Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Performansı Arttırmak İçin Hava Filtresi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    Arkadaşlar 1985 model orjinal japon honda cg 125 im var. biraz performansı arttırmak için ve ses için kaliteli (çok da kaliteli olmasınna gerek yok orta kalitede işimi görür) bir hava filtresi takasım var ne önerirsiniz yada nette nerede bulabilirimm..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Forumda arattırırsan + ve - lerini bulabilirsin Çok tartışıldı.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Cup motora takılan küçük direk hava filtrelerine bulaşmayın.Her türlü ayarı denedim çekiş yok Cgl 125'de.

Motosikleti
    Bws gitti 2011 Agility geldi
    Hayır boş yere alma ben çıkartıcam. 20tl para verdik ama malesef. Ses'den başka birşey değil.

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    20 tl lik olanda pek iyi bişey değil gibi geliyo bana bnm 70-80 e kadar yolu kaliteli olsun güzel olsn ama sen motorun hızını 2 şekildede karışılaştırdıysan fark gormussundur

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Hava filtresi bütün parçaları etkiliyor aslında karbratör,subaplar,egzantrik değişirse performans artısı gözle cok rahat gözükür.Benim motorda var sesi cok tatlı cıkıyor gazı az açınca ses normal dip gaz yapınca woooowwpluyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Otomobillerde aynı sistem de yapılabiliyor ama bu parçadan performans almak için gerçekten uğraşmak gerek.Otomobillerde air intake kit olarak satılır ve diğerinin 3-4 misli fiyatı vardır.Çünkü çeşitli borular,kelepçeler vs. vardır.Motosiklette ise koyacağın yer çok önemli.Cup motosikletlerde silindirin üzerinde açıkta duruyor.Scooter tarzındaki motosikletlerde daha tehlikeli yerde arka lastiğin oralarda.(Toz çamur vs.) Böyle bir işlem yapacaksan zevk için motosikletini kullanıyor olmalısın.(Yani güzel havalarda,güzel temiz karayollarında.) Çünkü filtren tamamen açıkta.Yalnız burada şöyle bir özellik de var.7.5 liraya açık hava filtresi var.Markası felan yok. Cbr 125 için K&N üretimi var.Fiyatı da 100 lira civarında olabilir.(kargo vs.) Benim diyeceğim o ki günlük kullanım için kullanacaksan bulaşma.Ama küçük bir pocket bike tarzı motosiklet toplayacağım.O zaman kullanacağım aksesuarlardan biri. Filtre ve egsoz. . .İyi forumlar.

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    bn Cg 125 de kullanıcam ve herzamn takılı kalacak şu an piiyasada 3 tl den başlayan hava filtreleri var ama onunla un bile elersin. o yüzden kaliteli bişey arıyorum her zamn kullanabileceğim normal kullanımda ses çok fazla çıkmasada olur bnm istediğim dip gaz giderken cıkan ses.

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    internet üzerinden bakabileceğim bi ürün yokmu bildiğiniz

Var dostum K&N sitesinde kendi motosikletine uygun filtre varmı bakabilirsinBir ara bende araştırmıştım.Eğer filtrenin boğaz çapını söylersen simota filtrede alabilirsin.O da kalitelidir.

Motosikleti
    Honda CG 125 1985 Model
    tmm saol bakıcam dediğin siteye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler