Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

titreşim ve garip garip sesler ACİL YARDIM!! mondial 100cc

Motovento
    REKLAM ALANI

motorum mondial 100KM
    1)70-80i geçtikten sonra çok titriyor ne yapmalıyım direksiyondaki titremeyi çözdüm fakat ayak koyduğum yerler çok feci titriyor...

2)birde motorda bi uğultu var sanki siboplar çok gevşekte salaksalak hareket ediyormuş gibi geliyor:D. 50 kere sibop ayarı yaptırmaya göürdüm yaptık yaptık diyorlar hiç bir değişiklik olmuyor gibi....

3)sesi çok cılız motorun biraz oturaklı tok bir ses için ne yapmam gerek(öyle çok bağıracak bir şekilde olmasını istemiyorum tabi) eksoza fln bişeyler yaptırsam sesi düzelirmi biraz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    titreme ses yapma olayı benm motorumdada war ama 90 km hıza gelince falan kesiliyor.ses egzozdandır.yuki 100-7 egzozu alablrsen almanı tavsiye ederim cok tok sesi var.orj hali ile cogu motorun sesinden tok ses cıkarıyo.

açılır o daha motorun açılamamış saden çin motorları titrer 1500 km ye gelsin motorum titremede baya azalma oluyo

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    motorun kac km de rektefıye bakım fılan gecırdımı hıc?seceresını solersen yardımcı olmaya calısacagız

motor 4500 kmde her bakımına götürdüm ama bişey yaptılarmı bilmiyorum yapılmamış gibiydi her seferinde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

rapsy kardeş bu yuki eksozu ne kadardır?. birde sorun tamam eksozun sesini çözdük ama motordaki uğultu ne olcak?uğultuyu halledemedikten sonra eksozu napayım ben

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ugultu dedigin 70-80 i gecince böle bi zangırdama titreme falan mı granajlardan gelen sesden mi bahsediosn?

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    ya bendede zat var bakımını yaptırıorum yine bir süre sonra ses cıkıo naparsan yap made in china adam olmaz bunlar

abisi titreme olayına yapabileceğin fazla bişe yok. motor burçlarına baktır. arka tekerlek ve janta baktır. eksantrik dönüyosa titremeyi ondan da yapar.

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    motorun bütün vidalarını sık. Motor 4500'de ise artık bu işin rodajı kalmamış pek. özellikle şasi motor bağlantılarına dikkat et. Motor takozlarına fln. Eminim biraz daha azalacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)