Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gaz Yemiyor ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar 150cc Scootorum war 50 km hıza geldiğim zaman motor bi yığılıo ondan sonra motor sıkıştırarak 60 görüo sonra tekrar sünmeye başlıo bi kaç kişiye sordum karbüratör hava ayarından yada kayıştan ola bilir dediler sizce ne yapmam gerekiyor tam çözemedim(hava flitrem daha sıfır)ayrıca motorum birazda fazla yakıyor.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    daelim S3 adwence
    Arkadaşım motor aleminde yeniyim ama gaza asıldıktan sonra belli hızdan sonra yemiyosa zengin-fakir ayarındandır benzin yetmiyo motora hortumdaki benzin yetene kadar basıyo ondan sonra benzin yetersiz geliyo ayarını biraz aç biraz fazla yakar ama yaptırana kadar motoru kasmamış olursun

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    İşte yapmam gereken ayar hangisi onu çözemedim ??
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Yok mu yardım edicek ????

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    benim şu konuyada bi el atsanız çözemedim bi türlü ayar oldum iyce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)