Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cruiser için uzun çatal ve şasi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Arkadaşlar 4.000 liraya kadar bir cruiser tarzı motosiklet düşünüyorum fakat.

- Kanuni Tiger
    - Mondial 250 mct
    - Jinlun
    - Ramzey QM 250,

tarzı cruiser motosikletler pek hoşuma gitmiyor.

Benim istediğim ön çatal uzun olacak ve amörtisörler kısa olacak. Yani şu tarz. Tamam aynısı tabikide olamaz ama örneğin bi regal raptor'u bu hale yaklaştırmak sadece ön çatalı uzatmak ve amörtisörleri kestirmek ile mümkün.

Diğer modellerin bu hale biraz zor getirileceğinden regal raptor düşünüyorum.

Maddi açıdan bana ne kadara mal olur. İlgili arkadaşlara teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu tarza en yakını virago 250 benzeri modeller olur.
    Hem V motor da çok yakışıyor bunlara.
    Mesela monero cmx 250 a yada keeway super shadow 250 gibi
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarza en yakını virago 250 benzeri modeller olur.
    Hem V motor da çok yakışıyor bunlara.
    Mesela monero cmx 250 a yada keeway super shadow 250 gibi
    Keeway düşünmüyorumda evet monero cmx 250 süper olur arka tekeri biraz daha fazla genişletir. Ön çatalları uzatırsak buna yaklaştırırız. Maddi açıdan ne kadar tutar bir bilginiz var mı ?

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arka tekeri genişletmek başlı başına bir masraf kalemidir zira şasi ile oynama yapılacaktır keza ön çatal için de öyle eğer yüksek hacimli bir japon olsaydı ön çatal kitlerinden kullanılabilirdi ama regal'e o da olmaz. Bu iş basit oynamalarla da bitmeyecektir asgari 2-3 bin lira tutar bu söylediklerin.

regal raptor spyder bakabilirsin ön çatalı biraz uzundur arka çamurluk da dyna fat bob kopyasıdır ama 4 bin liraya bulunur mu bilmem.

Motosikleti
    jawa 650 style. caracal 200 birde çin cayna scoote
    ben bu ıslerı yapıyom 05237046351 ara goruselım

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka tekeri genişletmek başlı başına bir masraf kalemidir zira şasi ile oynama yapılacaktır keza ön çatal için de öyle eğer yüksek hacimli bir japon olsaydı ön çatal kitlerinden kullanılabilirdi ama regal'e o da olmaz. Bu iş basit oynamalarla da bitmeyecektir asgari 2-3 bin lira tutar bu söylediklerin.

regal raptor spyder bakabilirsin ön çatalı biraz uzundur arka çamurluk da dyna fat bob kopyasıdır ama 4 bin liraya bulunur mu bilmem.
    Merhaba,

Neden arka tekeri genişletmek belli başına masraf dediğinizi pek anlamadım. Ben şöyle düşünmüştüm;

Aşağıdaki resimdeki motosikletin arka tekerine ;

Yukarıdaki tekeri oturtabilirmiyiz. Bir de arka çamurluğu yarısından kesmeyi düşünüyorum. Plaka ve stop lambası yanlarda olucak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)