Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Otoser- Civciv

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Ramazan dolayısı ile Otoserin yanına gidemedim pek. Tornacıya bi gittim adamın yüzüne bi baktım jantı kenara koyup yavaşça uzaklaştım ordan. Zaten hatır için uğraşıyor oruçluyken adamın üstüne gitmedim bende.

Benzin deposunu ve arka tarafı söktüm. Depoda delik vardı zaten. Çok doldurunca üst taraftan kaçırıyordu. Birde içinde ne kadar benzin kaldığını göremiyordum. İçide paslıydı.

Kamyoncu tırcı yani şoförler arabasında uyur. Geceleride aracı ısıtmak için webasto denilen bi sistem var. Onun mazot deposunun tam işimi göreceğini düşünüyorum. 40 liraya aldım.

Arka tarafı önceden sökmüştüm. Bu sefer perçinle sağlam bi şekilde yerine taktım. Sallandıkça titreşimden gürültü yapıyordu. Onuda kesmek istiyorum.

Deponun ucunu kesip yerine göre şekillendirdim.

İran yapıştırıcısı ile yapıştırıp elektirik bandı ile sardım.

Kendi cıvata yerlerindende sabitledim. Koltuğun arkasında yine. Artık eskiye göre sağlam oldu. Hemde içinde ne kadar benzin kaldığını görebilirim. Daha tamamlanmadı tabi. Üstünü kaplayacağım.

Japoncu ve alp_tunay bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    TAKİPTEYİM
    Ekarademir bunu beğendi.

Ne yaptın kardeşim projeji.? Takipteyiz bayardır hareket yok. Bitti mi
    Ekarademir bunu beğendi.

mertarik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Street Rod 750
    Valla Erdi'nin bütün projelerini özledik, iyice boşladı buraları
    Ekarademir bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Çoluk çocuk olunca böyle oluyor.

Artık hayatımda oğlum var ve birçok şeyi etkiliyor. Bilgisayar açamıyorum mesela. Hem rahat vermiyor hemde alışmasın böyle şeylere diye. Çocuk ebeveynde ne görürse onu yapar. Telefon tablet bilgisayar vb şeyleri alıştırmamaya çalışıyorum. Onun yerine oyun oynuyoruz. Beraber atölyeye iniyoruz bana yardım ediyor. 21 aylık oldu ve en sevdiği araç Otoser. Ona binmeyi çok seviyor hatta ona bindirmediğimde ağlıyor. Yıllarca sat sat diyen annem bile artık satma Egemen oynasın diyor.

Boş durmuyorum tabi. Fırsat buldukça çeşitli şeylerle uğraşıyorum. Otoser'in scooter jantı işi olmadı. Fazla balans var düzen tutmuyor. Fren sistemi işi çözülmedi. Disk frene uygun değil merkez. Sonunda bıktım ve orjinal jantını taktım. Üstünede 10 jant scooter lastiği taktım gayet güzel oldu.

Saxonette bisikletin piston ölü çıktı. Tamir edilmesini beklerken korona girdi araya. Usta dükkana gelemedi vs vs. Kalabalığı gitsin diye sökülmüş halde sattım onu.

KTM zaten vazgeçilmezim sürekli bişeyler yapıyorum ona. Vakit bulunca paylaşırım inşallah. Genelde fotoğraflıyorum yaptıklarımı.

Şu an otoser ile uğraşıyorum. Bayadır binmiyordum lastikleri inmiş. Onlara hava basıp oğlumu gezdireceğim inşallah. Üşütmüş gönlü olsun seviyor ona binmeyi.

Görüşmek üzere

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tebrikler! Allah hayırlı ve uzun ömürler versin.

Oyun oynamak ve çocukla gerçek vakit geçirmek konusunda isabetli kararlar vermişsiniz.

Az büyüyünce de değişmiyor çok. Oğlumla araba, motosiklet ya da bisiklet yıkamak, kendi başıma yıkamaktan iki kat daha zor. Sözde yardım ediyor babaya Asıl maksat birlikte hoş vakit geçirmek, hem eğlenip hem öğrenmek, vs.

mertarik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Street Rod 750
    Allah analı babalı büyütsün. Sevindim böyle olmasına

Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Sağolun Allah razı olsun.

Bizdede durum aynı. Garaja iniyoruz benim kullandığım alet ona lazım oluyor. 10 anahtarı alıyorum elime cıvata sıkacam. Gelip onu alıyor. Penseyle halledeyim diye onu alıyorum bu seferde ona o lazım oluyor. Benim yaptığım şeyleri taklit ediyor.

Bazı olumsuz durumlarda var tabi. Arabayı yeni boyattım daha bi hafta olmadan eye ile girişmiş sol kapıya. 😀 biraz çizik var oda nazarlık olsun dedik artık. Kötü niyet yok tabi kaportacı yapamamış düzeltmeye çalışıyormuş oğlum. Konuşamıyor ama ben anladım niyetini. 😀

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)