Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

knox'dan bile iyi oldu :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    yeni aldığım nic marka montumun korumaları eskisine göre sanki biraz zayıf gelmişti ben de zaten bir süredir kafamda tasarladığım projeyi hayata geçirdim

proje aşamalarını fotoğraflayamadığım için hepinizden özürdiliyorum ama kısaca anlatacağım
    1-öncelikle bu korumalarda bulunan eps malzemeyi (foam koruma ) temin ettim tabiki orjinal birebir aynısı değil ama %90 oranında aynı görevi görecek bir malzeme
    2-bu köpüğü korumalara göre kestik ve ayakkabıcıların kullandığı yapıştırıcı ile korumalara yapıştırdık (korumalarda bulunan kavislere dikkat ederek tabiki
    3-yapışkan kuruyunca makas yardımıyla köpüğü tam korumanın boyutuna göre kestik ve rötuşledik
    4-sonra eve gelince de yapışkanın kokusunun gitmesi için de 1 gün korumaları yerine takmadım ve kullanıma hazırdı
    şimdi knox koruma ile beraber fotolar çektim ki kıyaslama yapabilesiniz

kullandığım malzemenin korumayı nasıl desteklediğini görüyorsunuz değil mi müthiş bir seviyeye geldi ne az ne çok

korumaları monta takıyorum

korumaları montuma takdığımdaki hissiyatı merak ediyorsunuzdur umarım tek kelimeyle süper.resimlerde de göreceksiniz bukadar kalınlaşmasına rağmen hiçbir görüntü kirliliği olmadı ayrıca şunu tüm samimiyetimle belirteyim dainese mont giydiğimdeki verdiği güvenle aynı şeyi hissettim .korumaları acayip sağlam ve kuvvetli olduğunu hissettiriyorlardışimdi aranızdan bazı arkadaşlar ''olur mu hiç dainese ile aynı olur mu veya knox la bu bir olur mu ''diyacektir.merak etmeyin dainese mont da giydim.zaten revit marka montum var korumaları knox .dainese'nin kullandığı korumaları da biliyorum.yurt dışından -dainese full bady armor -getirtmiştim yazın 4 ay kullandım.bir de bu konu ile ilgili yeterince araştırma yaptığımı düşünüyorum.elbette onlardan iyi olduğunu idda etmiyorum ama yeterince yaklaştığımı düşünüyorum takdir sizin

makseli bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    "just do it " tadında çok güzel bir uygulama bence
    speed_dream bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Sanırım bu haliyle ceketin esnekliği hayli azaldı kaskatı bir durum almış olması lazım estetik olarak görüntü farkı olmamasına karşın.Tabi güvenlik anlamında artısı yadsınamaz.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu haliyle ceketin esnekliği hayli azaldı kaskatı bir durum almış olması lazım estetik olarak görüntü farkı olmamasına karşın.Tabi güvenlik anlamında artısı yadsınamaz.
    esnekliğininde bir miktar azalma var ama dediğin gibi bir hayli değil %10 diyebilirim o da zaten zamanla oturur diye düşünüyorum
    not:daha montun etiketleri üzerinde duruyorkötü havalardan dolayı motora binmediğim için motor üzerinde montumun esnekliğini deneyemedim
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)