Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Runner Kullanıcılarına bir,iki sorum olucakti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    guerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Runner 180
    Arkadaşlar merhabalar
    Uzun süredir forumunuzu takip ediyorum ben istanbuldan Yunus.Yakın zamn içinde 8000 km de 2002 model bir runner 180 aldım öncelikle bu motoru kulanan kullanmış arkadaşlara birşeyler sormak istiyorum.

birincisi hararet göstergesiyle ilgili.Gösterge hiç yerinden kipirdamiyor bir arkadaşa sorduğumda runnerlarda böyle bir durum oldunu sölemişti ve normal demişti bu konuda bilginiz varmı. Birde bu motorun periyodik bakim araliklari nedir kronik bağzı sorunlari sik sik değişmesi gereken veya ne biliyim dikkat edilmesi gereken bişey varmı kulanım veya bakim esnasında dikat edilmesi gereken birşeyleri varmı acaba die merak ediyorum birde bu motordan iyi anliyan bir servis öneriniz olabilirmi acaba?

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    Öncelikle foruma hoşgeldin... Bende 4 zamanlı runner var ve geçen gün taksimden mköye gelirken yoğun trafikte kalınca hararet yarının üstüne geçti ve soğutma devreye girdi. Senin bir sonraki bakımın 10 000 km gibi gözüküyor

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Çok güzel ve performanslı bir motor. Güle güle kullan.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

guerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Runner 180
    benimkide trafikte sıkışınca fanı açiyor ama göstergede hareket yok demekki açip bakmak gerek durum nedir.ctk servis olarak nereye götürüyorsun motoru? memnunmusun?
    boy sağol teşekürler

Motosikleti
    motosiklet,bilgisayar
    resmen radyatör fanı çalışıyormu arkadaşlar ?yaw merak ettim bu motor benim için çok önemli hatta sigarayı bile bıratıracak bana (başka türlü o para çıkmaz)
    MaXwELL

Motosikleti
    Sattım gitti ;)
    guerilla, Dolapderede batu motor var arkadaşın tavsiyesi ile gittim güzel bir yer istersen telefonunu verebilrim özelden mesaj at ok. MaXwELL, bende önce şaşırdım ne oluyor diye bir titreme oldu baktım fan çalışmaya başladı gerçekten güzel makinalar tavsiye ederim...

2 zamanlı bendede var yaklasık 3 4 senedır kullanıorum runnerde tek dıkkat edcegın sey yagını suyunu kaymayı unutmamak hararete gelınce o normal sorun deıl ve moturundan daha ıyıbı performans almak ıstıorsan malossı kayıs ve 3 agır ve 3 hafıf koyman yeterli sygılar... Mert

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı xsidesquad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 zamanlı bendede var yaklasık 3 4 senedır kullanıorum runnerde tek dıkkat edcegın sey yagını suyunu kaymayı unutmamak hararete gelınce o normal sorun deıl ve moturundan daha ıyıbı performans almak ıstıorsan malossı kayıs ve 3 agır ve 3 hafıf koyman yeterli sygılar... Mert
    üstad naptın yav 5 senelik konu o belki satmıştır bile motoru tabi bi bildiğin varsa eyvallah arkadaşım yanlış anlama hortlamış konu
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hortt.............
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler