Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

marş motoru çalıştığı halde motor neden çalışmaz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatini çekerim arkadaş 2 motor değiştirmiş.biraz dişini sıkıp 2.el yamaha yada honda alabilirdi.
    Zevkler ve renkler tartışılmaz... Uçurumdan sürüp atılacak bi yanı yok aldığı motorun..
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı BestMachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevkler ve renkler tartışılmaz... Uçurumdan sürüp atılacak bi yanı yok aldığı motorun..
    Boşuna tartışmaya gerek duymuyorum dediğin gibi zevkler ve renkler tartışılmaz ama amacım kaliteli bir motor tavsiyesi
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna tartışmaya gerek duymuyorum dediğin gibi zevkler ve renkler tartışılmaz ama amacım kaliteli bir motor tavsiyesi
    Tabi tartışmaya luzüm yok arkadaşta sıkılmış aracından ama olur böyle sorunlar bizde yaşadık bunları motosikletten vazgeçmemesi dileğimle.. iyi forumlar
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim mct 250 idi benzin ayarı açık olduğunda jiklede açıksa çok benzin gidiyor ve çalışmıyordu. çalıştırmadan önce benzin musluğunu kapalı duruma getiriyorum jikleyi acıyorum motoru çalıştırıyorum sonra musluğu açıyorum böyle denedim ilk marşta çalıştı epey hayret kaldım. bunuda mct forumda okudum soğukta çalışma ile ilgili yazmışlar.

Ed istanbuldayım yaptırdım ve beyni ile bujıyı deyiştirdi oke dedim yaptırdım yarin sabah oldu sogukta geç çalışıyor giddim sordum sibob ayarı yapılacak dedi :D ne var ne yok bitti bitecek Ben truva çin malı ama 6 aya yakın kullandım ve almadan öncede motoru görmüştüm komşumuzundu bir kere balata deyiştirdim başkada masraf yoktu şuan piyasada yok olsa hiç düşünmem :D

kardeş aynısı bendede oldu karda binmiştim beyni deyişti oda 35 tl sonra bujı deyişti fiyat 40 oldu şimdikte sogukta geç çalışıyor ve fazla yakıyor gene sorun :D asyayı icat edeni nem

merhabalar ben kocaelidenbenim sorunum şöyle marş basıyor buji ateşliyor karbüratörü değiştim 0 aldım ama genede çalışmıyor uyardımcı olursanız çok makbule geçer

hocam aynı dert bendede var hiç çalıştıramıyorum.Karburatör sıfır.beyin sıfır buji sıfır.buji kabloları sıfır marş motoru sıfır. marş yapıyor .ateşleme var .ama çalışmıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)