Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

metal parlaticiya dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    arkadaslar gecen pazar motoruma yaptigim olagan bakim sirasinda, bir markette gozume carpip aldigim metal parlaticiyi kullandim.. motorun ayna, gidon, elcik gibi pek cok yerine uyguladim sonuc olarak piril piril oldular ammaaaaa egsoztlarim niyeyse artik parlakliklarini yitirdi ve ultra mat oldu.. acaba isindiklari icin bu parlatici kimyasal bir reaksiyona girip nikelaji mi yok etti nedir bilemiyorum ama artik egsozt borularinin cikis susturucularinin oldugu unite yani egsozt kisimlari artik mat gri.. enteresandir bu benim cok hosuma gitti! yani cirkin degil aksine cok ilginc bir hava katti ama genede uyari niteliginde soylemek istedim baskasinin basina ayni sey gelirse sonuc onu benim kadar mutlu etmeyebilir..
    hatta kullandigim urunu de soyleyeyim.. buyrunuz : Carr&Day&Martin Brass and Metal Polish kucuk metal bir sisede...
    Wildgoose Rider - Transalp 650

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bilgilendirme için sağol. İmkanın var'sa bir fotoğrafını koyarmısın. Bir kaç farklı açıdan olursa daha iyi olur.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    yarin ceker koyarim.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    dostum egzost manifoldlarına kadar sürüp parlatıp kullandıgım bir krom parlatıcım var .. kesinlikle dedigin etkiyi yapmadı .. arexons krom parlatıcı kullan .. 13 ytl . ve mükkemmel iş görüyor...

kimyasallar yüzünden ısıyla etkileşim gören parlatıcılar . zamanla solar .. matlaşır birde su ve çamur eklenince daha etkili korozyon oluyor
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    parlatıcı ne marka . ve egsozları parlatıcı surtukten sonra . ıyı temızlesın üstübü ile . ben kavil ile parlattım yolda giderken bir koku ama nikelajlara bır sey olmadı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum egzost manifoldlarına kadar sürüp parlatıp kullandıgım bir krom parlatıcım var
    markasini verebilirsen edinirim

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    markasini verebilirsen edinirim
    eevet lutfen

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    http://www.koctas.com.tr/U/Arexons-K...ml/44198?R=248

ürünü koctaş tan da temin edebilirsiniz
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

İbXR markalı krom parlatıcı

arkadaşlar % 100 türk malı olan İbXR markalı krom metal parlatıcısı kullanın çok ekonomik ve üstün kaliteli türkiyede üretimi yapılıp dünya pazarında yerini alacak bir markalı ürün bu güne kadar kullandığınız tüm METAL parlatıcılarından daha da üstün diyebilirim koku yapmaz aşındırmaz kronzlaşma ve renk bozmaz emniyetle güvenle kullanabilirsiniz çok yakında tüm motorsiklet acentalarında ve nalburlarda bulabilirsiniz % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan ürün . ürün 100cc ambalajda pratik kullanımlı içinde hiç bir kimyasal madde bulunmamaktadır nano teknikle hazırlanmıştır İbXR markasıyla güvendesiniz güvenerek kullanmanızı tavsiye ederim .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 ----------

slm güzel insanlar slm olsun hepinize candan gönülden hepiniz sevgiyle saygıyla muhabbetli olun inşllah aranıza yeni katıldım beni başta üye olarak kabul eden admin kardeşme ve arkadaşınız olarak aranızda katılmama sonsuz tşkrler ederim hepiniz allaha emanetsiniz gülen yüzler asla solmasın güzel insan güzel kardeşlerim .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)