Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150 CC silindir ve piston spedfıgth

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    speedfıght2
    arkadaşlar speedfıght2 m var ve pıston ve sılındır alıcam 150 cc ye cıkarmayı dusunuorum bu konuda yardımcı olurmusunuz ne marka ne alayım onercegınız ne var fıyatlar neler....yardım edersenız sevınırım.... karbıratoru deıstırcekmıyız gerek var mı yanı bunlarda yardım beklıyorum
    [COLOR="RoyalBlue"][B]Ya Sev Ya Terket[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    türkiyedey sen allah kolaylık versin bulman çok zor malossi türkiyeye paça getirmiyo sağdan solda tanıdıkla getirenler hariç daha öyle bi kültür ülkemizde oturmadığı için pazar payıda yok ayrıca silindir hacmi büyütünce kalbülatör numarası büyümesi lazım yani kalbülatörde değişecek tabi bulursan
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    speedfıght2
    arkadaslar getırttırebılcegım yer bı yardımcı olun bu arada subap ayarını yaptırcam da degerlerı falan var mı hıc

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Numlocks,bu iş okadar basit değil örnek silindirin çapı 6 cm, 6.5 cm yapıcaksın gömlekden 0.5 cm almak zorundasın,gömlek et kalınlığı buna uygunmu,krank kolu et kalınlığı önceki 6 cm.ye göre 6.5cm yapıcaksın güç ve tork artacak bunu kaldırırmı benzin akışı artacak karburatörün buna uygunmu bunların hepsini yapacak maddi durumun varmı ve iyi bir ustan varmı bunun maliyeti en az 500 ytl bunlara hazırlıklı ol

Motosikleti
    speedfıght2
    evet bılıyorum fıyatını bunu göze aldım szaten

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    cahillime bırakın ama sppedfight scooter deilmydi?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Numlocks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar getırttırebılcegım yer bı yardımcı olun bu arada subap ayarını yaptırcam da degerlerı falan var mı hıc
    speedfight 2 zamanlıdır subap ayarı falan yoktur bu makinada
    150 cc olmaz ayrıca o kadar geniş bir gömlek bulamazsın bence sen yeni pison sekman al vede silindiri omlamaya ver yeterli..
    Performans kitlerini ise GKN nickli arkadaşa sor o bilir
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı Numlocks adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    speedfight 2 zamanlıdır subap ayarı falan yoktur bu makinada
    150 cc olmaz ayrıca o kadar geniş bir gömlek bulamazsın bence sen yeni pison sekman al vede silindiri omlamaya ver yeterli..
    Performans kitlerini ise GKN nickli arkadaşa sor o bilir
    emrahında dediği gibi 150 cc mümkün deil, tornada pim yaptırrısan kola göre s115 in pistonu etekleri kesilince silindire sığıyor, fakar inceldiğinden sebep kısa ömürlü oluyor
    bunun sebebi ise hararet
    motor zate nhava soğutmalı

zannediyorum motor lar konusunda çok bilgili değilsin, eğer samimi tanıdığın ii bi usta yoksa kimseye sorma bile, verdiğin paralarla kalırsın
    he diyorsanki param bol, speedfigh hastasıyım, deli gibi doldurucam
    ebay dan silindir piston üstkapak
    varyatör kayış debriyaj bilya seti
    performans filtre getirt
    yükle motoruna, güzelde bi çift lastik al
    deli gibi gazla
    GKN MOTORS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

emrahında dediği gibi 150 cc mümkün deil, tornada pim yaptırrısan kola göre s115 in pistonu etekleri kesilince silindire sığıyor, fakar inceldiğinden sebep kısa ömürlü oluyor
    bunun sebebi ise hararet
    motor zate nhava soğutmalı

zannediyorum motor lar konusunda çok bilgili değilsin, eğer samimi tanıdığın ii bi usta yoksa kimseye sorma bile, verdiğin paralarla kalırsın
    he diyorsanki param bol, speedfigh hastasıyım, deli gibi doldurucam
    ebay dan silindir piston üstkapak
    varyatör kayış debriyaj bilya seti
    performans filtre getirt
    yükle motoruna, güzelde bi çift lastik al
    deli gibi gazla
    + 10 000 doğru söze ne hacet ustam ver elini öpeyim..

çağatay motorla fazla oynama yapıyorsan malossi 120cc kit getirt onu taktır motoruna..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    2 zamanlıda en güzel şey subab egzantrik mili zinciri olmaması zaten
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    speedfıght2
    tesekkurler 2 aya malossı gelıo sıparıs alınıo yarın

Motosikleti
    Yamoto 150T
    gelişme ve resimlerden haberdar etmeyi de unutma
    Ruhunu Değil Lastikleri Yak

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    selamlar,bende speedfight2 kullanıcısıyım geçen yaz motorun silindiri krank kolu değişti rektifiye yapıldı.motorla 60-70i geçtiğimde stop ediyo ve hemen çalışmıyo mtrun sesindede değişiklik oluyor.usta açıldığında sorun ortadan kalkar dedi ama 3000 km yaptım mtr biraz düzeldi sadece.mesela yokuş çıkarken gazı sonuna kadar açım bi sorun yok ama yokuş aşağı giderken yarım gazla bile gitsem mtr biraz hızlandığında yine aynı sorunu veriyo.ne yapmalıyım yrdmcı olabilirseniz sevinirim...

Motosikleti
    Mondial Hs150
    Alıntı cemerol88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,bende speedfight2 kullanıcısıyım geçen yaz motorun silindiri krank kolu değişti rektifiye yapıldı.motorla 60-70i geçtiğimde stop ediyo ve hemen çalışmıyo mtrun sesindede değişiklik oluyor.usta açıldığında sorun ortadan kalkar dedi ama 3000 km yaptım mtr biraz düzeldi sadece.mesela yokuş çıkarken gazı sonuna kadar açım bi sorun yok ama yokuş aşağı giderken yarım gazla bile gitsem mtr biraz hızlandığında yine aynı sorunu veriyo.ne yapmalıyım yrdmcı olabilirseniz sevinirim...
    bence ateşlemedendir. yani eğer çıkarken değil de inerken yapıyorsa ve hızlanınca yapıyorsa bu artık ateşleme geç geç kaldığından olabilir bunun içinde avans ayarına bakmak lazım gelir. bu arada o motor hakkında hiçbir fikrim yok genel konuşuyorum. eğer cdi ateşleme varsa onun tetkleyicisinin konumu biraz kaymıştır bakmak lazı gelir.

benim motor eski hızını kaybetti neden böyle oldu ki acaba kanuni breton 125 cc lik motorr eskı hızı yok artık 3 aylık daha

slm speed fight kayıs ölcüsünü yada kayıs numarasınıbilen arkadasımız varmı acaba? en kayıs honda aktivanın ama olmuyor sonucta orjinal kayıs istiyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)