Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletine kışlık barınak önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar bu kış için talep olursa müsait bir yerimiz var ve burada cüzzi bir ücret karşılığında motosikletinizi kapalı alanda muhafaza edebileceğiniz bir imkan oluşturmaya çalışacağım. Ayrıca atölye ve her türlü alet edevattan da yararlanıp gerekirse kendi bakımınızı yapma imkanıda sağlamayı düşünüyorum. Hatta iyi bir akü şarj cihazı alıp aküleri sökülü vaziyette tutmak isteyenlerin hizmetine sunmayıda düşünüyorum. kışın 15 günde bir motor çalıştırma günü ilan edip istediğiniz saatte gelip motorunuzla ilgilenebileceğiniz gerekirse çay kahve sohbet yapabileceğiniz bir ortam yaratma çabasındayım.

ÖENERİLERİNİZE VE YÖNLENDİRMENİZE İHTİYACIM VAR. FİKRİNİZ NE OLUR ÖNERİNİZ VARSA SEVİNİRİM.
    ŞİMDİLİK MAX 15 ARAÇLIK YERİMİZ VAR . GEREKİRSE BÜYÜYEBİLİR.

BU ARADA YER İSTANBUL SANAYİ MAHALLESİNDE (AVRUPA YAKASI)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    güzel fikir.tebrikler...mutlaka birilerinin işine yarayacaktır....ama aman dikkatli ol o kadar motorun güvenliğini de üstlenmiş olacaksın...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    cawa
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel fikir.tebrikler...mutlaka birilerinin işine yarayacaktır....ama aman dikkatli ol o kadar motorun güvenliğini de üstlenmiş olacaksın...
    Bunuda düşündüm. Güvenlik firması ile anlaşabilirsek aylık aidatla alarm sistemi yapmaya çalışıcam. Gelip montajı yapıp kendileri tüm bakım ve takibi üstleniyorlar. Yer normalde korunaklı hatta eğer ayarlayabilirsem kaskolu ve güvenlikli bir yer var. Görüşmelerimiz sürüyor..

Motosikleti
    MCT 330 special
    çok iyi bir fikir..dostum
    Hyosung ve s&t kanuni arasındaki farklar ıcın:farao: tıkla http://img441.imageshack.us/img441/2789/88496e0a04f846249c1a790.jpg

Tebrikler bence mükemmel bir düşünce.Garajdan resimleri bekliyorum.3-4 tane 600'lük,5tane 1000'lik makineyi sehpaya kalkmış halde görenler gerçekten fotoğraf makinelerine sarılacaktır.

Motosikleti
    MCT 330 special
    Abi Aslında Orası MT nin Buluşma Yeri gibi Gibi Mesela bir yer olarak ta kullanılamaz mı ?

Mesela Haftada 1 gün buluşma yapılabilir ufak tefek bakımlar filan yapılır çay kahve filan içilir sohbet muhabbet...
    Hyosung ve s&t kanuni arasındaki farklar ıcın:farao: tıkla http://img441.imageshack.us/img441/2789/88496e0a04f846249c1a790.jpg

Motosikleti
    cawa
    Alıntı w3l3t46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Aslında Orası MT nin Buluşma Yeri gibi Gibi Mesela bir yer olarak ta kullanılamaz mı ?

Mesela Haftada 1 gün buluşma yapılabilir ufak tefek bakımlar filan yapılır çay kahve filan içilir sohbet muhabbet...
    Zaten park işinden vazgeçtim bakım buluşmaları yapmayı düşünüyorum zaten fakat biraz seçici davranıyorum artık. Birkaç bilen var. Geliyorlar bakımdı tamirdi hallediyoruz. Arkadaşlarımızın her zaman hizmetinde.
    Yaz gelsin yapıcam bişeyler. Çiğkötfe partisidir mangal partisidir birşeyler olucak

Hani şunu yapmak istiyorum ama yerim yok diyenler için bulunmaz fırsat olur.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    MCT 330 special
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten park işinden vazgeçtim bakım buluşmaları yapmayı düşünüyorum zaten fakat biraz seçici davranıyorum artık. Birkaç bilen var. Geliyorlar bakımdı tamirdi hallediyoruz. Arkadaşlarımızın her zaman hizmetinde.
    Yaz gelsin yapıcam bişeyler. Çiğkötfe partisidir mangal partisidir birşeyler olucak

Hani şunu yapmak istiyorum ama yerim yok diyenler için bulunmaz fırsat olur.
    Valla Abi Bence Yazı Beklememek lazım ayrıca senin mekanın resimleri varsa elinde yuklesene görmüş olur herkez

geronimo0680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson sportster xl 883 custom
    çok hoş fikir. istanbul dışında olanlarımız da istanbul'a geldiklerinde uğrarlar, faydalanırlar, diğer arkadaşlarla tanışma fırsatı elde ederler.

Motosikleti
    cawa
    Evet uzun yoldan gelen arkadaşlar içinde iyi olur. Bunu düşünmemiştim.
    Bu arada park konusundan vazgeçme sebebi park olarak kullanılıcak büyük mekanı şuanda fazla eşyaları depolamak için kullanıyor olmamızdır.

Fotoğraf çekmem lazım. Bir tane buldum nedense hiç ihtiyaç duymamışım. Bunuda arkadaş bana çaktırmadan çekmişti.

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Yolum düştüğünde muhakkak uğrayıp bir çayınızı içmek isterim.

Kimbilir belki bir gün bir bakmışsınız; insanların sürekli geldiği, günden güne kalabalıklaşan, güzel sohbetlerin döndüğü büyük bir kulüp oluşmaya başlamış

Motosikleti
    MCT 330 special
    Ohooo abicim senle bir girişip orayı mekana çeviririz :D

buna Benzer Bir şark Köşesi falan filan fena olur

Motosikleti
    Honda SHADOW
    ooooo bak o zman ismide benden olsun

"Şark Motosiklet Kulübü"

Motosikleti
    MCT 330 special
    Alıntı Pause adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolum düştüğünde muhakkak uğrayıp bir çayınızı içmek isterim.

Kimbilir belki bir gün bir bakmışsınız; insanların sürekli geldiği, günden güne kalabalıklaşan, güzel sohbetlerin döndüğü büyük bir kulüp oluşmaya başlamış
    Ne kadarda güzel olur Ben MT nin en büyük eksikliğinin bu olduğunu düşünüyorum...

ooooo bak o zman ismide benden olsun

"Şark Motosiklet Kulübü"

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Ne kadarda güzel olur Ben MT nin en büyük eksikliğinin bu olduğunu düşünüyorum...

Kesinlikle katılıyorum, gerçi ben forumda yeniyim ama gerçekleşmiş kaydadeğer bir etkinlik göremiyorum... biri kolları sıvayıp "acayüp" arkadaşın yapmak istediğini gerçekleştirebilse süper olurdu, malum çalıştığım iş gereği sadece destek olabilrim. vakit ayırmam zor olur hafta sonları hariç ama elimden gelen yardımı yaparım, hatta bazı bakım malzemeleri konusunda destek bile verebilirim.

Motosikleti
    MCT 330 special
    Kesinlikle katılıyorum, gerçi ben forumda yeniyim ama gerçekleşmiş kaydadeğer bir etkinlik göremiyorum... biri kolları sıvayıp "acayüp" arkadaşın yapmak istediğini gerçekleştirebilse süper olurdu, malum çalıştığım iş gereği sadece destek olabilrim. vakit ayırmam zor olur hafta sonları hariç ama elimden gelen yardımı yaparım, hatta bazı bakım malzemeleri konusunda destek bile verebilirim.
    Dostum Yapılacaklar sınırsız en kötüsü işten çıkarsın bir uğrarsın 5 dakıka oturursun yorgunlugunu atarsın kahvenı cayını içersin. muhabbetini edersin iş yukunu üstünden atarsın.... bende aynı şekilde elimden gelen desteği yapmaya hazırım yeterki olsa

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    süper olur gerçekten bende maslakta çalışıyorum günlük uğrarım :D
    Honda CBF 150 ((2007 2008 (siyah) 2011)) ve CBR 125 R HRC ((2011)) CBF 150 (((2011 Gümüş))).... Asya Motor Elegant 150 (170cc) Kırmızı

Motosikleti
    MCT 330 special
    abi yarın hava güzel birseyler yapalım musayıtmısın yada sanayı mahallesındemısın

Motosikleti
    cawa
    abi yarın hava güzel birseyler yapalım musayıtmısın yada sanayı mahallesındemısın
    Kilyos ta olmazsam muhtemelen sanayi de olurum.
    Haberleşelim. Bu arada özel mesajdan cep numarası gönder de kolaylık olsun bari

Motosikleti
    MCT 330 special
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilyos ta olmazsam muhtemelen sanayi de olurum.
    Haberleşelim. Bu arada özel mesajdan cep numarası gönder de kolaylık olsun bari
    tmm abi haberleselım...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)