Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MR Destro Tamirat Tadilat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial MR 250 Destro
    gözüm gibi baktıgım destromu soguklardan dolayı abime vermiştim vermez olaydımm arkadaşına vermiş oda yagışlı hava tabi hoop kaza yapmış bi çok sıkıntısını hallettik çok şükür ama depoda ezik kalmıştı bi oda beni rahatsız ediyordu uzun bi süre sonunda onuda hallettim burdada paylaşayım dedim arkadaşlar işte başlıyoruz ...

Bu tabi törpülenmiş hali

sonra kaportacı abimiz dediki en güzeli fiber yapalım burayı yaptık gitti

Abimiz korkuttu bizi ama olsun ısıtmak gerekmiş

Buda ısındıktan sonraki halii

sonra amcam kalktı bide törpüledi orayı

gittikçe beyazzz

Ve buda bitti bem beyazz

usta dedigin böyle olur temizliginide yapıverdi sagolsun

sonra döndüm kaportacıya hemen macun işine koyuldukk tabee

macun işi bitti bana bugün git ertesi gün bi ugra dedi üstüne bi macun daha çekelim dedim olur ustam hade eyvallah

ertesi gün oldu tabe ben işten çıktım kaportacıya bi 15 dakkalık iş sürdü mavi macunuda geçti

tabi o iş bitti o arada da hüner motordan aradılar lastiklerin geldi diye denk geldi hemde

hemen liftte motorum ve eski ölüm lastikleri sökülürr

yavrum medzeler lazertec leri taktırdımm

Veeeee bugün bugün izinliydim motorumu yeni temizleyebildim yaani üstüne üstlük bide dedim lastiklerin boyası lazım malum genciz kanımız kaynıyo yakışıklıda duruyo motorun son halide böyle

Teşekkürler arkadaşlar
    Muhammed ERESEN
    mhmtesk, CrosseR, cenkito ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı M-Destro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tabi o iş bitti o arada da hüner motordan aradılar lastiklerin geldi diye denk geldi hemde

http://i.hizliresim.com/xYED5k.jpg
    hünerdeki orta yaşlı ustaya dikkat et. ayak üstü düdükleme çabasındadır genelde. sahibindende sattığı zincir dişliyi elden almaya gittim, tam 2 katı fiyat verdi . e internette yarı fiyatına deyince; o internet fiyatı dedi pişmiş kelle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

boyasız macunsuz çektirmede yaptırabilirdin ayrıca . tabi ustasını bulmak lazım.

örnek video http://www.youtube.com/watch?v=VCClxAROh9g

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Eline sağlık. Depodaki göçük için sıcak soğuk uygulamasını denedin mi?

Motosikleti
    Mondial MR 250 Destro
    şimdi arkadaşlar yakıt deposu olduğu için çektirmeydı,sıcak soguk mevzuuydu aslında benimde aklıma geldi ama kimse yanaşmadı patlar matlar diye
    boyasıda tamamdır zaten o heyecanla çekememişim zaten son sotografları çekemiyorum nedense :D ön tekerin fotografıda yok ama dedigim gibi şuan hiçbi sıkıntısı yok hunerdeki dediginde selim usta :D sıkıntısı yoktur ya okadar fazla ne bileyim iyidir yani selim usta az işimizi görmedi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)