Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki 100-7 yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar yuki 100-7 model cup motor kullanıyorum.

motorda bi acayiplik var. 12 li devir saati var motor 6. devire kadar titremedn cıkıyo.7 ve 8 . devirde titreme yapıo ses yapıo devir 9 a geçince kesiliyo titreme ses normal düşük dewirdeki gibi dewam ediyo.bunu nedn yapıyodur ?

birde forumlarda okuduguma göre dewirlerde kısıtlama warmıs motora zarar vermesin diye bi devirden sonra kısıtlıyolarmıs.benim motorda hiçbir kısıtlama yok 12 li devir saatinde 12 yi bile geciyo anormallik bende mi?

simdiden ilgilenen arkadaslara tesekkr ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arkadaslar hiç böle bi sorunla karsılasan olmadımı? yardımcı olabilck yokmu en azından mantk yürütebilck birisi yokmu forumda.kafayı yicem artık

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    bende yukı cup var ama devir saati yok :(
    fakat şöyle diyeyim 60 ila 70 arası baya bir vibrasyon var normal olduğunu düşünerek hiç müdahale etmedim.
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

ya benimde hemen hemen 70-80 km/h hızdayken vibrasyon yapıyo 90-100 dedimi normal 30 la gidiyomus gibi hiçbir sıkntı yapmıo.belli bi hızdan sonra sürekli yapsa normal deyip gecerimde 70 de yapıp 90 da yapmaması anormal geliyor bana.

kardeş bendede kral 100-7 war yuki ile aynı...aynı sorun bendede wardı paso yüksek devirde kullanıyorum ben moturu...motu şaseye baglayan civatalar gevşemiz hatta 2 civata düşmüş... bence servise git motoru baştan sona civataları kontrol et...şuan senin yaşadıgın sorun bendede war 6-7 devirde acayip titriyo sonra kesiyo bende gidicem servise ama yag zamanını bekliyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:52 ----------

kardeş bende ıspartalıyım..istersen görüşelim bi ara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)