Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklette bluetooth harici görüşmek için kit

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Herkese selamlar,

Genelde buraya herkes yaptığını yazar ama ben yapacağımı yazmak istiyorum en azından yardımlarınız da gerekiyor.

Motosikletimde artçımla konuşmak için bir kit hazırlamayı düşünüyorum. Yalnız bu kit kablosuz olmayacak ve kulaklık ve mikrofonu kaska zaten enterge edeceğim. Mevcut intercomların fiyatının bir hayli uçuk olduğu göz önüne alınırsa ucuz yollu birşey yapılabilir diye düşünüyorum.

Aklımdan geçen olay ortada bir devre, bu devreden 2 adet 3.5mm jack çıkışı ve 2 çıkış arasında mikrofon ve ses iletimi. Devre pilli ya da aküden beslemeli olabilir. Motosiklete bağlanacak ve jack çıkışının biri gidona diğeri ise arka çantanın oraya bağlanacak.

Aranızda elektrik-elektronikçiler varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim ,şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telsiz alsan, vox ozelligini acsan, kulakligini baglasan. Biraz daha profesyonel olsun dersen girtlak mikrofonu da alirsin ileride. Bir cift telsiz 50-60 lira.
    Tabi kendin ugrasip yapmak daha zevkli olacaktir. Benim ki oneriydi sadece (:

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    telsiz güzel bir öneri, devreyle filan uğraştığınıza değmez.

Bu olayı yapan birisi vardı sanırım forumda.Hatta kaska monte etmişti.O kişi ile irtibata geçmenizi öneririm. Arkadaşlar telsizler çok para ya.Ben hiç ucuza bulamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İstediğin gibi bir şey gayet de ucuza mevcut aslında.
    Türkiye'den almak istersen 35 TL http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...283678/detay/?
    Çin'den alıp 10-30 gün arası kargo beklersen aynı ürün 17 TL (kargo dahil) http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html

Hatta Aliexpress'te bluetooth olanları bile 100 TL'te bulmak mümkün.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Genelde buraya herkes yaptığını yazar ama ben yapacağımı yazmak istiyorum en azından yardımlarınız da gerekiyor.

Motosikletimde artçımla konuşmak için bir kit hazırlamayı düşünüyorum. Yalnız bu kit kablosuz olmayacak ve kulaklık ve mikrofonu kaska zaten enterge edeceğim. Mevcut intercomların fiyatının bir hayli uçuk olduğu göz önüne alınırsa ucuz yollu birşey yapılabilir diye düşünüyorum.

Aklımdan geçen olay ortada bir devre, bu devreden 2 adet 3.5mm jack çıkışı ve 2 çıkış arasında mikrofon ve ses iletimi. Devre pilli ya da aküden beslemeli olabilir. Motosiklete bağlanacak ve jack çıkışının biri gidona diğeri ise arka çantanın oraya bağlanacak.

Aranızda elektrik-elektronikçiler varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim ,şimdiden teşekkürler.
    dostum hazır satıyolar senin dediğini 60 tl ye
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    bende almak istiyordum 35 lira olandan sipariş vardim 21 gün süresi varmış gelince tekrar yorum yazarım
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    cep telefonunun bluetooth özelligini kullanan bi program sayesinde görüşebilmek mümkün forumda öyle bi konu vardı ama bulamıyurm
    Hızlı Yaşa Genç Öl Cesedin Yakışıklı Olsn...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende almak istiyordum 35 lira olandan sipariş vardim 21 gün süresi varmış gelince tekrar yorum yazarım
    21 gün olduğuna dikkat etmemiştim. Madem o kadar bekleyeceksin, verdiğim 2. linkten ver siparişi. Sahibinden.com'daki ilan da zaten sadece senin adına sipariş verme işlemi yapıp 17 TL'lik üründen 18 TL kar yapacak.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21 gün olduğuna dikkat etmemiştim. Madem o kadar bekleyeceksin, verdiğim 2. linkten ver siparişi. Sahibinden.com'daki ilan da zaten sadece senin adına sipariş verme işlemi yapıp 17 TL'lik üründen 18 TL kar yapacak.
    dostum birde nasıl sipariş yapacağımızı tarif etsen tam süper olacak
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum birde nasıl sipariş yapacağımızı tarif etsen tam süper olacak
    tam emin değilim ama 2. linkten sipariş verebilmek için hesabında dolar bulunması gerekmiyor mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    tam emin değilim ama 2. linkten sipariş verebilmek için hesabında dolar bulunması gerekmiyor mu?
    Hayır gerekmiyor. Ebay gibi paypal hesabı da gerekmiyor. Üye olup adres vs. bilgilerini giriyorsun. Daha sonra buy now seçeneğiyle alıp doğrudan kredi kartıyla alıyorsun. Detaylı olarak ekran görüntüleriyle beraber bir anlatım yapabilirim ama kablosuz klavyemin şarjı bitti. Ekran klavyesiyle yazmak çok zor oluyor. Piller şarj olsun, yarına artık.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Aynı ürünü ebaydan 10 dolar kargo dahil aldım. zaten onlarda öyle yapıyorlar. ebaydan alıp senın adresıne olluyor. bana 15 günde ulaştı. saygılar.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır gerekmiyor. Ebay gibi paypal hesabı da gerekmiyor. Üye olup adres vs. bilgilerini giriyorsun. Daha sonra buy now seçeneğiyle alıp doğrudan kredi kartıyla alıyorsun. Detaylı olarak ekran görüntüleriyle beraber bir anlatım yapabilirim ama kablosuz klavyemin şarjı bitti. Ekran klavyesiyle yazmak çok zor oluyor. Piller şarj olsun, yarına artık.
    hiç anlamadığım halde 5 dakikada aldım gitti

inşallah bi sakatlık olmadan elime ulaşır da güle güle kullanırım.

yardımların için tekrar teşekkür ederim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı ürünü ebaydan 10 dolar kargo dahil aldım. zaten onlarda öyle yapıyorlar. ebaydan alıp senın adresıne olluyor. bana 15 günde ulaştı. saygılar.
    şimdiye kadar yurt dışından birşey almadığım için biraz çekindim açıkcası. Eğer ki bu ürün sorunsuz gelirse alibaba.com dan zenon ve birçok malzeme alıcam

Motosikleti
    Comet
    şimdiye kadar yurt dışından birşey almadığım için biraz çekindim açıkcası. Eğer ki bu ürün sorunsuz gelirse alibaba.com dan zenon ve birçok malzeme alıcam
    ben kredi kartı yerine,35 tl ye kadar alış veriş yapılabilen bankasya'nın dıt kartı ile aldım.master cart seçeneğini işaretledim.bankadan da onay olarak telefonuma onay sms'si geldi.şuan için herşey normal

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Olabilecek en kötü şey ürünün gelmemesidir. Böyle bir şey de olmaz mesela bu satıcının Feedback skoru %98.4. Zaten olabilecek en kötü senaryoyla 9 dolar kaybın olur.

Motosikleti
    Honda CBF 150 - 2009(siyah)
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Bunu yapmayı uzun süredir bende planlıyorum ama işten bi fırsat bılamadım.aklımda bazı planlar var gerçekleştirirsem paylaşırım.. ;)..Hazır satılanlar var evet ama insanın kendi el emeği ayrı bi keyif veriyor :D

Bakınız : http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...-sis-fari.html
    [COLOR="#006400"][B]ŞÜKRÜ ERSAL ÖZTÜRK[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Comet

Uploaded with ImageShack.us

arkadaşlar sipariş ettiğim ürün 15 günde elime ulaştı

motor üzerinde olmasada evde denedim gayet güzel ses veriyor,ve mp3 çalarınızı cihaza bağlabiliyor bu esnada konuşmaya devam edebiliyorsunuz

Motosikleti
    Honda CBF 150 - 2009(siyah)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşlar sipariş ettiğim ürün 15 günde elime ulaştı

motor üzerinde olmasada evde denedim gayet güzel ses veriyor,ve mp3 çalarınızı cihaza bağlabiliyor bu esnada konuşmaya devam edebiliyorsunuz
    Abi motorda da kullandıktan sonra kask açıkken rüzgar etkisi altında deneyip tecrübelerini paylaşır mısın? bende siperiş etmek istiyorum ama cesaret edemedim
    [COLOR="#006400"][B]ŞÜKRÜ ERSAL ÖZTÜRK[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)