Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni windy s elektirik problemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni windy s ama başlangıç
    beyler motoru ikinci el aldım ve sürekli bana akü problemi yapıyor geçen hafta arkadaslarla mahallde biraz turladık
    sarj oldu el marsı calısıyordu hafta ıcı calıstı(ele marsı ile
    ) ama dun işe gittim aksam da biraz kullanmak adına arkadası evine bırakayım dedimewine kadar bıraktım iyi yolda dönerken yine akü boşaldı hatta stop etti ve allahtan ayak marsı var ve öyle tekrar calıştırdım da eve döndüm arkadaslar sizce neden olabilir önümüz yaz ve bu sorunlar beni çok üzüyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    merhaba ,

1 akün artık can çekişiyo olabilir yenisini alman gerekebilir...
    2 konjektör arızalı olabilir aküyü sarjlamıyordur...

yeni akü almadan önce mutlaka konjektörü test ettirmen lazım aküyü sarjlıyormu diye...

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı ibrahimbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler motoru ikinci el aldım ve sürekli bana akü problemi yapıyor geçen hafta arkadaslarla mahallde biraz turladık
    sarj oldu el marsı calısıyordu hafta ıcı calıstı(ele marsı ile
    ) ama dun işe gittim aksam da biraz kullanmak adına arkadası evine bırakayım dedimewine kadar bıraktım iyi yolda dönerken yine akü boşaldı hatta stop etti ve allahtan ayak marsı var ve öyle tekrar calıştırdım da eve döndüm arkadaslar sizce neden olabilir önümüz yaz ve bu sorunlar beni çok üzüyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    kanuni motorların bir şekilde bu problemleri olduğu zaman yapılacak en masrafsız ve akıllıca hareket anlayan birinden yardım almaktır hangi şehirde olduğunu bilmiyorum istanbuldaysan sana birini tavsiye edebilirim motordan anlıyorsanda ikiniz beraber yaparsınız sende nerden oluyor bu hata görmüş olursun geçmiş olsun

Motosikleti
    ewet istanbulda oturyyorum birde boşa atıp itelerken sanki arabalarda olur ya böyle vites tam geçmez gibi ses geliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 ----------

Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ,

1 akün artık can çekişiyo olabilir yenisini alman gerekebilir...
    2 konjektör arızalı olabilir aküyü sarjlamıyordur...

yeni akü almadan önce mutlaka konjektörü test ettirmen lazım aküyü sarjlıyormu diye...
    akü son derecew iyidi yola cıktım 50 km yok yaptım yolda ne olduysa oldu

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Geçen yaz (2009) yazında aynısı başıma geldi .. aküyü şarj ettik taktık gene boşaldı.. aküde sorun vardır die arkadaşın aküsünü taktım onuda öyle yaptı..

15 TL bi konjektör aldım.. otoelektirikçisine taktırdım şimdi Allaha şükür sorun yok..

Konjektöre baktır kesinlikle !!!
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    ewet istanbulda oturyyorum birde boşa atıp itelerken sanki arabalarda olur ya böyle vites tam geçmez gibi ses geliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 ----------

akü son derecew iyidi yola cıktım 50 km yok yaptım yolda ne olduysa oldu
    dostum sana bir tel vericem kendi telim ara konuşalım sana tarif edicem boşsan bugün yaptıra bilirsin 05347864523 bekir ben

Motosikleti
    tel yanımda değil sajda ben kartalda oturuyorum yer nerde birader tarif edebilirsen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

konjektöre fiyatına baktım 13 tl imiş servisinde

Motosikleti
    tarif edebilrim tabi yer hekim başında senin gitme gibi bir problemin olabilir yani gidemeye bilirsin sana özelden mesaj atıcam özeline bak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 ----------

tel yanımda değil sajda ben kartalda oturuyorum yer nerde birader tarif edebilirsen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

konjektöre fiyatına baktım 13 tl imiş servisinde
    özele attım mesajı

Motosikleti
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarif edebilrim tabi yer hekim başında senin gitme gibi bir problemin olabilir yani gidemeye bilirsin sana özelden mesaj atıcam özeline bak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 ----------

özele attım mesajı
    saol dostum simdi motorun yanına gittim o halinden eser yok ama yinede şim di durum yok ama yazdan önce illaki seni arayacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler