Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150HS ayna

Motovento
    REKLAM ALANI
    artun17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150HS-HONDA CBR 125 2011
    Arkadaşlar Mondial 150HS İÇİN sarsıntılarda sabıt durabılecek iyi bi ayna var mı önericeğiniz.mümkünse internet üzerinde bakabileceğim bi adres olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    http://www.rialli.com/urunler/motors...m-reflektorlu/ bu aynalar cok güzel kırmızısnı 2 sene önce aldım gayet güzel hareket etmez alyan anahtarlı vidası var onu tak devm et altından aynayı hareket etmesini önlemek icin idalar var falan hem buyuk hem güzel tavsiye ederim

Motosikleti
    mondial 150 hs
    bendede kırmızı 150 hs var serviste başka motosiklet aynası taktırdım siyah hem güzel durdu hem aynaların ikiside arkayı gösteriyor bence 150hs olan arkadaşlara tavsiye ederim önemli olan orjinallik değil kullanış en azından benim görüşüm böyle ayna sorunu yaşayan arkadaşlara duyurulur...

ghostrider20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 YAMAHA MT-07
    bendede kırmızı 150hs var kendi aynası sarsıntılarda sabit durmuyor ve aynanın siyah bölümü döküm olduğu için çabuk kırılıyor.ben 2 takım ayna değiştirdim en sonunda baktım böyle olmuyacak mondial in 100 lük cup modellerinin siyah aynasından taktırdım.şimdi sarsıntılarda sorun yok hem sağlam hem de arkayı gösteriyor.ben geçen sene orjinal 150hs ayna takımını 50 tl ye almıstım.kurban bayramından önce taktırdım bu aynaları orjinal mondial 15 tl... 150 hs kendi aynasına göre 10 kat daha iyi (bence)...seninde bu aynalardan taktırmanını öneririm..
    Hayatı Korkarak Yaşarsan, Hayatı Yaşayanları Seyredersin...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben 150HS kullandığım zamanlarda ayar tutmayan hemde sürekli civatası gevşeyen orjinal aynaları yerine elimde bulunan Yamaha BWS aynalarına benzer yuvarlak bir çift bisiklet aynası takmıştım orjinal aynalarına göre 100 kat iyi iş görüyordu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)