Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

''1994 Style'' İlk Hali Ve Sonrası

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    ya tabii ki 50-100 liraya yapılacak işler değil bu.fikrim olmadığından soruyorum zaten belki isteklerime 2binde yetmez,hatta abartsam 10bin de yetmez ama maddiyat ve imkan meselesi şu halimle yapabileceğim bir proje olmuyor bu yüzden vazgeçmiş gibiydim sizin başlığınızı görünce tekrardan bir heyecanlandım:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dört dörtlük motor.Elinize sağlık.Efsane yani buraların efsanesi.Dediğiniz gibi bu motorlar belli illerde toplanır.Bizdende geldi geçti.Sonra mz e bindik bişey anlamadık.Buralardada Manisa Merkez ve İzmir Menemende hastaları olup çok toplanır. Ama ne yazıkki pahalı benzine kurban gidiyor.Son demlerini yaşıyor.

bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya tabii ki 50-100 liraya yapılacak işler değil bu.fikrim olmadığından soruyorum zaten belki isteklerime 2binde yetmez,hatta abartsam 10bin de yetmez ama maddiyat ve imkan meselesi şu halimle yapabileceğim bir proje olmuyor bu yüzden vazgeçmiş gibiydim sizin başlığınızı görünce tekrardan bir heyecanlandım:D
    yavaş yavaş toplayın ama orjinal olsun.ozaman dokunmaz parsal acıdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı osman45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dört dörtlük motor.Elinize sağlık.Efsane yani buraların efsanesi.Dediğiniz gibi bu motorlar belli illerde toplanır.Bizdende geldi geçti.Sonra mz e bindik bişey anlamadık.Buralardada Manisa Merkez ve İzmir Menemende hastaları olup çok toplanır. Ama ne yazıkki pahalı benzine kurban gidiyor.Son demlerini yaşıyor.
    Manisa nın Turgutlu ilçesinde güzel jawalar vardı.hele o koltukları çok güzel yapıyorlar izmir ve manisada. Jawa ile spil dağına çıkmak çok eğlenceliydi Manisadan Jawa günlüğümden bir anı

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    lefkoşa da ölüsüne de razıyım
    gs500inanc bunu beğendi.

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lefkoşa da ölüsüne de razıyım
    lefkoşada tanıdığım biri var marmara sokakta oturuyor.oda jawa hastası..bulsa oda alır bir tane oralarda

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı bsabora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lefkoşada tanıdığım biri var marmara sokakta oturuyor.oda jawa hastası..bulsa oda alır bir tane oralarda
    aaaa oda ben olmayım sakın....keşke bulsam da alsam abicim ya... bi tane bu tarafa gönderseniz olmaz mı....

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Eline sağlık...Baharda açan bir çiçek misali çok güzel olmuş.Hele o ön çamurluğa çektiğin turuncu serpme boyaya bittim.Fıstıklı baklava tadında bişi olmuş

Bu gördüğüm 3. başlığınız galiba diğer 2 side yine jawa projeleriydi.ama hocam hep siyah renk tercih ediyorsunuz birinede şöyle sedef beyazı falan giydirseniz gelinlik giymiş gibi,süper olurdu valla...

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    Alıntı bsabora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavaş yavaş toplayın ama orjinal olsun.ozaman dokunmaz parsal acıdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Manisa nın Turgutlu ilçesinde güzel jawalar vardı.hele o koltukları çok güzel yapıyorlar izmir ve manisada. Jawa ile spil dağına çıkmak çok eğlenceliydi Manisadan Jawa günlüğümden bir anı
    manisa turgutlu jawalarından biri de bende : )
    hocam çok sağlam bi işçilik olmuş ellerinize saglık. Ah bu benzin fiyaatları uçmayacaktı ki, hiç inmezdim o jawa dan..
    Saygılar
    iki tekerse, iyidir arkadaş

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    işte bu gerçekten mezardan çıkmış bir motoru fabrikasından çıktığı ilk günkinden bile güzel yapmışsınız alinize emeğinize sağlık.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık...Baharda açan bir çiçek misali çok güzel olmuş.Hele o ön çamurluğa çektiğin turuncu serpme boyaya bittim.Fıstıklı baklava tadında bişi olmuş

Bu gördüğüm 3. başlığınız galiba diğer 2 side yine jawa projeleriydi.ama hocam hep siyah renk tercih ediyorsunuz birinede şöyle sedef beyazı falan giydirseniz gelinlik giymiş gibi,süper olurdu valla...
    teşekkür ederim fıstıklı baklava tadındaki yorumunuza

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

Alıntı ms90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manisa turgutlu jawalarından biri de bende : )
    hocam çok sağlam bi işçilik olmuş ellerinize saglık. Ah bu benzin fiyaatları uçmayacaktı ki, hiç inmezdim o jawa dan..
    Saygılar
    bende aldım turgutludan bir jawa ama çok ucuz birşey almıştım yapmak için..genede gidişi fena değildi 45 tk 409 plakalı jawamın

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu gerçekten mezardan çıkmış bir motoru fabrikasından çıktığı ilk günkinden bile güzel yapmışsınız alinize emeğinize sağlık.
    teşekkür ederim kardeşim

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    resmen evrim geçirmiş
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resmen evrim geçirmiş
    teşekkürler

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koltuğu diken güzel dikmiş.ilk hali böyle değildi bunun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hava filtresinin içini çıkar gooooooooooooooooooooovvvvnnnnn diye bi ses veriyor o sesin yanında rihannanın sesi halt etmiş :D
    jackonbir bunu beğendi.

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    güzel olmuş, keşke üzerinde jawa yazan egzoz kapakları olsaydı

Motosikleti
    IZH 56
    Güzel olmuş ,eline sağlık. Bende yenileme işine girdim, motoru orjinale yakın toplamak istiyorum ve şu an parça araştırmasındayım. Senin motordaki arka amortisörlerden arıyorum ancak komple nikelajlısından.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...piter-2-a.html

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ellerine sağlık çok güzell olmuş.. beleşten biraz pahalı olarak bir mz yada jawa bulrsam bende toplayacağım kafama göre...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    egsozun ucundakıler ne oyle bebe pipisi gibi

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel olmuş bravo
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egsozun ucundakıler ne oyle bebe pipisi gibi
    birader motoru yapan kardeşim sen beğenesin diye motor yapmıyor zaten..egsozda bulunan o parca yağlı egsoz dumanını yere göndermek içindir.anladınmı şimdi bebe pipisimi yoksa bakır bükümlü boru olup olmadığını.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)