Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet için tek teker römork yapımı - Motorcycles mono trailer

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosiklet için tek teker römork yapımı -Motorcycles mono trailer

Fikir oluşturması için paylaşıyorum. Resimleri anlatmaya gerek yok. Herşey açık ve net.

Bunu sanayide yaptımak çok zor olur. Adam gibi usta bulamazsın. Bulsan yaptıramazsın, uğraşmaz.
    Yaparım dese deli para ister. Bunlar yetenekli cesur kişilerin yapmaya cesaret edeceği işler. :D
    Uzun zamandır aklımda, ilk fırsatta böyle bişey yapıcam.

Alıntıdır.
    boora, sakinseytan, seyyid47 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Forumdan 3-4 kişi kendi başına yaptı bundan zaten, ararsan yapanlarla görüşüp fikir alabilirsin.
    oyunageldim bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    20 bin kişilik forumdan bunu yapabilecek 3 kişi anca çıkar. 2 si yapmış öbürü de ben.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    çok güzel bir şey paylaşım için sağol yapması çok zor değil gibi geldi. hatta kaynak değil de evde matkapla delerek civata somun yardımıylada birleştirme yapılabilir hatta kullanılmadığı zaman parçalarına ayrılarak fazla yer kaplamadan saklanılabilir de. tabi bazı yerlerde yine kaynak gerekecektir. peki kanunen yasak değil mi bu ? polislerle sıkıntı olmasın ?

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    gayet yerinde ve hoş bir paylaşım olmuş mustafacım şu an yapacağım diye giriştiğimde en az 4 adetlik malzeme çıkar atölyeden lakin sorun üretip yapmakta değil , yurdumuzda bu ve benzeri römork kullanımı yasal değil , yapısı itibari ile uzun yola meyilli konforlu vede riski minium az olan bir römork modeli olduğu için ancak ya kişinin kendisi hobi olarak uğraşıp kendi imkan ve uygun coğrafyada kullanacak yoksa uzun yola çıktığınızda , avrupaya bakmayın türkiyede sıkıntı çıkartabilirler , o yüzden seri anlamda yapmayı düşündüğüm bir modelleme olma şansı az ama talep olursa , resimdekinden daha kompleks ve işlevsel bir şeyler yapılabilir , bu konuda yardıma ihtiyacın olursa her konuda yardımcı olurum sevgiler....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eyvallah İrfan abi. bu sene fuarda bu römorklardan göreceksiniz. biri imalatına başladı. fuara katılacağım dedi. bakalım bende onu bekliyorum. üretimini yaptığına göre yasal işlemleri de araştımıştır. fiyat uygun olursa yapmaya gerek kalmayacak.

buradaki römorkun farkı tamamen alüminyum olması. alüminyum kaynak makinesi bulmak bile ayrı dert.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Mustan Oğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah İrfan abi. bu sene fuarda bu römorklardan göreceksiniz. biri imalatına başladı. fuara katılacağım dedi. bakalım bende onu bekliyorum. üretimini yaptığına göre yasal işlemleri de araştımıştır. fiyat uygun olursa yapmaya gerek kalmayacak.

buradaki römorkun farkı tamamen alüminyum olması. alüminyum kaynak makinesi bulmak bile ayrı dert.

anlıyorum geçen yıl ki fuarda mevcuttu hatta yakınen inceledim fiyatı 2000 lira civarıydı ,ilk etapta göze çarpan estetik fiber yapısıydı dur bakiiim arşivi bir karıştırayım resimlerini çekmiş olmam lazımdı
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Bkz

Sinan Er ve gargaburun bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kullanışlı olmasıyla havalı ve pahalı olması arasındaki farkı bilmeyen bir toplumuz.

Motor+römork yada otomobil+römork sahibine fakirinde fakirisin muamelesi yapılmaktadır. Dar kafalı cahil düşünce fakiri toplumdaşlarımız sadaka vermeye yeltenecek hadsizliği sırf parasızlıktan göstermemektedirler. )

oyunagaledim Olayı aşmışsın sen ) paylaşım için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)