Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask kamerası için birde buraya bakın. Basit sade

Motovento
    REKLAM ALANI
    cagdas08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    enduro peşinde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Kaski dedikten sonra bi manası yok ki o kaskin

Motosikleti
    enduro peşinde.
    Delikler ve vidalar çok ufak zararı yok kaska bu arada 08 ARTVİN Mİ

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Kameranın kaskı var
    Maslak bunu beğendi.

Deliğin kaska zararının olmadığını senmi buldun. Milyon tane bilimadami milyon dolarlik aletlerle test edip onlarca yıldır süren arastirmalar sonucu kask darbe alinca bile özelliğini yitirir demis. Sen diyorsun ki delince bisey olmaz. Valla bilmiyorduk tesekkur ederiz aydinlattin bizi.

Motosikleti
    enduro peşinde.
    BEN BURADA BİLİMSEL AÇIKLAMA YAPMIYORUM DOSTUM SEN DOĞRU BİLDİĞİNİ YAP O ZAMAN SENİN KASKINDA DELİK YOK DİYE YÜZDE YÜZ KORUMA GARANTİSİ Mİ VAR ALLAH KAZADAN BELADAN KORUSUN CÜMLEMİZİ. ELEŞTİRİ YAPABİLİRSİN AMA UKALALIK YAPMA.
    sedat_57 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    kaskta deliğin zararı varmı tartışılır

kaskımın üstünde 2 arkasında 1 adet havalandırma deliği var hemde civata deliğinden çok çok büyük

Motosikleti
    enduro peşinde.
    HERKES UZMAN OLMUŞ KONUŞUYOR İŞTE BİEY KARDEŞİM LAF OLSUN DİYE OLMAMIŞ DİYEBİLİRSİN, BEĞENMEDİM DİYEBİLİRSİN FİKRİN VARSA FİKİR VEREBİLİRSİN AMA BÖYLE ALAKASIZ KONUŞMALARA KIZIYORUM.BEN ORADA KASKA APARATI TAKARKEN MİNİMUM ZARARDAN BAHSEDİYORUM ARKADAŞ NE ANLATIYOR.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    aksiyonun anında aynı görüntüyü alamazsın adının aksiyon kamerası olması buradan geliyor. telefonu salladığın zaman görüntünün bozulması gibi
    cenkito bunu beğendi.

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hocam kaska gelen zararı söylemiyorum .. ama dikdörtgen bir nesnenin rüzgara karşı çok fazla direnç gösterme durumu var.. go pro'yu sony action cam bu sayede alt etmeye çalışıyor.. düz mantık ince ve direnci az bi kamera takarsan görüntü açısından sağlıklı olur.. kaskın güvenliğine değinmiyorum hala

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Bir iki tane de havalandırma deliği açsaydınız hocam. Şaka bir yana yazık etmişsiniz kameradan olmayayım diye işinizi garantiye almak istemişsiniz ama kask sadece görüntü olur artık tabi orasını Allah bilir ama. Çift taraflı güçlü yapıştırıcılara ve bacaklara baksaydınız hocam.

Alıntı cagdas08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HERKES UZMAN OLMUŞ KONUŞUYOR İŞTE BİEY KARDEŞİM LAF OLSUN DİYE OLMAMIŞ DİYEBİLİRSİN, BEĞENMEDİM DİYEBİLİRSİN FİKRİN VARSA FİKİR VEREBİLİRSİN AMA BÖYLE ALAKASIZ KONUŞMALARA KIZIYORUM.BEN ORADA KASKA APARATI TAKARKEN MİNİMUM ZARARDAN BAHSEDİYORUM ARKADAŞ NE ANLATIYOR.
    Mühendis değilim, profesör bilimadamı değilim, ama senin yaptığının kaskın koruma özelliğini öldürdüğünü biliyorum. Belki 100 liralık kask diye önemsemiyorsun fakat içerisindeki o köpükleri, dışındaki o kabuğu deldikten sonra o kask çöp artık. Ben işlevini beğendim, fakat babamın hayrına demiyorum, birşey biliyorum ve paylaşıyorum "Kaska açılan delik kaskın koruma özelliğini öldürür". Sen ne biliyorsunda paylaşıyorsun peki. Kaskı falan deliyorsun kafana göre. 1000 euroluk karbon Arai kaskın olsada delcenmi onu?

İnternete Kask Konusu yazsan zaten bu konu hakkında güzel bir video çıkıyor. Sen araştırdınmı, okudunmu, arayıp Araiyi falan sordunmu hiç benim neyi bilip bilmediğimi sorguluyorsun. Senin bilmediğin şeyleri biliyorum aynen.

10 dakikanı ayırda kültürlen.
    The-Rock bunu beğendi.

Motosikleti
    enduro peşinde.
    Neyse mevzuyu uzatmanın anlamı yok arkadaşlar.Herkesin bilgisi ve kültürü kendince vardır bazı konularda önemli olan bu bilgileri doğru şekilde aktarabilmek.Alaycı yaklaşımlar ile değil. 15 yaşımdan beri motosiklet kullanıyorum hiç arabam olmadı 8 tane farklı motor kullandım.şu an 35 yaşındayım bildiklerim kadar bilmediklerimde vardır tabiki.Bu sitedeki amaç bilgi paylaşımı yapmak değilmi evet öyle espri yapabiliriz şaka yapabiliriz beğenip beğenmeyebiliriz fikir verebiliriz ama alaycı yaklaşımlar insanı rahatsız eder.Benim bir kusurum varsa özür dilerim.
    Motork08 bunu beğendi.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Neyse mevzuyu uzatmanın anlamı yok arkadaşlar.Herkesin bilgisi ve kültürü kendince vardır bazı konularda önemli olan bu bilgileri doğru şekilde aktarabilmek.Alaycı yaklaşımlar ile değil. 15 yaşımdan beri motosiklet kullanıyorum hiç arabam olmadı 8 tane farklı motor kullandım.şu an 35 yaşındayım bildiklerim kadar bilmediklerimde vardır tabiki.Bu sitedeki amaç bilgi paylaşımı yapmak değilmi evet öyle espri yapabiliriz şaka yapabiliriz beğenip beğenmeyebiliriz fikir verebiliriz ama alaycı yaklaşımlar insanı rahatsız eder.Benim bir kusurum varsa özür dilerim.
    elinize sağlık, Yapmadıysanız ve çektiğiniz video da çok cızırtı oluyorsa makinanın mikrofonunun üzerine bir bant yapıştırın,rüzgar sesini alıyor.kazasız sürüşler

Videoyu izledin sanirim. Ben alayci yaklasmadim, sen kaska deliğin zarari yok deyince 10larca kişi cikip kaskini delip kamera tutturabilir. Sonra vebali kime? Dünyada ispatlanmış bir şeyi söylüyorum, daha önce 2-3 forumda da paylastim. Nedense kimse inanmiyor arkadaş, kaskini delip kamera takan o kadar insan varki, banane aga bahane? Düş öl ozaman. Ben İnsaniyet namina yaziyorum Oradan buradan videoyu bulup buraya ekliyorum niye? Sen ölme diye. Banane yoksa isterseniz motorun lastiğini delin ister kafanizini, hayat sizin para sizin. Suç bende ben özür diliyorum
    murad13 ve The-Rock bunu beğendiler.

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Delikler ve vidalar çok ufak zararı yok kaska bu arada 08 ARTVİN Mİ
    evet 08 ARTVİN

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    bunlar şaka m allah için kasklı kamera olmuş .bazen diyoruz ya şaka grubu felan m var bu forumda arada bi hortlayıp 1300le başlayacam diyenler kasklı kamera yapanlar asdfghj.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

bide forumda bu vardı kaskı motora koyuyorsun içinde adam olmasına gerek yok devam ediyorsun o kaydedip geliyor :D
    http://img844.imageshack.us/img844/6518/64373186.th.jpg
    http://img267.imageshack.us/img267/1316/19420504.th.jpg
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    enduro peşinde.
    bazı insan hazıra konar bazı insan kendi üretmeye çalışır olur veya olmaz kendi emeğinin zevki başkadır.elinden gelmeyen yapamaz tabi olsun veya olmasın yamuk olsun kötü olsun emek vardır.Ne diyor alt forumda Do it yourself(kendin yap ).önemli olan bişeyler yapabiliyormusun.iyi veya kötü.
    Konu kapanmıştır..........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)