Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

zat 150'ye xenon uyum sağlarmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selamlar; farlarımdan hiç memnun değilim... xenon yada benzer bişeyler takmayı düşünüyorum ancak bu konularda hiç bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim. tercihen beyaz ışık veren farları düşünüyorum,ancak aydınlatacağı mesafede önemli tabiki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    arkadaşım emin değilim ama seni ampuller 3 ayaklı beyaz ışık takılıyor ama xenon için sanırım kit bağlatman lazım

takılır zenon uyum sağlarda ama akü uyum sağlar mı bilemem..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çift far var ve 35-35 traktör ampulu var ayrıca bu ampuller çift huzmeli bir takım H4 xenon yani 2 adet takarsan çok güzel olur ama akü problemi taksanda takmasanda zaten Allahın emri hele hele kışın ayrıca sellektör yapman için manyetik mekanizmalı H4 alman lazım o birazdaha pahalı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

bu gün sevpa teknik serviste gördüm;zat 150'ye takmışlar...çok şıktı ama 400-450 ytl civarı taktırmış sahibi!!! yandaki galeriye sorduk 650 ytl diyor!!! sanki biraz abartılıyor gibi geliyor, ayrıca satoyama'nında dediği gibi gördüğüm xenon mekanik hareket ediyordu; değişik geldi bana. sanırım bizim traktör farları daha sağlıklı gibi görünüyor, ayrıca park lambalarını değiştirdim. led'li taktım ama led'ler yok gibi 4'lü led'ler geceleri çok hoş ışık veriyor ve dikkat çekiyor özelliklede yağmurda... bu gün gittiğim galeride tekli led tenesi 10 ytl'ydi; ben pendik sanayi sit. 'nden 2 tane 4lü ledi (dipsiz) 7.5 ytl'ye aldım oda ennn pahalısıydı.... arkadaşlar araştırmadan birşeyler almak enayilik sanki!!! devamlı farklı fiyatlar çıkıyor karşımıza... neyse yorumlarınız için teşekkürler; kaskınız kafanızda,yolunuzda açık olsun farınızda...

Motosikleti
    mondial 151rs
    mekanık olanda nasıl oluyo

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    bizim arabaya taktık zenon fiyatı 280 ytl h4 çifti. 650 ytl abartmışlar motorada takmayı düsünüodum ama beynine zarar vereceğine düsünerek mtech h4 beyaz ampül aldım gayet ii gösteriyor
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Takacaksan xenon takacan yoksa diğer türlü şarj sistemini bozarsın.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kardeş bizim burda bahçeli evlerde bir takım xenon 180ytl ama H7 H4 ler 200 ytl adres verebilirim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı crazyX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mekanık olanda nasıl oluyo
    uzunları yaktığında far ileri doğru hareket ediyor...

Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takacaksan xenon takacan yoksa diğer türlü şarj sistemini bozarsın.

doğru söylüyorsun;aslında 2. aküyü taksak fena olmaz diyenlerde var,ancak bu seferde şarj mevzusu gündeme geliyor...anlaşılan araştırmaya devam...
    yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bizim burda bahçeli evlerde bir takım xenon 180ytl ama H7 H4 ler 200 ytl adres verebilirim

dostum sizin oralar bana bayağı bi uzak... ben kartal'da oturuyorum;ama baktık ki bulamadım buralarda seni rahatsız ederim
    teşekkürler

Motosikleti
    150 ZC
    650 nedir abi yuh diyorum bunun maliyeti ney ki xenonlar beyaz sarayda mı yapılıyo 200 den fazlası ziyan araştır. .

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar; farlarımdan hiç memnun değilim... xenon yada benzer bişeyler takmayı düşünüyorum ancak bu konularda hiç bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim. tercihen beyaz ışık veren farları düşünüyorum,ancak aydınlatacağı mesafede önemli tabiki...
    a.s abi bence xenon taktırmasan daha iyi oluyor dün erdinç polat nexus da xenon yüzünden baya problem yaşadık o da söktürmeyi düşünüyo sana tavsiyem +30 +50 +90 daha fazla ışık veren ampüller var narvanın ondan takarasan emin ol ki xenon'u aratmayacakdır biraz pahalı ama degiyo emin ol

ama illa taktırcam dersen ümr sanayide 150 200 liraya satıyolar bilgin olsun
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)