hakkındada pek bi bilgim yok o yüzden o düşünce aşamasında benim için belki bekleyip onuda alabilirim.ilk başta mt yi düşünmemin sebebi motorun görüntüsü çok ama çok hoşuma gidiyor ama tabi ki bu canımdan önemli değil.hepinize düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler sanırım bir anda karar verip gidip birini alıcam

Motosikleti
    duke için yedek parçası sıkıntısından bahsediyorlar ve parçalarının pahalı olduğundan o yüzden açıkçası duke pek sıcak bakmıyorum bajajı bende baktım güzel bi motora benziyor ama haberlerini pek takip etmedim açıkçası ne zaman türkiyeye gelceğini bilmiyorum ve fiyatı hakkındada pek bi bilgim yok o yüzden o düşünce aşamasında benim için belki bekleyip onuda alabilirim.ilk başta mt yi düşünmemin sebebi motorun görüntüsü çok ama çok hoşuma gidiyor ama tabi ki bu canımdan önemli değil.hepinize düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler sanırım bir anda karar verip gidip birini alıcam
    sym wolfu dikkatli incele beyazı çok güzel senin işini fazlasıyla görür.Sym çin malı değildir,güzel motorları var
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    evet haklısın da 10 binlik etiket de güzel...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet haklısın da 10 binlik etiket de güzel...
    ne 10.000i sıfır almıyacan wolfu
    2. el temiz 7.000 e alınır

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Okula gitmek için kullanıcan motora 12000 TL Verme bence (öğrenci durumlarından dolayı para sorun değilse onu bilmem tabi). Ikinci el temiz bi makina alırsın artan paraya da en kralından kask ve ekipman süper olur. Bi de eğitime gittin mi ballı kaymak. Bu arada motora kızlı erkekli binmiyoruz ona görre
    KeaSH-07 bunu beğendi.

emRRe79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano wolf 125 s
    suzuki inazuma 250 baslangıc için ve uzun süreli kullanım için çok ideal bir motosiklet ben onu tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)