Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kask takılı iken müzik nasıl dinlerim ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    arkadaşlar bu konu hakkında yardıma ihtiyacim var.kaskım ls2 ff351 bunun içine ben hoparlor gibi bişey takmak istiyorum. kulalık takıyordum ama kaskı gecırdıgımde ya cıkıyor kulağımdan yada duzgun ses vermıyor.bu yuzden kaskın ıcıne sabıt yuksek ses veren bısey ıstıyorum bunu nıcın ne yapabılırım yardım.internet siteleri falan var satan http://www.motomaxonlineshop.com/mai...i-pmu1684.html bu urun gıbı ama fıyatı pahalı 50 tl cok fazla en fazla 20 25 tl veririm baska bıldıgınız sıtede falan varsa yardımcı olurmusunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    motorda müzik dinlemeyi kafana bu kadar çok taktıysan, ki tehlikeli olduğunu düşünüyorum, aradaki fiyat farkı çok değil...bu mantığı anlayamıyorum...

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Düzgün ses almak istiyorsan düzgün ürün almalısın.Fiyat bence normal

Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konu hakkında yardıma ihtiyacim var.kaskım ls2 ff351 bunun içine ben hoparlor gibi bişey takmak istiyorum. kulalık takıyordum ama kaskı gecırdıgımde ya cıkıyor kulağımdan yada duzgun ses vermıyor.bu yuzden kaskın ıcıne sabıt yuksek ses veren bısey ıstıyorum bunu nıcın ne yapabılırım yardım.internet siteleri falan var satan http://www.motomaxonlineshop.com/mai...i-pmu1684.html bu urun gıbı ama fıyatı pahalı 50 tl cok fazla en fazla 20 25 tl veririm baska bıldıgınız sıtede falan varsa yardımcı olurmusunuz.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ne yapabilirsin? Mesela sahibinden.com'a bakabilirdin. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...67327875/detay

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    çok yüksek ses tehlikeli arkadaşım,en azından araçların korna sesini duyman lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Höyttttttt
    en güzel ses motorun sesidir
    bidaha duymayayım )

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Höyttttttt
    en güzel ses motorun sesidir
    bidaha duymayayım )
    bencede çok tehlikeli çünkü yaşadım ,sese gelince önce su ardındanda kadın sesi

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    sehır ıcınde falan degıl uzun yolda dınlemek ıcın istiyorum o yuzden hıc bı tehlıkesı olmaz demirkoy iğneada yollarında o vırajlarda muzıksz olmuyor kım gelcekte arkama kornaya basıcak :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapabilirsin? Mesela sahibinden.com'a bakabilirdin. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...67327875/detay
    sağolasın bak bu olabılır ama acaba kask taktıgımızda ses nasıl guzel verırmıkı ıcerıye ?

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    80 binkm dir kulaklık la motorda müzik dinlemekteyim,sesi dibine kadar açmadan, ritimlerede kendini kaptırmazsan bi sıkıntı olmaz sanırım, ayrıca otomobil v.b. sürücülerin durumu daha tehlikeli bence

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 binkm dir kulaklık la motorda müzik dinlemekteyim,sesi dibine kadar açmadan, ritimlerede kendini kaptırmazsan bi sıkıntı olmaz sanırım, ayrıca otomobil v.b. sürücülerin durumu daha tehlikeli bence
    ya uzun yolda tehlıkesı yok şehir içinde trafıkte falan olmaz tabı sıkıntı yaratır.kulaklıkla bı cok kes denedım kaskı takarken kafaya kulaklık bı oynuyor kulagımdan gıttı tekrar kask cıkar tak duzelt cok urasıyorum o yuzden kask ıcıne ıstıyorum bısey ve bunun hıc bı sıkıntı yaratmıyacagına emınım.

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Müzik dinlemek motor ile pek iyi olmaz ama uzun yollar da sıkılmamak için gereklidir bence.Sadece görüş belirttim kusura bakmayın

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    arkadaşlar görüşler için teşekkur ederımde bana ürün ve nasıl bısey yapabılcegım hakkında yardım lazım bi zahmet kaskı ıcın boyle bısey yapan varsa paylasabılırmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html
    arkadaşlar bu urunu buldum sızce nasıldır alcam 15 tl ye kargoda beleş zaten gelmesı bıraz uzun suruyor 10-15 gün arası ama olsun zaten motoru kullanmıyorum kenarda yatıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

bide ebayda buldum ama burdan hıc alışveriş yapmadım nasıl alınır bılmıyorum.
    http://www.ebay.com/itm/ATV-Motorcyc...item2a167edb11

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    arkadaşlar görüşler için teşekkur ederımde bana ürün ve nasıl bısey yapabılcegım hakkında yardım lazım bi zahmet kaskı ıcın boyle bısey yapan varsa paylasabılırmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html
    arkadaşlar bu urunu buldum sızce nasıldır alcam 15 tl ye kargoda beleş zaten gelmesı bıraz uzun suruyor 10-15 gün arası ama olsun zaten motoru kullanmıyorum kenarda yatıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

bide ebayda buldum ama burdan hıc alışveriş yapmadım nasıl alınır bılmıyorum.
    http://www.ebay.com/itm/ATV-Motorcyc...item2a167edb11
    Ben sanırım e-bay dakini sipariş vericem. Benim de araştırmalarıma göre daha uygun fiyata bişeyler yok. Ayrıca arkadaşın sahibinden.com dan gösterdiği ilan da bu 2 ilanın aynısı. Yani ~8 TL ye almak varken 25TL bayılmanın bir anlamı yok bence. Birlikte mi sipariş versek ki?
    #sürenadam

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sanırım e-bay dakini sipariş vericem. Benim de araştırmalarıma göre daha uygun fiyata bişeyler yok. Ayrıca arkadaşın sahibinden.com dan gösterdiği ilan da bu 2 ilanın aynısı. Yani ~8 TL ye almak varken 25TL bayılmanın bir anlamı yok bence. Birlikte mi sipariş versek ki?
    ben ebaydan vercem siparişi 8 tl ye gelıyor kargoda ucretsız zaten sende verebilirsin ordan dusunuyorsan almayı. sahibinden.comdakının aynısı zaten oyuzden 8 tl ıcın sorun olmaz duzgun cıkmasada.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    ben ebaydan vercem siparişi 8 tl ye gelıyor kargoda ucretsız zaten sende verebilirsin ordan dusunuyorsan almayı. sahibinden.comdakının aynısı zaten oyuzden 8 tl ıcın sorun olmaz duzgun cıkmasada.
    Evet, satıcı %99 dan fazla olumlu yorum almış, ürünün fiyasko çıkacağını zannetmem. Çin malı bişey olduğu için fazla dayanmaz ama denemeye değer bence. Bizim sahibinden de 3 tane aynı ilan var ve sağolsunlar "3M kalitesi ile !!!" diye bilgilendirmişler bizi Yanlız ödemeyi sadece paypal ile kabul ediyorlarmış. Senin paypal varmıydı? Şimdi bir de onla mı uğraşcaz ya....
    #sürenadam

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, satıcı %99 dan fazla olumlu yorum almış, ürünün fiyasko çıkacağını zannetmem. Çin malı bişey olduğu için fazla dayanmaz ama denemeye değer bence. Bizim sahibinden de 3 tane aynı ilan var ve sağolsunlar "3M kalitesi ile !!!" diye bilgilendirmişler bizi Yanlız ödemeyi sadece paypal ile kabul ediyorlarmış. Senin paypal varmıydı? Şimdi bir de onla mı uğraşcaz ya....
    paypal falan pek anlamam ben baskasına sıparış verdımcem ondan bende uraşmıcam sıteyı yolladım arkadaşa alcak o benım yerıme sende oyle bırısını bul bence anlayan uraşma :D

Profosyonel intercom lar ben onları tafsiye ederim hem müzik dinleme ve hemde gelen telefonda müzik kesilip telefon görüşmeni de yapabiliyorsun görüşme bitince müzik yayını devam ediyor.ama fiyat olarak öle 25,50 tl değilde biraz daha vermek gerekebiliyor böyle bir cihaz için.cihaz kaskın içine monte ediliyor ve çıkma derdi olmuyor dilerseniz gidon üzerine monte edilebilen uzaktan kumandası bile var.sadece uygun fiyatlı olanı araştırmak gerikiyor,istediğiniz bence tamda böyle bir şey
    ''Carpe Diem''

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    paypal falan pek anlamam ben baskasına sıparış verdımcem ondan bende uraşmıcam sıteyı yolladım arkadaşa alcak o benım yerıme sende oyle bırısını bul bence anlayan uraşma :D
    Yok anlıyorum da uğraştım biraz şifre hatırla, hesap ismi felan... Hallettim, verdim siparişi gitti. Hadi bakalım kime daha önce gelcek

Alıntı alone base adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profosyonel intercom lar ben onları tafsiye ederim hem müzik dinleme ve hemde gelen telefonda müzik kesilip telefon görüşmeni de yapabiliyorsun görüşme bitince müzik yayını devam ediyor.ama fiyat olarak öle 25,50 tl değilde biraz daha vermek gerekebiliyor böyle bir cihaz için.cihaz kaskın içine monte ediliyor ve çıkma derdi olmuyor dilerseniz gidon üzerine monte edilebilen uzaktan kumandası bile var.sadece uygun fiyatlı olanı araştırmak gerikiyor, istediğiniz bence tamda böyle bir şey
    İşte "bilinçli sürücü" tekrar karşımızda Dediklerini bir ara araştımıştım. Sonra motordan soğumamak adına vazgeçtim Okadar fiyat farkı ödeyebilsem(gece rüyalarıma girer, orası ayrı...) gider sessiz, rüzgar almayan, yüz felci başlangıcına sebep olmayan bir kask alırdım en önce... Hatta markası Shark Vision-R olur, üstüne bir de orjinal Bluetooth bağlantısını yaparım, oh misss. Benim şuanda tek umudum/arzum 2 gün sonra temassızlıktan ses gitmesin yeter. Ama doğru tahmin etmişsin, "istediğimiz tam da böyle(kaliteli) bir şey "
    #sürenadam

Motosiklet başlı başlına masraflı iştir ve ucuz bir sor yada hobi asla olmadı ki gerçekten seviyorsanız motoru ve motor üstünde müzik dinlemyi öncelikleri sıraya dizip en iyisi olmasına özen göstermek gerek.her alanda kasta montta mantolonda ve diğer korumalarda hobiler son olmasın diye en azından shark vision dediğin kaskın sessizliğini duymadım ben hiç belki benim cahilliğim ama schubert S1 sessizliğiyle bilinen bir kask tır ama asla sıfır ses değil tabiki biraz ses duymakta fayda vardır her zaman yoksa hepimiz sağır olsak iyi olurmuydu ki :D ama inanıyorum ki istediğiniz buysa arayınca bulunuyor...
    ''Carpe Diem''

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    kulak içi kulaklık alıyorsun keyfine bakıyorsun..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)