Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ktm motor aldım yedek parcası icin 1.5 aydır bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Adı Soyad : Umut Çelik
    Tarih (şikayetin meydana geldiği zaman) : 26.10.2011 servise giriş tarihi
    Firma Adı (sorun yaşadığınız firma ve ürün bilgisi) : KTM duke 125
    Firma Yetkilisi (Ürün veya hizmet satın aldığınız kişi) : Serter Topyalın

ktm motor aldım. ilk motorum biraz acemiyim haliyle. ufak bir kaza oldu ve motorun vites mili kırılmıs parca türkiyede yokmus sordugumda bana 20 gün icinde gelecek dediler daha sonra aralıklarla aradıgımda 20 gün icinde gelecek lafı degismedi. simdi 1.5 ay oldu motorum yetkili serviste duruyor ve isin ilginci ancak bana 1 ay sonra aslında 3 ayda bir parca getirdiklerini söylediler. Bu da aslında parcanın ne zaman gelecegini basından beri biliyor olduklarnı gösteriyor. benim merak ettigim motorsiklet servise gönderildiginde onun tamiri icin maksimum bir sürenin olup olmadıgı. 1 ay yazıyor tüketici haklarında ama ithal motorlar icin 3 ay falan dedi serter bey ama daha önceki olayları da düsününce pek güvenim kalmadı. Ayrıca bana parcalarla ilgili de tekrar tekrar sormama ragmen ilk iki hafta bir fiyat bile veremediler ve bütün bunlar ciddi anlamda güvenimi sarstı simdi de tam olarak masrafın ne kadar olacagını bilmiyorum. sizce bu olagan bir durum mu ben mi cok panigim yoksa gercekten tecrübesiz olmamdan mı yararlanıyorlar ? Simdi eger motorumu iade almazlarsa(kanuni hakkım) dava acacagım kendilerine...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:  Konu zaman aşımı nedeniyle kapatılmıştır.
     Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)