Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

usul usul emin adımlarla ilerliyoruz.mt 25 ve R25 de yeni egsoz tasarımı

Motovento
    REKLAM ALANI

usul usul emin adımlarla ilerliyoruz.mt 25 ve R25 de yeni egsoz tasarımı.
    jackonbir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Bu egzoz ile tüketiciye ne vaat ediyorsunuz öğrenebilir miyiz ? Sesi duyabilmek adına video da görsek güzel olur...

Ayrıca nacizane tavsiyem, doğru yazılışı egzozdur, o şekilde kullanın.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Bende arkadaşın takıldığı yere takıldım. Bir egzoz üreticisi olarak hem başlık hem de kullanıcı adına en çok sizin dikkat etmeniz gerekir. Ürünlerinizde çok emek var. Hakkınız yenmesin. Birazcık da profile ve yazıma emek geldi mi 10 numara olur. Site yönetimi kullanıcı adının düzeltilmesinde yardımcı olacaktır sanıyorum ki.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oturduğum semtte bu tarz egzozlu bı r25 her akşam değişik saatler de geçip duruyor . Yakalarsam yemin ettim dovecem . Pancar motoru gibi ses çıkarıyor ve inatla kesiciye düşüyor . Kulağımdan kan geliyor her defasında .

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    fiyat nedir hocam

merhaba.Egsozda amacımız özellikle mt25,r25 ve pulsar rs modeli motorlarda sesden ziyade görsellik ve farklı bir tasarım ve aksesuar amacı taşıyor.aynı ürünlerin ithalleri kucak dolusu dolar ve euro göz önünde bulundurursak hem emeğimizi daha uygun bütceyle kazanmak aynı zamanda yerli sermaye ve aynı dili konuşan aynı motor sevdalısı yolda arkadaşlarımıza bu çalışmları paylaşmak.avcrom egsozcu halil facebook sayfamda bol miktarda video ve resimler mevcut.Ben prensip olarak düşük cc motorlarda ses için egsoz ve kateletik iptaline karşıyım.Bunun birçok sebebi var.başlıca sebepleri ise tek silindir ve iki silindir motorlarda kompresör sesi vurgusu ön planda olduğu için egsoz sesi su motoru gibi pata pata zevksiz çıkar.mt25,r25 tarzı motorlarda egsoz ve kateletik iptali yapmadan slipon son egsoz olarak uyguluyoruz buda tatlı bir homurtulu ses yapıyor.ayrıca egsoz ve kat iptallerinde yığılma sorunu,yakıt çoğalması ve performans kaybı yaşatdığı için tavsiye etdiğimiz şeyler değildir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

motorcu dostum şikayet ve serzenişinde son derece haklısın.hiçbir kimsenin motorda ses zevki yaşamak uğruna başkasını rahatsız etmeye hakkı yoktur.Ben egsoz iptali ederek montaj yapmıyorum.resimleri dikkatlice incelerseniz altda egsozların olduğunu görürsünüz bu egsozlar sesden ziyade aksesuar ve görsellik içerir.ayrıca slencer killer denilen şehir içinde sessiz,şehir dışında sesli ayarlanan aparatlarımız mevcut.İŞ YERİME GELEN TRAFİK MEMURLARI HER YAKALADIĞI MOTORCU GENÇLER ADIMI VERİP BUNU HALİL USTA YAPTI DİYORLAR NE DİYORSUN DEDİLER.BENDE ŞEHİR İÇİNDE MOTORU BAĞIRTDIRANLARA SİZDE BAĞIRTDIRIN.;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

KAPIDA ÖDEMELİ 300 TL DİR.İLETİŞİM TEL.5354166209
    jackonbir ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)