Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

F650 benzin pompası arızası yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

2005 f650 nin benzin pompası soğuklar başladığından beri çalışmıyor. Kontak açıldığında otamatik olarak benzinin pompalanması gerekiyor ama o ses gelmiyor. Ses gelene kadar kontağı açıp kapadıktan sonra anca motoru çalışıtırabiliyorum. Sebebi ne oabilir yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Basit bir temassızlıktır muhtemelen, bunu sağlayan soğuklardan dolayı oluşan don ve rutubetin oksitlenme yapmasıda olabilir, burdan verilebilecek bi cevap değil sorunuzun cevabı, ykaından bakılması lazım..
    GKN MOTORS

ya arkadaşlar bitane pegaso aldım 650 lik 2001 model maşallah benzinli arabadan fazla yakıyor bunun cevabını hala bulamadım bakımları tamam ustalar normal diyo var bi anormallik

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı dericiyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 f650 nin benzin pompası soğuklar başladığından beri çalışmıyor. Kontak açıldığında otamatik olarak benzinin pompalanması gerekiyor ama o ses gelmiyor. Ses gelene kadar kontağı açıp kapadıktan sonra anca motoru çalışıtırabiliyorum. Sebebi ne oabilir yardımcı olursanız sevinirim.
    soğukta çıktıysa bu arıza piyasaya ve aç kapa yapınca geliyorsa arada bir kontaktör (role) arızası vardır gibi geliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler