Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Evlere Motor Servisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco downtown
    Merhaba dostlar. Benim bir sıkıntım var motorum çalışmıyor sıkıntısı birden çok.Üstüne düşemedim.Sorum istanbulda gezici motosiklet servisi var mı?yani ben motoru götürmücem usta gelecek motora?
    Kymco Kymco Partizani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Usta gelip senin evinde yapmaz motoru ama servis aracı oluyor gelip alıyorlar motoru yükleyip servise götürüyorlar Hemen hemen tüm servislerin bu hizmeti vardır.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    kymco downtown
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta gelip senin evinde yapmaz motoru ama servis aracı oluyor gelip alıyorlar motoru yükleyip servise götürüyorlar Hemen hemen tüm servislerin bu hizmeti vardır.
    hakkaten çok sevindim. Eskişehirdeydim istanbula taşındık eskişehirde ustaya bir telefon 5 dakka sonra yanında ama burası istanbul. peki kymco için var mı bu şekil hizmet veren servis tavsiyeniz? yada nasıl ulaşabilirim?
    Kymco Kymco Partizani

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    servis konusunu bilmiyorum ama merak ettim hayırdır neyi var motorun?

Motosikleti
    kymco downtown
    akü 2. değiştirdiğim her seferinde boşalıyor 3 ay içersinde.ikincisi km adaptörü denen zımbırtı var bikere bozuldu değiştirdim yine bozuldu 80 küsür lira para vermiştim garantiden aylarca gelmeyince!! haa paramlada beklemiştim o ayrı bi 3 hafta! sonra motorun altındaki plastik zırh kırık. lastiklerin değişmesi gerekiyor. vede 10000 bakımı. haa muayeneside geldi.istanbulda nerde muayaneye götürüyolar avrupa yakasında esenler başakşehir taraflarında bir yer var mı?
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    istanbul ama neresi. belirtirsen daha net sonuç alırsın.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    kymco downtown
    başakşehirdeyim oktay motoru aradaım bağcılarda alcaklar motoru. muayene başakşehire en yakın nerde var? başakşehir esenler bağcılar civarı yani
    Kymco Kymco Partizani

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akü 2. değiştirdiğim her seferinde boşalıyor 3 ay içersinde.ikincisi km adaptörü denen zımbırtı var bikere bozuldu değiştirdim yine bozuldu 80 küsür lira para vermiştim garantiden aylarca gelmeyince!! haa paramlada beklemiştim o ayrı bi 3 hafta! sonra motorun altındaki plastik zırh kırık. lastiklerin değişmesi gerekiyor. vede 10000 bakımı. haa muayeneside geldi.istanbulda nerde muayaneye götürüyolar avrupa yakasında esenler başakşehir taraflarında bir yer var mı?
    Allah allah çok ilginç bu olanlar kazadan dolayı falan mı yoksa hor kullanım mı ? Durduk yere bu tip sorunlar çıkarana pek rastlamadımda

Hocam bence sizin akü şarj olmuyor ve akünüz ölmedi yani 2 ayda akünün bozulması biraz zor ama tabi bir ustaya göstermekde fayda var

Buarada muayne istasyonlarına tüv türk sitesinden ulaşabilir en yakın olanı seçip randevu alabilirsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)