Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi Xenon u Takmalıyım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    Arkadaşlar 85 model cg 125 motorum var. önce ampul patlatıyordu şimdi sorunu hallettm. şuan xenon takmak istiyorum ama bunların numaraları var h4 h7 faln filan bunun hangisi olur. ( motoru bilmeyen arkadaşlar için: motor asya 125 lik mondial 125 lik seger 125 lik gibi motorlarla aynıdır)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:54 ----------

anlayan yokmu bu ampul modellerinden ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:33 ----------

anlayan yokmu bu ampul modellerinden ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

önce gidip motorunun normal akkor flamalı ampülünü eline alıp parçacıdan ampülü al. bak üzerinde ne yazıyor. h4 veya h7 yazıyorsa sorun yok. s2 yazıyorsa biraz araştır. h4 ampülü al 5 liraya dene yerine oluyormu. o olmadıysa h7 dene . o olmadı bulana kadar tanıdıığın parçacının önünde hepsini dene. h serisi ve 9000 serisini

bulduğun ampülün koduna göre xenonu alabilirsin. uzun ve kısa olsun istiyorsan h4 olacak. diğerlerinde uzun yok. bazı h4 ler de sadece kısa.

iyi aydınlaatsın dersen 4.3 k lık renktekini al. güzel görünsün dersen 8k lık al

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    bnmkinden başka bir motorda takılı gördüm ama numarası kaç bilmiyorum

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    6000k bosch veya mtec kullanmani tavsiye ederim.en verimli isik isisi 6000k dadir...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler