Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Galaxy Beyaz Projem

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emre ATICI55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300 ABS
    Senelerdir Hayalini Kurduğum Beyaz Galaxy Yapma Düşüncelerimi Hayalimdeki Gibi Gerçeleştirdim TrDe İlk Ve Tek Dir Artık Emsalleri Kalmadı Çünkü Moped Devri (2 Zamanlı Motor) Bitiyor Ama Ben Hastası Olarak Asla Vazgeçemiyorum Yamaha Fabrikası 3 Renk Çıkarmıştı Kırmızı Mavi Ve Sarı Rengi Çok Nadir Olan Bu Motorlardan Sarısı Elimde Mevcut Kullanıyorum Ve Hayalimi Gerçekleştirmek İçin Hurda vs Dan Aldığım 3 Adet Motosikleti Toplayım 3 Ünden Birtane Yapıp Hayalimdeki Beyaz Yamaha Galaxy Yaptık Mutluyum Çünkü Herkez Merakla Bakıyor Moped Aşkını Bilenlerin Gözdesi Oldu Buda Beni Mutlu Etti Şimdi Sizlere Yapım Aşaması Ve Yapıldıldan Sonraki Halini Göstereceğim Emeği Geçen Abilerime Kardeşlerime Teşekkür Ederim...
    [IMG][IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG][/IMG]
    ÖZALTIN, ogzcngdk, Survivalsyk ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Borelli Ledow 250
    Motor güzel ama orjinal toplamışsın. Keşke bizim buralardaki gibi yapsaydın. Karamanda 30 seneyi aşkın mobillet hastalığı vardır duymuşsundur belki. Discovery channel bile geldi burda kısa film yaptı mobilletlerle ilgili. Türkiyede mobillet modifiyesi sadece Karamanda yapılır. İzmir foça, Gaziantep, Mersin buralarda ne var ne yok sökerler yarış için. Bizim burada full nikelaja sokulur boya atılır gerekirse çift glardion atılır cırcır egsoz takır takır gezilir. Ha son zamanlarda emniyet izin vermediğinden bu kültür yavas yavas bitiyor. 10 tane ya var ya yok şuanda toplu 52. Benim dönemimde super 52 ler vardı o zamanlar yamaha yoktu buralarda. 52 lerle yetiştiğim içinmidir artık bilmiyorum ama şu yamahaları bi sevemedim gitti Yinede senin için fotoğrafların içinden yamahaların bazılarını ayırdım. Belki ilerde modifiye yapmak istersin fikrin olur en azından. Daha çook resim var ama konunu dağıtmayım bikaç tane atıyım.

52'ler

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Discovery Channel Karaman belgeseli
    http://www.youtube.com/watch?v=Y0lsEiVtPvY

Bi kardeşimizin yaptığı video
    http://www.youtube.com/watch?v=aCH721j6FF0

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    eline sağlık uzun zamandır forumun bu bölümünde bir şey yapan yoktu
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

elinize sağlık...

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300 ABS
    İlgilendiğiniz İçin Teşekkür Ederim Biliyorum Bunların Bi Çoğunu Ben Orjinal Olmasına Özen Göstererek Yaptım Ama Artık Parça Üretilmiyo Benim Diğer Mopedlerden Yamahaya Tek İçimin Isınması İlk Motoru Yamaha Galaxyle Öğrenmem Ve Yamaha Galaxy Tüm Mopedlerin İçinde En Gelişmiş Olmasıydı Resimler İçin Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

ne demek

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    çok güzel olmuş, emeğine sağlık...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Ellerinize sağlık,çok güzel olmuş.Kazasız belasız keyfini çıkarırsınız inş..

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Yamaha Mopedi bile gözüme güzel görünecek kadar şık yapmış

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300 ABS
    Beğenen Beğenmeyen Herkese Teşekkürler Diğer Projolerimi De Yakında Paylaşırım Moped Devri Bitti Tabi Ama Kalbimizde Yaşıyor Bir Cbr 250 Kullanıcısı Olarak Bunu Yaptım Arkadaşlar Moped E Karşı İçimde Bi Sevgi Var
    drawci bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Gayet güzel olmus tebrikler.
    Karamanli motorcularin yaptiklarina da baktim.
    senden ögrenecekleri çok sey var.
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    Mobilet
    Esenlikler, yaptığın motorun birde teknik özelliklerini yazar mısın? Birde satar mısın? Çok hoşuma gitti anlaşırsak almak isterim senden :D

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300 ABS
    Teşekkürler Ben Orjinal Olmasına Önem Vererek Yaptım Yamaha Fabrikası Görse Yorumu Ne Olur Acaba Onu Bende Merak Ettim Ama Ses Yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Özellik Olarak Diyebilceğim Fabrika Olarak 50cc Çıkıyor Biz Güçlü Olsun Die 70cc Yaptık 2T Yani İki Zamanlı Moped Olarak Geçer Daha Yazacağm Bi Çok Şey Var Ama Şimdilik Bunlar Yeterli Motoru Sattık Kardeşim İlgin İçin Teşekkürler

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Güzel olmuş eline sağlık renk hoş olmuş

Emre kardeş ben de YAMAHA hastasıyım motor güzel olmuş ellerine sağlık. Yamaha etiketlerini nereden aldın banada temin edebilir misin. Facebook adresim Şakir gemici sayfam Yamaha Galaxy ziyaret edebilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)