Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

akü bağlantı v.s

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhaba arkadaşlar bende mc var aküsü kaç amper bilmiyorum motora sis farı bağlamak istiyorum aküye bir akü daha bağlamak istiyorum o yüzden aküyü bağlarken + + - - olarakmı bağlayayım yoksa birinin + sını alıp dierinin - si ilemi bağlıyım ve bu olaya kaç amperlik sigorta takmam lazım takacagım akü 7 amper motordakide galiba 7 amper suan motorda 15 amperlik sigorta var iş görürmü yorumlarınızı bekliyorum teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Artı kutbu diğer akünün artı kutbuna bağlayacaksın. Yani + + - - şeklinde.
    Ama fazladan akü alman hiç bir işe yaramayacak. Çünkü motosikletinin şarj sistemi sen iki akü tak diye yapılmamış. Yani 2 aküyü birden şarj edemezsin.

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Burdaki anlatınlanları harfiyen yap aküye falan gerek kalmayacak ben yaptım hiçbir yan etkisi yok. ;D

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-[/url][diy-do-it-yourself]/26421-sis-lambasi-fari-montaji.html

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki anlatınlanları harfiyen yap aküye falan gerek kalmayacak ben yaptım hiçbir yan etkisi yok. ;D

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-[/url][diy-do-it-yourself]/26421-sis-lambasi-fari-montaji.html
    teşekkür ederim okudum orayı azcık anladım anlamadım zorladım kendimi :D insallah yarın acık aksesuarcı falan bulurumda takarım teşekkür ederim aküyü yemez diye umuyorum size güvenerek iyi akşamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)