Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dağ bisikleti hakkında bilgisi olanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha xjr 1200
    s.a motorsikletin yanında bisikletede merak sardım di dağ bisikleti toplamaya karar verdım fakat elimdeki şase buna uygunmu ve neleri eksik ne gibi parcalar almalıyım yardımlarınızı beklıyorum
    şasem bu ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,

Bisiklet delisi olarak önerebileceğim, ŞU siteye üye ol ve ciddi anlamda bilgi paylaşımından yararlan olacaktır.

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de arkadaşa katılıyorum o sitede gerekli her türlü yardımı da bilgiyi de bulabilirsin ama elindeki kadro malesef işini görmeyecek diyebilirim.
    Madem biliyorsun malum yerinin huyunu, neden içiyorsun turşunun suyunu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben bir şeyi çok merak ediyorum sayın tezcan23, kuba leopar motorunuzu ne yaptınız ve o motordan xjr 1200'e geçmek nasıl oluyor

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Bu şase uygun değil dağ bisikletlerinde en az ön amortisör bulunur firenler disk değil ama karda ve çamurda sürmediğin sürece sorun olmaz ama disk olmasında yarar var bence hiç uğraşma sıfır yada 2.el bir bisiklet al toprak yollarda süreceksen ön amortisör yeterli fakat taşlı taşlı çukurlu yerlerde süreceksen kesinlikle çift amortisörlü almanı tavsiye ederim

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Ben bazı sebeplerden ötürü ikinci el bir kadro üzerine sıfır malzemelerden işçiliğide bana ait olmak üzere bisiklet topladım Maliyet olarak aynı bisikletin sıfır fiyatına geldi.Bence bu kadro ile uğraşmak yerine ikinci el bile olsa hidrolik disk frenli ve önden tek amortisörlü bir bisiklet edinebilirsin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı tezcan23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a motorsikletin yanında bisikletede merak sardım di dağ bisikleti toplamaya karar verdım fakat elimdeki şase buna uygunmu ve neleri eksik ne gibi parcalar almalıyım yardımlarınızı beklıyorum
    şasem bu ..

http://f1301.hizliresim.com/15/7/hr8fr.jpg
    Abi bide fark ettim de di dağ bisikleti yapacakmışsın, bu bisikleti tamamlar da bi tane daha yapmaya karar verirsen o da dağ dii bisikleti olur belki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)