Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

66CClik motorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şuan yok
    Arkadaşlar merhabalar,
    66cclik bir motor satın aldım.Bu motoru bisiklete taktım 70km/h yi buluyorum.
    Benim istediğim belki saçma ama bisiklete grenaj yapmak veya bir mobilet şasesi gibi birşey alıp motoru ona takıp grenaj yaptırmak
    Grenaj uygulaması yapılabilirmi sizce? Yardımlarını bekliyorum

Bisiklet Motorsikletim

İnternette bir fotograf buldum adam mobiletine grenaj yapmış bende aşağı yukarı böyle bişey yapmak istiyorum;
    [B][COLOR="Red"]K[/COLOR]aza [COLOR="Red"]A[/COLOR]nında [COLOR="Red"]S[/COLOR]eni [COLOR="Red"]K[/COLOR]orur! Kask yoksa ::stretche :rendeer:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok beğendim

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    dikkat et çok hızlı gitme bisiklet freni ne kadar iyi durur düşünmek lazım

Motosikleti
    Şuan yok
    Bisikletime grenaj yapmak mümkün değilmidir? Belki faydası olur konyada yaşıyorum
    [B][COLOR="Red"]K[/COLOR]aza [COLOR="Red"]A[/COLOR]nında [COLOR="Red"]S[/COLOR]eni [COLOR="Red"]K[/COLOR]orur! Kask yoksa ::stretche :rendeer:[/B]

bunun için bisiklet alabilirim. nerden aldın kitin adı ne . isim ver . aktarma nasıl oluyor.

bir de polis plaka istermi acaba buna

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 ----------

Alıntı byocuz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisikletime grenaj yapmak mümkün değilmidir? Belki faydası olur konyada yaşıyorum
    grenaj yaptırmak mümkün. fiberglass döken yerler var.fakat grenajı ne amaçla takıcaksın. motoru kapatmak içinseolabilir fakat grenajın amacı yüksek hızda rüzgardın sana vurmasını engellemek ve yere basma kuvvetini arttırmak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    ehliyetin varmı ehliyetin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Aman tek diyeceğim fazla hız yapma bisikletin tekeri daha kolay patlar bunun için dikkatli olman lazım.

Taklalar atarsın dikkat et.

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun için bisiklet alabilirim. nerden aldın kitin adı ne . isim ver . aktarma nasıl oluyor.

bir de polis plaka istermi acaba buna

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 ----------

grenaj yaptırmak mümkün. fiberglass döken yerler var.fakat grenajı ne amaçla takıcaksın. motoru kapatmak içinseolabilir fakat grenajın amacı yüksek hızda rüzgardın sana vurmasını engellemek ve yere basma kuvvetini arttırmak.
    Grenajımın amacı tamamen gösteriş olması için.Aşağı yukarı kaça mal olur bana?
    Bildigim kadarıyla istemiyor plaka Burdan ulaşabilirsin

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafikte sorun çıkartma ihtimali az da olsa var.

Ne de olsa motor 66cc, zira 50cc ve üzeri motorlar vergiye ve dolayısıyla plakaya tabi diye biliyorum.

Öte yandan, bisikletine bayıldım, ben olsam grenaj yaptırmazdım kesinlikle, böyle mükemmel görünüyor.

Ehliyete gelince, motorlu bisiklet kategorisine girer herhalde bu ürün o nedenle A1 gerekebilir ama sanmam
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

-eren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    Bisiklete grenaj yaptırırsan öncelikle hızını azaltır.
    Rüzgarda düşme riskin artar.
    Ağırlık artacağı için fren mesafen uzar.
    Bence birdaha düşünmelisin.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Çok tehlikeli görünüyor...
    Dikkat et hocam ..
    Arkadaşların dediği gibi ..
    70 yaparsın ama durmaya geldiğinde sıkıntılar olabilir...
    Grenaj meselesinden önce bence o meseleye yoğunlaşman daha doğru olacaktır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    baba peki bunun sesi nasıl tipik mobilet sesimi var

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı katip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte sorun çıkartma ihtimali az da olsa var.

Ne de olsa motor 66cc, zira 50cc ve üzeri motorlar vergiye ve dolayısıyla plakaya tabi diye biliyorum.

Öte yandan, bisikletine bayıldım, ben olsam grenaj yaptırmazdım kesinlikle, böyle mükemmel görünüyor.

Ehliyete gelince, motorlu bisiklet kategorisine girer herhalde bu ürün o nedenle A1 gerekebilir ama sanmam
    Evet doğru söylüyorsunuz %100 sorun çıkarma ihtimalı yok tabikide ama şimdiye kadar bişey diyen olmadı trafikte.Grenajı çok istiyorum böyle basit görünüyor.burda bi fiberglass döken yer buldum.Fakat ne yapacagımı bilmiyorum grenaj hakkında

Grenajımın amacı tamamen gösteriş olması için.Aşağı yukarı kaça mal olur bana?
    Bildigim kadarıyla istemiyor plaka Burdan ulaşabilirsin
    grenaj işi pahalı patlar.500 den el atar.

yakıtı 1 litre yakmalıydı ama yine de az

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok tehlikeli görünüyor...
    Dikkat et hocam ..
    Arkadaşların dediği gibi ..
    70 yaparsın ama durmaya geldiğinde sıkıntılar olabilir...
    Grenaj meselesinden önce bence o meseleye yoğunlaşman daha doğru olacaktır..
    Evet arkadaşlar çok doğru şuanda tehlikeli fakat grenaj fln yaptırısam teker kalınlastırcam,disk fren veya daha güçlü fren flnda taktırcam bisiklet freni ile olmaz yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kardeş sesi mobilet sesi gibi mi sessiz filansa taktırcam bisiklete biraz spor yapalım

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı MeKRoG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sesi mobilet sesi gibi mi sessiz filansa taktırcam bisiklete biraz spor yapalım
    Evet sesi ne yazıkki mobilet sesi gibi ama bazı egsozlar varmış onları takınca ses çok az veya daha güzel çıkıyormuş aslı varmı yokmu bilmiyorum.Grenaj hakkında biraz bilgi verseniz yapılabilirmi sizce bisiklete

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bence bu haliye çok çok güzel ve orijinal duruyor..
    Benim olsa aynen bu şekilde bırakırdım..

Motosikleti
    Şuan yok
    Arkadaşlar Peki Mobilet gibi sesi var,sesini engelliyebilirmiyim? scooter veya başka bir motorsiklet gibi ses çıkmasını sağlıyabilirmiyim egsoz değiştirerek?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arkadaşlar Peki Mobilet gibi sesi var,sesini engelliyebilirmiyim? scooter veya başka bir motorsiklet gibi ses çıkmasını sağlıyabilirmiyim egsoz değiştirerek?
    Hmm şimdi anladım, seninle tamamen başka yönlerden bakıyormuşuz olaya

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)