Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rolanti düşmesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha xjr 1200
    motor normal şekilde rolantide çalışıyor biraz yol gidiyorum 1 km kadar durduğum zaman rolanti normal şekilde durmuyor ve normal seviyesinden düşüyor stop ediyor tekrar çalıştırıyorum gaz vermeden almıyor ve biraz zorlanıyor aragaz yaparak 5 10 sn çalıştırıyorum tekrar normale dönüyor ve rolantidede bu olay biraz var biraz düşüyor ve tekrar yükseliyor bu şekilde stop etmeden çalışıyor ama kimi zaman aşırı derecede düşüyor bunun sebebi nedir???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Jikle bozulmuş olabilir.

Motosikleti
    yamaha xjr 1200
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jikle bozulmuş olabilir.
    kışın böğle bi sorunum yoktu havalar ısınmaya başlayınca böğle yapmaya başladı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tabi bunu ısndıktan sonra yapmadığını varsayarak söyledim. Sürekli oluyorsa manifoldda çatlak/delik olabilir.

Motosikleti
    yamaha xjr 1200
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi bunu ısndıktan sonra yapmadığını varsayarak söyledim. Sürekli oluyorsa manifoldda çatlak/delik olabilir.
    ısınınçada yapıyor hiç farketmiyor her an yapabiliyor ama monifold sağlam hepsini kontrol ettim

THE İMAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 KT
    S.ALEYKÜM.rolenti sorunu subaplardan kaynaklanıyor muhtemel.sıkı subap kışın fazla esnemediğinden yuvasına tam ouruyordur am yazın ışınıan subap genişler ve tam yerine oturmaz bu rolenti ,hız,çekiş vs etkiler.subap'ı biraz gevşetirsen ısınan havalarda motor rahatlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)