Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ucuz kamera mikrofonu MİTO YK-03

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Eline sağlık güzel video olmuş.Fakat şöyle bir şey söylemek istiyorum şuan kulaklık takılı ve ses sadece sol taraftan geliyor.Sağ taraftan ses gelmiyor.Tabi bu mikrofondan dolayı mı yoksa programdan mı bilemem.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı cansd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık güzel video olmuş.Fakat şöyle bir şey söylemek istiyorum şuan kulaklık takılı ve ses sadece sol taraftan geliyor.Sağ taraftan ses gelmiyor.Tabi bu mikrofondan dolayı mı yoksa programdan mı bilemem.
    videomu beğendiğiniz için teşekkürler.
    normalde mikrofon mono kayıt yapıyor.editlerken sterio ayarı yapmak gerek fakat benim kullandığım programda bu ayar yok ya da ben bulamadım o yüzden bu şekilde oldu ...

Kadraninİzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilet
    Gayet Güzel Yalnız Birde ürün linki eklerseniz daha faydalı olur diye düşünüyorum [COLOR="Silver"]

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Kadraninİzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet Güzel Yalnız Birde ürün linki eklerseniz daha faydalı olur diye düşünüyorum [COLOR="Silver"]
    merhaba dostum ürünü direk elektronik mağazasından aldığımdan link ekleyemiyorum.internetten yazdım baktım satan yer çıkmadı.hiç videosu fln da yok.çin malı basit bişey zaten o yüzden populer olmadığından pek internette satışı yok .
    ama almayı düşünüyorsanız bir elektronik mağazasına gidip ismiyle sorabilirsiniz...
    bidaha araştırayım yine de link bulabilirsem burada paylaşırım...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Kadraninİzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba dostum ürünü direk elektronik mağazasından aldığımdan link ekleyemiyorum.internetten yazdım baktım satan yer çıkmadı.hiç videosu fln da yok.çin malı basit bişey zaten o yüzden populer olmadığından pek internette satışı yok .
    ama almayı düşünüyorsanız bir elektronik mağazasına gidip ismiyle sorabilirsiniz...
    bidaha araştırayım yine de link bulabilirsem burada paylaşırım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)