Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco xcıtıng 250i gösterge arıyorum ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KYMCO XCITING 250 İ
    slm arkadaslar sitede yeniyim hatta aynı konuyu yanlıs yerlerede yazmıs olabilir yönetici arkadaşlar kusura bakmayın :(

arkadaşlar ((( kymco xcıtıng 250i 2012 model))))) motoru 1 tl verip yıkadım gösterge paneli kafayı yedi
    motor ısıgı yanmaya basladı,, hararet göstergesi ,benzin göstergesi calısmıyorr
    araba kilometrecisıne götürdüm kanalları oksit yapmıs o yüzden bazı seyler calısmıyor
    azcık kurcaladık :( bazıları calıstı bazıları hala sıkınıtılıı anlıcanız kurtulmuyor
    şuan cıkma gösterge arıyorum
    kaza yapmıs motoru agır hasarlı arkadaşlar. gösterge panelinize talıbim allahın emri ile kendime istiyorum
    bilgisi olan cevresin de olan varsa iyi haberlerinizi bekliyorum tesekkür ederimm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    dostum kuruyunca kendine gelir diye düşünüyorum. olmadı aç yine gösterge panelinin içini, al eline bir wd40. bağlantı yerlerini wd 40 sık. bir de ıslanan yada ıslak olduğunu düşündüğün yerlere fön makinasıyla kurutmayı dene. kuruyunca sanırım hallolacaktır.

sonrası için de kablo bağlantı noktalarını elektrik bandıyla güzelce izole et.

kolay gelsin.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    kontak spreyi alip temizleyin komple

Motosikleti
    KYMCO XCITING 250 İ
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kuruyunca kendine gelir diye düşünüyorum. olmadı aç yine gösterge panelinin içini, al eline bir wd40. bağlantı yerlerini wd 40 sık. bir de ıslanan yada ıslak olduğunu düşündüğün yerlere fön makinasıyla kurutmayı dene. kuruyunca sanırım hallolacaktır.

sonrası için de kablo bağlantı noktalarını elektrik bandıyla güzelce izole et.

kolay gelsin.
    malesef hocam söyledigin gibi yaptık sayacı söktük hemde bu işin prof suyla arac kılometrecisiyle oturduk tek tek kanalları izledik şişen yerleri zınpara ,,leyim yenileme ,, olmuyorsa cok telli kablo ile kanal dösedik ama maleseff kurtulmuyor kanal cek tak dene caılısıyormu diye bak derken içinde bulunan motorlar hata vermeye başladı cok saglıklı deyiller benzin göstergesi hala calısmıyor motor arıza ısıgı hala yanıyor şimdi birde motor devir satide sallanmaya basladı biz söküp taktıkca sorun büyümeye basladı bunları sökecek olanlar için bilgi olsun diye ayrıntılı yazıyorum bu saatlerin motorları cok kurcalamaya gelmiyor biraz dandikk
    su an SON OLARK CIKMA SAAT ARIYORUM orjinali 1.250 tl civarı kazalı bir motordan cıkmış bi klometre saati süper olacakk benim işimi ucuz yollu cözecek
    etrafınızda motoru kaza yapmıs parcasını satabilecek arkaşs varsa sevinecegim tel diyolok kurarım

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı barbaros474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar sitede yeniyim hatta aynı konuyu yanlıs yerlerede yazmıs olabilir yönetici arkadaşlar kusura bakmayın :(

arkadaşlar ((( kymco xcıtıng 250i 2012 model))))) motoru 1 tl verip yıkadım gösterge paneli kafayı yedi
    motor ısıgı yanmaya basladı,, hararet göstergesi ,benzin göstergesi calısmıyorr
    araba kilometrecisıne götürdüm kanalları oksit yapmıs o yüzden bazı seyler calısmıyor
    azcık kurcaladık :( bazıları calıstı bazıları hala sıkınıtılıı anlıcanız kurtulmuyor
    şuan cıkma gösterge arıyorum
    kaza yapmıs motoru agır hasarlı arkadaşlar. gösterge panelinize talıbim allahın emri ile kendime istiyorum
    bilgisi olan cevresin de olan varsa iyi haberlerinizi bekliyorum tesekkür ederimm
    Kardeş facebookta https://www.facebook.com/groups/kymc...urkey/?fref=ts sayfasına katıl ordan sor

Yedek parça bulabilceğin yer https://www.facebook.com/groups/2609...40013/?fref=ts

Ayrıca istanbulda içinde peker motor motofull kymco servisleri tavsiye edilir bi gidip baktırmanda fayda sağlıya bilir
    barbaros474 bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    agility200i
    Abdullah özdemir 05355816963. Çıkma bulabilirmisin bilmiyorum ama abdullah usta hem servis hem yedek parça stoğuna sahip. Belki elinde cıkmalarda vardır.

Motosikleti
    KYMCO XCITING 250 İ
    Alıntı DENİZKIYISI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abdullah özdemir 05355816963. Çıkma bulabilirmisin bilmiyorum ama abdullah usta hem servis hem yedek parça stoğuna sahip. Belki elinde cıkmalarda vardır.
    TESEKKÜR EDERİM VERDİGİNİZ TEL ARADIM GÖRÜŞTÜM suan elinde olmadıgını ve baglantılarını kullanıp arastırma yapacagını söyledii iyi haberler bekliyorumm

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş facebookta https://www.facebook.com/groups/kymc...urkey/?fref=ts sayfasına katıl ordan sor

Yedek parça bulabilceğin yer https://www.facebook.com/groups/2609...40013/?fref=ts

Ayrıca istanbulda içinde peker motor motofull kymco servisleri tavsiye edilir bi gidip baktırmanda fayda sağlıya bilir
    istanbul dısındayım aydın kuşadası maleseff :( ama verdiginiz liklere üye oldum kabul edilir edilmez oralara yazacagım baya kalabalıkk bi cevap mutlaka gelecektirr ilginiz için her ikinizede tesekür

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı barbaros474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TESEKKÜR EDERİM VERDİGİNİZ TEL ARADIM GÖRÜŞTÜM suan elinde olmadıgını ve baglantılarını kullanıp arastırma yapacagını söyledii iyi haberler bekliyorumm

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

istanbul dısındayım aydın kuşadası maleseff :( ama verdiginiz liklere üye oldum kabul edilir edilmez oralara yazacagım baya kalabalıkk bi cevap mutlaka gelecektirr ilginiz için her ikinizede tesekür
    Sana en yakın o zaman Kymco-antalya Ahmet Bunarcı servisini tavsiye ederim baba oğul türkiye türlarında kymco sahiplerinin uğradığı yerdir ayrıca memnuniyet seviyesi yüksektir
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    KYMCO XCITING 250 İ
    kardeş cok tesekkür ederim verdigin linklerden facebook üyesi oldum orda bi arkadas buldum yardımcı oldu saati bulduk aldık deyiştirdikk bi sıkıntı yokk suan sorunumuz cözüldüü sayende sag olasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)