Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway land cruiser çok yakıyor!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway land cruiser
    2008 model keeway land cruiserım var arkadaşlar bugün ölçtüm 100 km.de 4.8 lt. benzin yaktı normalmi?egsoz ellenmedi orjinal fazla geldide bana biraz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Ben de Regal var, 250'lik o da yakıyor. Bence 2 silindir normal, şehir içinde. Buna kullanım tarzı, benzin fiyatı, hava ayarı, balata vs. de eklenince. Normlarında ise bütün ayarları tamam gıcır gıcır makina ile rüzgarsız havada 90 km sabit hızı yazıyor.
    EN ÖNEMLİSİ BENZİN SARFİYATINI HERKES DÜŞÜK SÖYLÜYOR.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Egzos çıkışına bakın eğer kurum birikiyosa karbüratörde ayar bozukluğu olabilir. Ancak temiz görünüyorsa 4.8 litre şehir içi kullanımda çokta fazla sayılmaz. Sanırım bu motorlar içi zaten 3.5 litre katalog değeri veriliyor. Kullanım tarzına göre ve şehr içi kullanım göz önüne alındığında 4.8 litre ye kadar yükselebilir elbette. Motoru biraz daha yumuşak kullanmaya çalışın. Kavşaklarda yavaş kalkın kavşağa gelirken daha erken yavaşlayın. Gazı sonuna kadar açmayıp yavaş yavaş 2/3 açıklağa kadar arttırın. Hava filterniz yenleyin. Bu şekilde karbüratör ayarınız düzgünse daha düşük yakıt tüketimlerine ulaşabilirisiniz.

Motosikleti
    keeway land cruiser
    yalnız bu sarfiyatım şehiriçi değil şehir dışı egsozlarda sorun yok gibi görünüyor ama anlayamadım

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    bılmıyorum ama bende de bısan roadstarı var 250 lık bana da bu ara cok yakıyormus gıbı gelıyor sanırsam benzın fıyatlarından cunku yazın 2.900 fılandı suan ıse 3.650 bu da baya bı etkılı oldu sanırım motornda sorun olcagını sanmıyorm

Motosikleti
    keeway land cruiser
    arkadaşlar motora karbüratör temizliği sübap ayarı falan yaptırayım diyorum izmirde bildiğiniz düzgün biyer varmı acaba ve ne kadar tutar bunun maliyeti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler