Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Olmaz Deme Oluyor...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar 150 Cc Bir Scooturum War Motorun Silindirinde

Problem Wardı Silindir-Piston Değiştirdik Neyse Buraya Kadar Bi Sıkıntı Yok Asıl

Sıkıntı Şurda Başladı Silindiri Değiştirdikten Sonra Motorda Acayip Bir Yakıt Artışı

Oldu Yani Hemde Aşırı Derecede 5 Tl Benzin İle Anca 25 Km Gide Biliyorum Buda

Üzücü Bi Durum Neyse Motosikleti Yapan Arkadaşımı Aradım Sordum Dedi SUBAB

Ları Ben Biraz Salık Bırakmıştım Ondan Yapa Bilir Dedi Görmeden Bişey Diyemem

Dedi Ama HavaFlitreside Takılı Deil Oda Etkiliye Bilir Dedi Getir Bi Bakalım Dedi

Ama Benim Sormak İstediğim SUBAB ların GEVŞEK Bırakılması Yakıtı Etkililer Mi?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Bence etkiler.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Hava filtren niye takili degil?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Etkiler tabiki yakıt yanmadan odadan çıkıyordur. Hatta motorun gidişi düşebilir bu yüzden.
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    şu an motor rodaj zamanında haliyle fazla yakıyor hava filtren takılı deil buda yakıtı arttırıyor subap ların ayarlı deil buda yakıtı artıyor ee sen dua et 25 km gitmişssin
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Sorunu Hayla Çözülmedi Debriyaj Ayarı Hava Ayarı Yapıldı Subab'lara Bakıldı Ama Hayla Fazla Yakıyor Ve Bu Sorun Silindir Değiştikten Sonra Başladı Kafayı Yiycem ya.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    motorun rodaj da dostum parçalar alışana kadar bir süre böye devam edecek bende de asya 150 t1 var silindir piston değiştirdim hem çekişten düştü hemde fazla yakıyordu rodaj bitiminde işten anlayan bir ustaya götür subap ayarı yaptır düzelir

benim rodaj bitti gerekli ayarlamalar yapıldı yakıt tüketimi düştü çekiş problemide ortadan kalktı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)