Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

scooter alçaltma??

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    bence çok tehlikeli bir işe kalkışıyorsunn bir daha düşünn...

herkesin hayatta bir jeton hakkı vardır..unutma
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emreakyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çok tehlikeli bir işe kalkışıyorsunn bir daha düşünn...

herkesin hayatta bir jeton hakkı vardır..unutma
    ben o jeton hakkını 1 sene önce kullandım zaten

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yaratıcı fikirler verecekseniz verin , yoksa insanların kursağını tıkamayın . Bende kanuni caracala bir dünya modifiye yapıyorum . Modifiye için illa japon mu olacak

dıyebılırsınız arkadasım tehlıkelı olur fln gıbi . Canını sevmıyormusun , zaten kac paralık sase uzerındesın , yok tabutun olur . Lütfen genç arkadaslara yardım edelım edemeyecekseniz faaliyet yapanları izleyelim
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaratıcı fikirler verecekseniz verin , yoksa insanların kursağını tıkamayın . Bende kanuni caracala bir dünya modifiye yapıyorum . Modifiye için illa japon mu olacak

dıyebılırsınız arkadasım tehlıkelı olur fln gıbi . Canını sevmıyormusun , zaten kac paralık sase uzerındesın , yok tabutun olur . Lütfen genç arkadaslara yardım edelım edemeyecekseniz faaliyet yapanları izleyelim
    sen kendı motosıkletını nıye kıyaslıyorsun ki arkadaşın kullandığı motosıklet hakkında fıkrımız var ve yorum yapıyoruz kaldıki bu stede ben motorcu arkadaşlarımı senden fazla severım eğer yapacağı işlem onun hayatına tehlıke verıyorsa vaz gec derım zaten arkadaşta anladı vaz gecti sen istediğini yap yapmak istedığini söyle ama asla bize kenara cekil deme izle deme eğer yorum yapılacak konuya yorum yapmamız gerekırse yaparız olumlu kabul edersın olumsuz kabul edersın o senın sorunun ama senın asla ve asla yetkın değil kenardan izleyın demek bu stenın işini yapan mod ları var sen merak etme

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

arkadaşım genç arkadaşlar da bizi izlesin biraz tejrubeye güveniyorsa başına kötü bişe gelmeden yani testi kırıl madan yol göztermek kabahatse varsın kabahat olsun sana iyi modifiyeler
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    oLcek İnş.
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım genç arkadaşlar da bizi izlesin biraz tejrubeye güveniyorsa başına kötü bişe gelmeden yani testi kırıl madan yol göztermek kabahatse varsın kabahat olsun sana iyi modifiyeler
    kesinlikle katılıyorum.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kendı motosıkletını nıye kıyaslıyorsun ki arkadaşın kullandığı motosıklet hakkında fıkrımız var ve yorum yapıyoruz kaldıki bu stede ben motorcu arkadaşlarımı senden fazla severım eğer yapacağı işlem onun hayatına tehlıke verıyorsa vaz gec derım zaten arkadaşta anladı vaz gecti sen istediğini yap yapmak istedığini söyle ama asla bize kenara cekil deme izle deme eğer yorum yapılacak konuya yorum yapmamız gerekırse yaparız olumlu kabul edersın olumsuz kabul edersın o senın sorunun ama senın asla ve asla yetkın değil kenardan izleyın demek bu stenın işini yapan mod ları var sen merak etme

herkes işini yapıyor evet doğru , ama biraz daha kibar dille yaklaşalım arkadaşa . Biz yaptığımız dönemlerde bize de aynı şeyler denildi yapınca da milletin ağzının suyu aktı. Motosikletimi neden kıyaslıyorum olumsuz yorumların çoğu motosikletın çin malı olmasından dolayıdır
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    herkes işini yapıyor evet doğru , ama biraz daha kibar dille yaklaşalım arkadaşa . Biz yaptığımız dönemlerde bize de aynı şeyler denildi yapınca da milletin ağzının suyu aktı. Motosikletimi neden kıyaslıyorum olumsuz yorumların çoğu motosikletın çin malı olmasından dolayıdır
    bende çin malı kullanıyorum evet çin malı değil japonda olsa orasını burasını kesemessın kaldıki cin malı hele hele scoter olunca problem yaşarsın alçaltırsan hiç bir sey yaşamazsan bıle yollarımız müsait değil birde bıraz bu işte tecrüben varsa yaparsın yoksa konu açarsın açtığın konudada insanlar yorum yaparlar şu yaptığın modifyeden bır resım koyda faydalanalım bakalım

mesela bız yamaha fazerden scooter yapacağız akıl ver bize

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çin malı kullanıyorum evet çin malı değil japonda olsa orasını burasını kesemessın kaldıki cin malı hele hele scoter olunca problem yaşarsın alçaltırsan hiç bir sey yaşamazsan bıle yollarımız müsait değil birde bıraz bu işte tecrüben varsa yaparsın yoksa konu açarsın açtığın konudada insanlar yorum yaparlar şu yaptığın modifyeden bır resım koyda faydalanalım bakalım

mesela bız yamaha fazerden scooter yapacağız akıl ver bize
    yatsın aklıma beyeneyim atayım benim motoru ucurumdan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:43 ----------

ilk mesajım buydu

demekki daga erken hurdalıga atacaksın

kibarca sonrada kabalaştımı sanmıyorum ben şahsım adına

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Yazdığını bir kez de kendin oku ve ne anlatmak istediğini tekrar yaz olur muPek bir ukala uslup kullanmışsın....
    Ne kursağı ne Japonu kardeşim Ne yaratıcı fikri bekliyorsun kisağ duyulu ve mantıklı düşünmekten yoksunsunuz çoğunuz,modifilerinni fotolarını yüklede bizde görelim ve alkışlayalım seniYaratıcılık ve modifiye öpücükle olmuyor PARA denen neseden lazım var mı yancığında bolca para o zaman sana alasından yol gösterirler.
    Elbette yaşam senin ancak başkalarının sağlık ve yaşamına bari asgari saygıyı göster.

İkitekeri pek bir hafife alanlar şu anda turpları alttan izliyor biliyormusun.
    Bu yorumum değerli ve başkalrının hatası sonucunda yaşam'a veda etmiş kardeşlerimi kapsamamaktadır.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT

tabi bunları yapmak güzel para ister,iyi bir ustalık ister.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdığını bir kez de kendin oku ve ne anlatmak istediğini tekrar yaz olur muPek bir ukala uslup kullanmışsın....
    Ne kursağı ne Japonu kardeşim Ne yaratıcı fikri bekliyorsun kisağ duyulu ve mantıklı düşünmekten yoksunsunuz çoğunuz,modifilerinni fotolarını yüklede bizde görelim ve alkışlayalım seniYaratıcılık ve modifiye öpücükle olmuyor PARA denen neseden lazım var mı yancığında bolca para o zaman sana alasından yol gösterirler.
    Elbette yaşam senin ancak başkalarının sağlık ve yaşamına bari asgari saygıyı göster.

İkitekeri pek bir hafife alanlar şu anda turpları alttan izliyor biliyormusun.
    Bu yorumum değerli ve başkalrının hatası sonucunda yaşam'a veda etmiş kardeşlerimi kapsamamaktadır.
    heralde bizi aynı bilgisayardan yazıcak sanıcaklar özer
    paslaşa paslaşa bi hal olduk ama malesef anlatamadık kardeşim

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler