Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YBR 250 ÖNERİRMİSİNİZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 MODEL KANGDA 125 MOTTİ
    arkadaşlar ybr 250 almayı düşünüyrum.detaylı bilgi verirmisiniz fiyat performans yakıt parça durumu her anlamda bilgiye ihtiyacım var.ayrıca 250 cc başka bir motor öneriniz olabilirmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Twister da bak derim
    Cbr 250 r bakabilirsin
    Cbf 250

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bir yamaha sever olarak bu modeli önermem çünkü ikinci elleri ateş pahası ikinci eldeki fiyatları hak etmediğini düşünüyorum iyi kötü bi ybr 250 alacak olsanız 30 bin kmde temiz bişey minimum 7 bin tl vereceksiniz.. Aceleniz yoksa tarzınızda naked ise suzuki inazumayı bekleyin..kızıltoprak mototaş ta eylülde gelecek parti için satılmayan bi adet inazuma kalmış ver 10 bini aklın rahat olsun
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    yakıt enjeksiyonu, forged piston, yüksek malzeme kalitesi... bunlar iyi şeyler. ancak 2. ellerinin fiyatları düşmüş olsa da hala pahalı. 40.000de bile alsan temiz bakıldıysa sana bir o kadar daha sorun çıkartmaz. ancak hız yapmak istersen almanı tavsiye etmem.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    cbx250
    cbf 250
    honda yedek parçada daha iyi bildiğim kadarı ile
    fiyat da uygun
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sana bu konuda en güzel bilgiyi motoseyyah abimiz verecektir lakin fiyat yüksekliği haricinde başka bi eksi yönü de yedek parça konusunda sıkıntı çekebilirsin lakin tr de ybr 125 kadar bol parçası olan bi yamaha yoktur diye düşünüyorum
    yedek parça da kaza yapmadığın sürece lazım olmayacaktır bakımları doğru düzgün yapılmış bi ybr 250 kesinlikle sahibini hiçbir konuda üzmez ne yakıt nede arıza yönünden
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    2006 MODEL KANGDA 125 MOTTİ
    evet naked olsun istiyorum ve yakıt olayı benim için öenmli o yüzden 250 cc istiyorum insuama nasıl bişey bu arada

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yamaha sever olarak bu modeli önermem çünkü ikinci elleri ateş pahası ikinci eldeki fiyatları hak etmediğini düşünüyorum iyi kötü bi ybr 250 alacak olsanız 30 bin kmde temiz bişey minimum 7 bin tl vereceksiniz.. Aceleniz yoksa tarzınızda naked ise suzuki inazumayı bekleyin..kızıltoprak mototaş ta eylülde gelecek parti için satılmayan bi adet inazuma kalmış ver 10 bini aklın rahat olsun

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    250 cc kategorisinde adam akıllı bir model bence piyasada yok. bende zamanında 250 cc honda falan bakınıyodum. gittim er-5 aldım sonra. fiyat olarak ikinci elde aynı paralara gidiyor. yakıt olarak er-5 çok zorlamadıkça 4,5 lt yakıyor 100 km de. cbf 250 ile çokta büyük yakıt farkı yoktu aralarında. yedek parça fiyatlarıda çok farklı değildi, cbf nin kronik motor sorunlarıda vardı. performans olarak er-5 ile cbf mukayese edilemez, cbf 250 cbf 150 den biraz daha hızlı giden bi motor. kısacası er-5 dururken cbf alınacak motor değildi benim için.
    sen bu konu başlığında ybr 250 yi sormuşsun. ybr hakkında çok bilgim yok ama cbf 250 den çok farklı olacağını sanmıyorum. bence sen cbf 500-gs500 yada er-5 seçeneklerini gözden geçir.
    babaçi bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

almayı düşünüpte,rektifiye faturasını görünce vaz geçtiğim twister
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

almayı düşünüpte,rektifiye faturasını görünce vaz geçtiğim twister
    Şaka gibi yaaa Temiz cbf 150 parası valla. Yazık günah. Neymiş sürekli 120 ile gidecekmişim. Yok aga ben 90 a razıyım

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    2 yıllık ybr 250 sahibiyim,şu anda 43000 kmdeyim.Bir ara enduro almak için satışa çıkarmıştım ama daha sonra satmaktan vazgeçtim.Enduro motor alsam bile satmayıp 200.000 km ye kadar sorunsuz kullanacağımı tahmin ediyorum.
    Yakıt ekonomisi (enjeksiyon),uzun ömürlü sorunsuz(forget piston) motor,çok uzun periyotlardaki bakım aralığı,şehir içinde olduğu kadar dışında da (beklentiler dahilinde) yeterli performansı vs. vs....
    Eksikleri ise gözlemlerime göre ;arka tekerde de disk ve 6 vites şanzımana sahip olsa ve de 160 km ye kadar çıkabilseydi bence muhteşem olurdu.Yedek parça sorunu var diyorlar doğru olabilir ama ben şimdiye kadar yağ filtresi ,fren balatası ve lastikler haricinde yedek parçaya ihtiyaç duymadım. Umarım uzun seneler de duymam.Yedek parça fiyatları da el yakıyormuş bilesiniz.
    Sürate gelince ben en son İzmir-Aydın otoyolunda ve hafif rampa aşağı 155 km/h i gördüm ama sadece kısa bir süre gördüm ve motor "çok zorlandım" diye bas bar bağırıyordu.Normal son hızı 140, zorlarsak 145 km/h. Fakat stabil olarak 120 yi geçmeden kullanırsak hem yakıt ekonomisi hem de sürüş konforu açısından daha iyi olur.
    Bunlar benim motorumdaki gözlemlerim, bir arkadaşımda da aynı motor var fakat son sürati biraz daha düşük sebebini biz de bulamadık.
    Aklıma gelenler şimdilik bunlar.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Honda cbf 250 tavsiye ederim kullanıyorum memnunum.

Motosikleti
    2000 ford
    http://www.youtube.com/watch?v=WIce3mF4nNk

Bu vidyoyu izledikten sonra karar verin

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Len adam motor aldiysa bile satmistir coktan. Tarihe dikkat.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len adam motor aldiysa bile satmistir coktan. Tarihe dikkat.
    Ne olmuş yani o zamanlarda ben ybr 250 ye giydirmişim ama şu an ybr 250 kullanıyorum :D

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne olmuş yani o zamanlarda ben ybr 250 ye giydirmişim ama şu an ybr 250 kullanıyorum :D
    Saka maka 0 ı nı getirseler ben de almam demem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)