Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150rf orjinal xenon takılırmı??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial RF 150
    s.a arkadaşlar bndeki rfye xenon olurmu orjinal bende wardı sadece beyaz ampül erittii farın yuvasını plastiğini biri yere bakıyo eğer yaptırılırsa bare en iyisini yaptırayım sizce olurmu? çok acil bilgi veirsniz çok sewinirim!!
    Bir İp Koptuğunda Tekrar Bağlanabilir,Ama Eskisi Kadar İyi Çekmez!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    farın durumuna bakılması lazım...
    ilk seferinde erittiyse ikinciyede eritir...
    farın iç haznesi ufak...
    uğraşma derim...

emreakyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı excess59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar bndeki rfye xenon olurmu orjinal bende wardı sadece beyaz ampül erittii farın yuvasını plastiğini biri yere bakıyo eğer yaptırılırsa bare en iyisini yaptırayım sizce olurmu? çok acil bilgi veirsniz çok sewinirim!!
    xenon mercek takmayı düşünürsen yardımcı olurum istiyorsan benim motosikletime bakarak yola çıkabilirsin

Motosikleti
    Mondial RF 150
    Alıntı emreakyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xenon mercek takmayı düşünürsen yardımcı olurum istiyorsan benim motosikletime bakarak yola çıkabilirsin
    yalnız usta bende şuan xenon yok xenon olmayınca mercek nasıl takçam bende sadece beyaz ampül war 5 tl ye satılanlar warya onlardan var mercek falan nasıl oluyo?

Motosikleti
    ---waiting---
    farın içine merceği yerleştiriyorsun ve merceğin ampul tipine göre xenon kit alman gerekiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Orjinal xenondan kastın nedir? Sonuçta xenon farı mondial takmadıysa orjinal değildir. Mercekli mi demek istedin. (mesajın bundan sonraki kısmı sana özel yazılmamıştır) Şu çok acil modası nedir anlamıyorum. Aciliyetle hiç bir alakası olmayan konulara çok acil yazılıyor. Sanki yolda kalınmış ya da bir parça sökülmüş takılamıyor gibi.

Motosikleti
    Mondial RF 150
    farın içine merceği yerleştiriyorsun ve merceğin ampul tipine göre xenon kit alman gerekiyor.
    bu kitlerin fiyatları ne kadardır sence tahminen??

Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı excess59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kitlerin fiyatları ne kadardır sence tahminen??
    marka ve kaliteye göre değişir 100liradan başlar 600e kadar var ama senin işini 150tllikler görür

Motosikleti
    Mondial RF 150
    marka ve kaliteye göre değişir 100liradan başlar 600e kadar var ama senin işini 150tllikler görür
    oooowww en iyisi ben gene 5 tlye dewam ben ondan önce 20 tllik kaskı değiştirmem gerek elime bi 100lira geçse hemen alcam kaskı buldumda feyizoğlundan neyse birader saol verdiğin bilgiler için ayrıca motorun çok güzelmişş nazar değmesin güle güle kullan maşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal xenondan kastın nedir? Sonuçta xenon farı mondial takmadıysa orjinal değildir. Mercekli mi demek istedin. (mesajın bundan sonraki kısmı sana özel yazılmamıştır) Şu çok acil modası nedir anlamıyorum. Aciliyetle hiç bir alakası olmayan konulara çok acil yazılıyor. Sanki yolda kalınmış ya da bir parça sökülmüş takılamıyor gibi.
    cvpların çabuk gelmesi için söylenmiş olabilir çok acil kelimesi çünkü arada bir cvp atılmıyoo yada çok uzun sürüyor o yüzden yani orjinal xenon derkende bende sadece beyaz ampül war orjinal derken normal xenon far işte onu sordum yani takılırmı diye sadece kalıbı uyarmı yoksa değişiklik istermi farın içindeki orjinal yeri için?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)